Loading color scheme

Spływy kajakowe i pontonowe Góral Ponton
Spływy kajakowe i pontonowe Góral Ponton

Chcąc poczuć dreszczyk emocji i radosnej zabawy, warto wybrać się na spływy pontonowe i kajakowe Dunajcem.

Smak adrenaliny i doskonałej zabawy

atrakcja dla dzieci naniepogode zpsem

W Pieninach odnajdziecie atrakcje, które dostarczą Wam masę nie­zapomnianych przeżyć. Koniecznie sko­rzystajcie z usług doświadczonych firm, jaką jest Góral Ponton,

Spływy dostępne są dla każdego turysty, który szuka alternatywnej for­my spędzenia wolnego czasu podczas pobytu w Pieninach. Jedną z najpopu­larniejszych tras jest spływ pontono­wy do Szczawnicy, ale możliwości jest znacznie więcej. Dobra zabawa upłynie pod okiem doświadczonego sternika, który z przyjemnością opowie Wam wie­le ciekawych historii związanych z rzeką i okolicznymi miejscowościami.

SPŁYWY PONTONOWE I KAJAKOWE DUNAJCEM

Rafting Dunajcem Goral Ponton 2021 3

Spływ Dunajcem to połączenie niezapomnianych wrażeń z pięknymi widokami i kontaktem z naturą. Możecie wybrać formę spływów - kajakiem lub pontonem. W grupie lub wybierając spływy indywidualne.

Atrakcje turystyczne Dunajec 

Rafting Dunajcem Goral Ponton 2021 34

Wyjedź z miasta i zaczerpnij oddechu w Pieninach. Na miejscu czekają na Was liczne atrakcje. Bez względu na pogodę, znajdziecie tu dla siebie mnóstwo ciekawych aktywności – zarówno sportowe, jak i te, które nie wymagają od Was dużego wysiłku. Nasi pracownicy dopasują trasę spływu kajakowego lub pontonowego nad Dunajcem  tak, aby Państwa urlop stał się niezapomniany.

Jesteście gotowi na przygodę? Za­planujcie wakacje w malowniczych Pieninach!

przeczytaj także:

DOM DO GÓRY NOGAMI W ZAKOPANEM

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE - CO WARTO TU ZOBACZYĆ?

 

miejsce na twoja reklame

miejsce na twoja reklame

Baner aplikacja

miejsce na twoja reklame

miejsce na twoja reklame