Wycieczka do Zatorlandu

81

Zatorland - pomysł na wycieczkę z Krakowa 

Jeżeli planujesz wizytę w Krakowie i poszukujesz idealnego pomysłu na jednodniową wycieczkę, Zatorland w Zatorze to wybór, który spełni oczekiwania zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Zatorland, położony niecałe 50 km od Krakowa, to prawdziwa perła wśród parków rozrywki w Polsce. Miejsce to łączy w sobie naukę i zabawę, dostarczając jednocześnie niezapomnianych emocji i wiedzy.

Na terenie parku znajduje się ponad 20 hektarów zielonego terenu, na którym zgromadzono ponad 60 fantastycznych atrakcji skupionych w trzech parkach tematycznych i lunaparku. Wszystko to dostępne jest w cenie jednego biletu!

zatorland

Zatorland - odkryj Park Ruchomych Dinozaurów

Na szczególną uwagę zasługuje Park Ruchomych Dinozaurów, który jest największą tego typu wystawą w całej Europie. Spotkacie tu groźnego T-Rexa, Stegozaura czy Diplodoka naturalnej wielkości, a także Argentozaura, który ma wielkość kilkupiętrowego budynku. To jednak nie wszystko, gdyż Park Owadów i wiele innych atrakcji czeka na gości.

Centrum rozrywki mieści się w Lunaparku, który gromadzi wiele atrakcji dla różnych grup wiekowych, w tym: diabelski młyn, salon gier, trampoliny, dinocoaster, autodrom, strefę aktywnego odkrywcy, warsztaty paleontologiczne, karuzele Twist’n’Swing, “Słoniki”, “Merry-Go-Round”, karuzelę łańcuchową “Clown”, szaloną łódkę “Crazy Raft”.

Podsumowując, Zatorland stanowi idealne miejsce na wycieczkę z Krakowa, oferując unikalną możliwość połączenia edukacji z zabawą w pięknych, zielonych okolicznościach przyrody. Bez względu na to, czy jesteś fanem prehistorycznych gadów, czy szukasz adrenaliny na lunaparkowych atrakcjach, Zatorland zaspokoi Twoje oczekiwania.

Obecnie brak filmów.
Gdzie nas znajdziesz?
ul. Parkowa 7, 32-640 Zator, małopolskie, Polska
https://www.niesamowitapolska.eu/wycieczka-do-zatorlandii
Udogodnienia
Godziny otwarcia
GMT +01:00
Poniedziałek
10:00 - 19:00
Wtorek
10:00 - 19:00
środa
10:00 - 19:00
Czwartek
10:00 - 19:00
Piątek
10:00 - 19:00
Sobota
10:00 - 20:00
Niedziela
10:00 - 20:00
Firma nie została zgłoszona. Zgłoś się teraz do firmy i uzupełnij brakujące dane!

Zgłoś roszczenie