Why go to Poland for a family shopping trip?

Why go to Poland for a family shopping trip?

Poles living in provinces bordering the Czech Republic often go to Czech cities for shopping. Who hasn't bought student chocolate, rum or lentils from our southern neighbors?And what can Poland offer the Czechs?Where to go shopping, what to visit on occasion to make the trip a success.We have a few suggestions.

Malta atrakcje

Malta - co warto zobaczyć? Najważniejsze informacje dla turystów

Malta, położona na środku Morza Śródziemnego, to prawdziwy klejnot dla każdego miłośnika podróży. Ta niewielka, ale urokliwa wyspa kryje w sobie wiele tajemnic, które warto odkryć. Oto kilka powodów, dla których Malta powinna znaleźć się na Twojej liście miejsc do odwiedzenia.

Cypr - co warto zobaczyć?

Wycieczka na Cypr - prawdziwa perła Morza Śródziemnego

Cypr, trzecia co do wielkości wyspa Morza Śródziemnego, zachwyca nie tylko złotymi plażami, ale też bogatą historią, kulturą i tradycyjną kuchnią. Przed wyjazdem warto jednak zapoznać się z kilkoma informacjami, które sprawią, że wycieczka będzie pełna niesamowitych doświadczeń.

Barcelona - atrakcje

Barcelona - co zwiedzić? 10 atrakcji, które musisz zobaczyć

Barcelona, stolica Katalonii, to jedno z najpopularniejszych miast turystycznych świata. Miasto to oferuje nieskończoną ilość atrakcji, które zachwycają turystów z całego świata. 

Wenecja atrakcje

Wenecja - co warto zobaczyć? Atrakcje, plan zwiedzania

Wenecja to miejsce magiczne, trudne do opisania słowami i niemożliwe do porównania z jakimkolwiek innym miastem na świecie. Określana mianem "najpiękniejszego miasta świata", posiada unikalny urok, który oczarowuje każdego, kto odwiedza jej wąskie uliczki i przepływa przez jej malownicze kanały.