Loading color scheme

Kolejkowo - atrakcja, którą musisz odwiedzić
Kolejkowo Wrocław

Kolejkowo to największa wystawa makiet kolejowych w Polsce. Jedyne i niepowtarzalne miejsce, które zachwyci nie tylko pasjonatów kolei.

Kolejkowo - dlaczego warto odwiedzić?

atrakcja dla dzieci naniepogode 

Kolejkowo to magiczna podróż do cudownego świata, w którym dzień trwa 9, a noc 4 minuty, a w swoich domach wiodą (nie zawsze) spokojne życie malutcy Kolejkowiczanie. Stukot przejeżdżających pociągów, migające światła latarnii, zgiełk miasta, nocne życie, sielanka wsi, wakacje nad wodą. Codzienne życie w pełnej szczegółowości i to z każdej perspektywy! W miniaturowym świecie szczęście, radość i zabawa przeplatają się z chwilami refleksji i zadumy.  Po dostatkiem tu codziennych niespodzianek - roboty drogowe, stłuczka, zajęte miejsce parkingowe, uciekający złodziej, schadzka zakochanych czy zatłoczony przystanek tramwajowy.

Co zobaczycie w Kolejkowo?

kolejkowo2

Kolejkowo to miniaturowe odwzorowanie prawdziwego życia. Kamienice z wrocławskiego rynku, obserwatorium meteorologiczne na Śnieżce i Dworzec Świebodzki, a nawet mała ławeczka w restauracji przy ulicy Bogusławskiego to zaledwie część naszych realistycznych miniatur. Budynki odzwierciedlają swój prawdziwy wygląd, a na maleńkich twarzach Kolejkowiczan dostrzeżesz każdy grymas czy uśmiech.

Na makietach znajdziesz także sporo humoru i fantazji - polska wersja Góry Prezydentów czy Superman w centrum miasta. W cudownym świecie możliwe jest wszystko!

Co musisz wiedzieć?

parking Płatny

bilety 23,00 zł/normalny, 17,00 zł/ulgowy

 Więcej informacji znajdziesz Tutaj..

PRZECZYTAJ TAKŻE:

WROCŁAW - ATRAKCJE, KTÓRE MUSISZ ODWIEDZIĆ

HYDROPOLIS - ATRAKCJA TURYSTYCZNA WROCŁAWIA

MOVIE GATE - PODZIEMNA ATRAKCJA TURYSTYCZNA WROCŁAWIA

 

 

miejsce na twoja reklame

miejsce na twoja reklame

Baner aplikacja

hotel stronie

miejsce na twoja reklame

miejsce na twoja reklame

bassau