Nasze propozycje wycieczek 2-dniowych

Weekend w Dreźnie i Pradze [19-20.08.2023]

Weekend w Dreźnie i Pradze

Marzysz o podróży, która zapewni Ci wyjątkowe doświadczenia kulturowe i wspaniałe widoki? Wycieczka dwudniowa autobusem do Pragi i Drezna jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Te dwie fascynujące europejskie stolice oferują bogactwo historii, architektury i kultury, które z pewnością zachwycą każdego podróżnika. Przygotuj się na niezapomniane przygody i odkrywanie najpiękniejszych zakątków Europy Środkowej.

ŚWIADCZENIA:

 ZAKWATEROWANIE: 1 nocleg w hotelu 3* w Pradze (pokoje 2, 3 -osobowe z łazienkami)
WYŻYWIENIE:  śniadanie  (bufet)
PRZEJAZD: autokarem (klimatyzacja, wc, DVD)
OPIEKA: pilota–przewodnika
UBEZPIECZENIE: NNW  (do 10 000 zł )  i  KL (do 10 000 Euro)  
FUNDUSZE TFG ( 2 zł ) i TFP ( 2 zł )

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI
1 dzień: Wyjazd z Wrocławia (ul. Sucha, Dworzec PKS, Galeria Wroclavia) o godz. 6:00. Przyjazd do Drezna. Zwiedzanie miasta - w programie m.in.: Pałac Zwinger, Galeria obrazów dawnych mistrzów, spacer po mieście: Opera, Katedra, Tarasy Brüla, Albertinum, barokowy protestancki kościół Frauenkirche, Zamek Królewski, Porcelanowy Pochód Książąt. Współczesne centrum miasta. Czas wolny. Wyjazd do Pragi w godz. popołudniowych. Zakwaterowanie  hotelu w Pradze. Czas wolny – możliwość wieczornego spaceru po Pradze – dojazd komunikacją miejską. Nocleg.


2 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie wzgórza zamkowego praskich Hradczan - Katedra Św. Wita, Zamek Królewski, Bazylika Św. Jerzego. Spacer przez Małą Stranę do Mostu Karola- jednej z głównych atrakcji Pragi. Brama Prochowa, Dom Miejski, Wieża Ratuszowa z zegarem „Orloj”. Spacer po Vaclawskim Namestii – miejscu najsłynniejszych praskich demonstracji, marszów i zebrań publicznych. Czas wolny. Wyjazd z Pragi w godzinach popołudniowych. Powrót do Wrocławia w godzinach wieczornych.

UWAGI:    
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Szczegółowy program ustala pilot. Pilot nie oprowadza wewnątrz zwiedzanych obiektów i po muzeach.
Obowiązkowa opłata za zestaw Audio Guide - 15 zł/os. (płatne u pilota w autokarze).


Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów oraz bilety na komunikację miejską płatne we własnym zakresie: Praga- Hradczany (250 CZK/os.), przejazd komunikacja miejską ok. 70 KCZ/os.; rejs statkiem po Wełtawie – ok. 300 KCZ/os.,  Drezno- np. Pałac Zwinger ok. 14 euro/os, Skarbiec Zielone Sklepienie ok. 12 euro/os., Zamek Rezydencyjny-14 Euro/os.

Termin: 19-20.08.2023

Cena: 399,00 zł/osoba

Szczegółowa informacje oraz rezerwacje: Weekend w Dreźnie i Pradze 2 dni - Biuro Podróży Eltur

Biuro Podróży ELTUR Wrocław

tel. 71 344 33 92

 

Powiązane artykuły

Polecane katalogi

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla szkół

Informator turystyczny dla szkół

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Kontakt

WSPÓŁPRACA I REKLAMA:
biuro@niesamowitapolska.eu

REDAKCJA:
marketing@niesamowitapolska.eu

Zbigniew Wójcik
tel. 698 613 550

Karolina Sobotkiewicz
tel. 535 360 843

PARTNERZY:

 nawypad