Blog - województwo dolnośląskie

Black Diamonds Festival 2023 - niezapomniane przeżycie łączące motoryzację, muzykę i atrakcje dla całej rodziny! 

Black Diamonds Festival 2023

Black Diamonds Festival po raz kolejny łączy muzykę, motoryzację oraz atrakcje dla całej rodziny. W dniach 8 - 10 września 2023 roku, “Stara Kopalnia” w Wałbrzychu stanie się centrum niezapomnianych wrażeń dla miłośników muzyki elektronicznej, entuzjastów motoryzacji i rodzin szukających wspólnych atrakcji.

Impreza będzie gościć kilkaset pojazdów, w tym sportowe, ekskluzywne i klasyczne samochody z całego świata. Odwiedzający będą mieli okazję podziwiać wspaniałe marki sportowe, takie jak Lamborghini, McLaren czy Ferrari, oraz ultraluksusowe modele, takie jak Bentley czy Rolls-Royce.

Black Diamonds Festival to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi! Strefa Kids stworzona z myślą o najmłodszych gościach, oferuje różnorodne gry oraz kreatywne warsztaty pod okiem doświadczonych animatorów. Dzięki tej przestrzeni, dzieci będą mogły bezpiecznie się bawić, a rodzice spokojnie cieszyć się pozostałymi atrakcjami festiwalu.

Na wszystkich odwiedzających czekać będzie wiele energetycznych setów od czołowych polskich DJ-ów. Festiwal uświetnią m.in. THE3 (Neevald, Bartes, Matthew Clarck), DJ KUBA & NEITAN, DJ Hubertuse, MIQRO, Skytech i SI US PLAU!  O niezapomniany warmup przed każdym z trzech dni oraz epickie afterparty zadbają doświadczeni DJe z całego kraju. Wystąpią między innymi: Dust, Night Owl, Mike, Novicky, Verossi.

Black Diamonds to także możliwość spróbowania się za kierownicą profesjonalnych symulatorów! W strefie simracing odwiedzający będą mieli okazję spróbować swoich sił w profesjonalnych symulatorach wyścigowych. Dodatkowo odbędą się zawody simracing z atrakcyjnymi nagrodami, podczas których uczestnicy będą mogli zmierzyć się z innymi pasjonatami.

Dla uczestników festiwalu przygotowana zostanie również olbrzymia strefa chillout oraz festiwal najlepszych polskich foodtrucków, gdzie będzie można zrelaksować się i skosztować smaków z różnych zakątków świata. 

W ramach Black Diamonds Festival 2023, uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić Stara Kopalnię w Wałbrzychu pod okiem profesjonalnego przewodnika, poznając jej fascynującą historię i tajemnice.


Zapraszamy wszystkich na niezapomniane wydarzenie, które zadowoli zarówno najmłodszych, jak i dorosłych! Nie zwlekaj i kup bilet już dzisiaj!

Powiązane artykuły

Polecane katalogi

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla szkół

Informator turystyczny dla szkół

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Kontakt

WSPÓŁPRACA I REKLAMA:
biuro@niesamowitapolska.eu

REDAKCJA:
marketing@niesamowitapolska.eu

Zbigniew Wójcik
tel. 698 613 550

Karolina Sobotkiewicz
tel. 535 360 843

PARTNERZY:

 nawypad