Loading color scheme

Miasta województwa pomorskiego
Pomorskie - miasta które warto odwiedzić

Wakacje nad Bałtykiem mogą być naprawdę interesujące i pełne wrażeń. Miejscowości turystyczne to jeden z magnesów przyciągających rzeszę turystów, spragnionych relaksu, atrakcji niedostępnych na co dzień i wielu wrażeń.

Pomorskie atrakcje przyrodnicze
Poznaj najciekawsze atrakcje przyrodnicze w Pomorskim

Pomorskie jest malownicze, jego krajobraz jest zróżnicowany i pełen pięknych widoków. Znajdziemy tu piaszczyste plaże, wydmy, klify, namorskie panoramy i bogatą roślinność. To także wojeództwo pełne jezior, rzek, lasów. W sam raz do spędzania wolnego czasu, weekendu, wakacji.

Pomorskie atrakcje dla dzieci
Poznaj 25 atrakcji dla dzieci w Pomorskim

Kto ma dzieci, ten wie, że zorganizowanie im czasu na wakacjach nie należy do łatwych zajęć. Na Pomorzu jest mnóstwo różnorakich atrakcji, a największą z nich są oczywiście morze i plaża. Ale nie zawsze dopisuje nam pogoda, a dzieci mogą też być znudzone zabawami w piasku i kąpielami w Bałtyku.

92740100 M
Pomorskie - atrakcje dla aktywnych

Wśród niezliczonych zalet wakacji w Pomorskim, jest także taka, że w tym województwie nie brakuje miejsc dla aktywnych.

Atrakcje Dzieci Morze
TOP 25 atrakcji dla dzieci w Pomorskim

W Pomorskim warto spędzić wakacje z dziećmi. Celem mogą być nadbałtyckie plaże, ale nie tylko. Są atrakcje turystyczne dla zwiedzających w każdym wieku, ale są także dedykowane specjalnie dzieciom.

136054535 M
Trójmiasto - atrakcje turystyczne

Gdańsk, Gdynia i Sopot to kolejny cel naszej wyprawy na Pomorze. Chociaż, aby zapoznać się z każdym z tych miast, zwiedzić je i poczuć ich klimat, warto zarezerwować sobie sporo czasu na każde z nich. 

banner home

miejsce na twoja reklame

miejsce na twoja reklame

Baner aplikacja

miejsce na twoja reklame

miejsce na twoja reklame

52199685 M
Poznaj Pomorskie!

Województwo pomorskie jest najdalej wysuniętym na północ województwem Polski. 316 km linii brzegowej nad Bałtykiem jest głównym czynnikiem sprawiającym, że pomorskie to jeden z najbardziej atrakcyjnych i najdynamiczniej rozwijających się regionów w Polsce.