Loading color scheme

Spływy Przełomem Dunajca tratwami flisackimi
Spływy Przełomem Dunajca tratwami flisackimi

Przemierzając Dunajec tratwami flisackimi, przekonacie się o uroku Pienin. To najlepszy sposób na poznanie Pienińskiego Parku Narodowego.

Przygoda na tratwach flisackich

atrakcja dla dzieci naniepogode zpsem restauracje

Z flisackiej tratwy odkryjecie miejsca, których nie zobaczylibyście podczas pieszej wędrówki. Pokonanie tratwą Przełomu Dunajca to jedna z największych atrakcji tury­stycznych Pienin.

Niecodzienną przygodą jest rów­nież poznanie flisaków, którzy oprócz bezpiecznej podróży, dbają o samopo­czucie turystów. Opowiadają historie, rozśmieszają i przekazują wiedzę o re­gionie. Jeśli zastanawiacie się, czy ta forma zwiedzania Pienin jest bezpiecz­na, to możecie być spokojni. Zarówno dzieci, jak i osoby starsze bez problemu poradzą sobie podczas spływu.

CO WARTO WIEDZIEĆ?

ea47a2693cc68ed7ac46e834a768b6c4

Wybierając się na spływ, możecie skorzystać z dwóch przystani począt­kowych – w Sromowcach Kątach oraz w Sromowcach Niżnych. Tam znajdują się również kasy biletowe. Od niedawna wprowadzono również możliwość kup­na biletów on-line, co szczerze poleca­my, aby uniknąć stania w kolejce.

Czas trwania spływu uzależniony jest od przystani docelowej, czyli miejsca, gdzie chcielibyście zakończyć podróż. Krótsza trasa doprowadzi do Szczaw­nicy, natomiast wybierając dłuższy wa­riant, swoją przygodę możecie zakoń­czyć w Krościenku. Spływy Przełomem Dunajca to zaba­wa dla osób w każdym wieku. Jesteśmy pewni, że będzie to dla Was niezapo­mniana przygoda.

28f520ea3e618a5d2a3a4f4b62bceac8

przeczytaj także:

DOM DO GÓRY NOGAMI W ZAKOPANEM

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE - CO WARTO TU ZOBACZYĆ?

SPŁYWY KAJAKOWE I PONTONOWE GÓRAL PONTON

miejsce na twoja reklame

miejsce na twoja reklame

Baner aplikacja

miejsce na twoja reklame

miejsce na twoja reklame