beHappy Kraków

702

BeHappy Museum - atrakcje Krakowa

Naładuj baterię w telefonie i przygotuj kartę pamięci, jeśli chcesz się dobrze bawić i robić selfies, ponieważ Muzeum Be Happy to prawdziwa przystań dla miłośników zabawy i zdjęć. W naszym miejscu możesz autentycznie uciec od rzeczywistości dzięki charakterystycznym zestawom z rozpoznawalnymi donatami, ogromnymi laskami cukrowymi czy jednorożcami z bajek. Twój mózg z pewnością zawiruje od bogactwa niepowtarzalnych krajobrazów, żywych tła i kapryśnych form.

Z każdym elementem można wykonać liczne ujęcia. Użytkownicy Instagrama czy TikTok bez wątpienia wywołają poruszenie w sieci swoimi zdjęciami i filmikami, ale też będą mieli niezapomniane wrażenia i zatankują swoją radość. Wszystko jest tu kolorowe i bajecznie urokliwe. Nawet najbardziej przygnębiona osoba po wizycie zacznie się uśmiechać! Bez wątpienia będzie to świetna zabawa dla całej rodziny, a także miłośników mediów społecznościowych, którzy chcą się dobrze bawić w charakterystycznym otoczeniu.

Podobnego poziomu emocji odwiedzający mogą spodziewać się w pokojach iluzji, gdzie wszystko zostaje postawione na głowie. U nas czas płynie powoli, a kreatywność zostaje wystawiona na próbę.

Dla kogo?

To atrakcja dla osób w każdym wieku. Odwiedź ją z rodziną czy paczką przyjaciół, a nikt nie będzie się nudzić.

Obecnie brak filmów.
Gdzie nas znajdziesz?
Karmelicka 3, 31-133 Kraków, małopolskie, Polska
Udogodnienia
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
GMT +01:00
Poniedziałek
10:00 - 21:00
Wtorek
10:00 - 21:00
środa
10:00 - 21:00
Czwartek
10:00 - 21:00
Piątek
10:00 - 21:00
Sobota
10:00 - 21:00
Niedziela
10:00 - 21:00
Firma nie została zgłoszona. Zgłoś się teraz do firmy i uzupełnij brakujące dane!

Zgłoś roszczenie