Loading color scheme

Aktywnie na Opolszczyźnie - poznaj atrakcje
Aktywnie na Opolszczyźnie

Atrakcje turystyczne dla aktywnych na Opolszczyźnie

 

Opolszczyzna to zróżnicowany region. Swoje miejsce odnajdą tutaj wielbiciele zabytkowych budowli, przyrody, a także turyści lubiący aktywnie spędzać czas. Lista atrakcji nie jest krótka. Przygotowaliśmy dla Was spis miejsc na Opolszczyźnie, które warte są odwiedzenia. Znajdziecie tu spływy kajakowe, park trampolin, park linowy, port jachtowy, a nawet tor wyścigowy. 

Jeżeli stawiasz na aktywny wypoczynek, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Jedno jest pewne - w Opolskim nie można się nudzić!

Dowiedz się, co warto zobaczyć na Opolszczyźnie

Park Linowy KanYon w Opolu

atrakcja dla dzieci naniepogode

park linowy kanyon

Park linowy KanYon zlokalizowany jest w samym centrum Opola. Przygotowany został w najwyższą starannością, aby dostarczyć Wam doskonałą zabawę oraz aktywność na wolnym powietrzu. Będziecie mogli tutaj w otoczeniu wysokich drzew spróbować swoich sił w wielu konkurencjach - linowych, sprawnościowych, sportowych, logicznych i strategicznych.

bilety Kliknij i sprawdź

Więcej dowiecie się Tutaj.

Party Kajaki

atrakcja dla dzieci

partykajaki

Spływy kajakowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnie spędzanego czasu wolnego. Jeśli mamy ochotę na odrobinę szaleństwa to udział w takich rajdzie na trasie kajakowej jest najlepszym rozwiązaniem, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dzieci są szczególną grupą odbiorców, ponieważ jeśli we wczesnym wieku pokażemy im, że spędzanie aktywnie czasu wolnego jest znacznie bardziej przyjemne od siedzenia przy komputerze czy przed telewizorem.

Więcej dowiecie się Tutaj.

Rueda Wakepark Januszkowice

atrakcja dla dzieci restauracje noclegi

wakepark

Rueda Wakepark Januszkowice to wyjątkowe miejsce na mapie polskich wakeparków. Znajduje się tu nowoczesna infrastruktura do uprawiania nart wodnych i wakeboardingu wraz z szerokim zapleczem sanitarnym, noclegowym i gastronomicznym.

Na terenie wakeparku przygotowano strefę relaksu, gdzie możecie odpocząć na pufach, leżakach i hamakach. Przed jazdą proponujemy rozgrzewkę na trampolinie lub zewnętrznej siłowni.

Więcej dowiecie się Tutaj.

Silesia Ring

atrakcja 

sileisa ring

fot. Silesia Ring

Silesia Ring to profesjonalny tor wyścigowy, który znajduje się w Kamieniu Śląskim. Jeden z najlepszych i najnowocześniejszych tego typu obiektów w tej części Europy. Tutaj możesz potrenować sportową jazdę samochodem lub motocyklem. Dostępne są również jazdy bolidem wyścigowym lub samochodami sportowymi. Na terenie obiektu znajduje się również hotel i restauracja.

Więcej dowiecie się Tutaj.

Port Jachtowy w Krapkowicach

atrakcja dla dzieci

FD8A8886

W Krapkowicach miłośnicy wodnych atrakcji odnajdą port jachtowy. Znajduje się w nim wypożyczalnia różnego rodzaju sprzętu pływającego m.in. kajaki kanoe, łodzie motorowe, żaglówki, rowerki wodne, szkółka żeglarska czy rejsy po Odrze łodzią spacerową.

Zjeżdżalnia grawitacyjna Alpine-Coaster

atrakcja dla dzieci

alpine coaster

Zjeżdżalnia grawitacyjna Alpine-Coaster znajduje się w jednym z najsławniejszych miejsc na Opolszczyźnie - Górze św. Anny. Pęta zjeżdżali ma aż 600 metrów. Konstrukcja zjeżdżalni gwarantuje bezpieczną zabawę dla całej rodziny. Oświetlony tor, przygotowany został również do jazdy wieczorowej.

MAPA  ATRAKCJI OPOLSZCZYZNY

PRZECZYTAJ TAKŻE:

ODKRYJ Z NAMI ZABYTKI OPOLSZCZYZNY

OPOLSKIE - CO WARTO ZOBACZYĆ?

OPOLSZCZYZNA - TOP 14 ATRAKCJI TURYSTYCZNYCH

 

 

miejsce na twoja reklame

miejsce na twoja reklame

Baner aplikacja

miejsce na twoja reklame

miejsce na twoja reklame