Park rozrywki Mandoria Claimed

Merkant - niesamowity roller-coaster dla całej rodziny
1514

Mandoria to pierwszy w centralnej Polsce całoroczny park rozrywki. Znajduje się na terenie Miasta Mody PTAK w Rzgowie k. Łodzi i ma wyjątkową, w Polsce wciąż rzadko spotykaną formę. To w całości park tematyczny i największy tego typu w Europie. Jego twórcy oparli swoją wizję na inspiracji czasami renesansu. Wykreowali własny świat, którego częścią są nowoczesne atrakcje. Dzięki temu goście parku dosłownie przenoszą się w czasie.

Mandoria jest wystylizowana na XVI-wieczne miasto handlowe. Tu każdy zakątek ma swoją historię, a atrakcje są ich częścią. Mandorię można więc odkrywać wielokrotnie, wspólnie z całą rodziną. Park zaprojektowano bowiem tak, by bawili się w nim i dzieci, i dorośli. Jest on w całości zadaszony, dzięki czemu wizytę w nim można planować bez względu na pogodę, przez cały rok.

 

Park rozrywki Mandoria to ponad 30 różnorodnych atrakcji.  Znajdziemy w nim m.in. trzy familijne roller-coastery (w tym jeden jeżdżący w ciemności), rozmaite karuzele, statek wirujący nad portem, zderzające się buty i wiele innych. Spora część atrakcji Mandorii jest przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na stronie internetowej parku można znaleźć szczegółowy przewodnik opisujący istniejące udogodnienia.

Mandoria to jedna z najciekawszych atrakcji turystycznych w kraju. Dzięki świetnej lokalizacji, czyli w centrum Polski, Mandorię można odwiedzić podczas podróży w różne zakątki kraju.

Z myślą o wycieczkach szkolnych i grupach zorganizowanych powstała oferta edukacyjna wzbogacająca wizytę w parku. To m.in. warsztaty „Historia pieniądza” zakończone samodzielnym wybijaniem monet przez uczestników oraz przyrodniczy seans w kinie sferycznym.

Obecnie brak filmów.
Gdzie nas znajdziesz?
Miasto Mody 2, 95-030 Rzgów, łódzkie, Polska
Udogodnienia
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
GMT +01:00
Poniedziałek
10:00 - 18:00
Wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
Czwartek
10:00 - 18:00
Piątek
10:00 - 20:00
Sobota
10:00 - 18:00
Niedziela
10:00 - 18:00