Polecane atrakcje turystyczne
Młyn Jacka Hotel&SPA****

Młyn Jacka Hotel&SPA**** - luksus i relaks w jednym miejscu!

Czy szukasz idealnego miejsca na romantyczny weekend, wypoczynek z rodziną czy spotkanie biznesowe? Młyn Jacka Hotel&SPA**** to doskonały wybór, który zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta.

Flisacy - spływy przełomem Dunajca

Spływy Przełomem Dunajca tratwami flisackimi

Nie da się ukryć, że to najpopularniejsza z atrakcji pienińskich, znana w całej Polsce. Trasa spływu wiedzie przez niezwykle malownicze zakątki Pienin, widoki są cudowne, a rzeka meandruje. Dla turystów przygotowano dwie trasy o różnej długości.

spływy pontonowe, paintball, Folwark Szyfrów

Resort Ski-Raft - spływy pontonowe, paintball, Folwark Szyfrów

Bardo i Ławica to dwie urocze miejscowości w południowej części Dolnego Śląska na Ziemi Kłodzkiej, w których firma Ski-Raft przygotowała specjalną ofertę turystyczną. Obecność rzeki stała się świetną okazją do organizacji spływów pontonowych i kajakowych.

muzeum sentymentów, muzeum karkonosze, muzeum kowary, atrakcje turystyczne karkonosze, atrakcje kowary, atrakcje dla dzieci karkonosze, atrakcje dolny śląsk, atrakcje w polsce, gdzie na weekend góry

Muzeum Sentymentów Kowary

Muzeum Sentymentów to jedyna okazja w regionie, aby przenieść się kilka dekad w przeszłość i ponownie poczuć oddech PRLu na własnej skórze.

dolny śląsk, dolny śląsk atrakcje, atrakcje dolnego śląska, gdzie na weekend, weekend złoty stok, złoty stok, kopalnia złota, kopalnia w złotym stoku, turystyka, wakacje w polsce, atrakcje dla dzieci, ziemia kłodzka, kotlina kłodzka

Kopalnia Złota w Złotym Stoku

Kopalnia Złota wraz z jedynym w Polsce podziemnym wodospadem oraz Średniowiecznym Parkiem Techniki stanowi atrakcję unikatową w skali europejskiej!

małopolska atrakcje, kopalnia soli, kopalnia soli w wieliczce, wieliczka, wieliczka atrakcje, atrakcje dla dzieci, turystyka, wakacje w polsce

Kopalnia Soli w Wieliczce

Kopalnia Soli w Wieliczce to niezwykłe miejsce, w którym historia i tradycja przeplata się z nowoczesnością.

Energylandia w Zatorze

Energylandia w Zatorze

Energylandia to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów.

Karkonosze atrakcje turystyczne, przesieka atrakcje, ogród japoński karkonosze, atrakcje dla dzieci karpacz, atrakcje dla dzieci karkonosze, wakacje w polsce, wakacje w górach, wakacje w karkonoszach

Mała Japonia – ogród japoński Siruwia w Karkonoszach

Mała Japonia – Ogród Japoński Siruwia to jedno z najciekawszych miejsc Karkonoszy. Dlaczego warto je odwiedzić?

Kontakt

WSPÓŁPRACA I REKLAMA:
biuro@niesamowitapolska.eu

REDAKCJA:
marketing@niesamowitapolska.eu

Zbigniew Wójcik
tel. 698 613 550

Karolina Sobotkiewicz
tel. 535 360 843

PARTNERZY:

 nawypad