Loading color scheme

Polski katalog turystyczny

Polski Katalog Turystyczny jest to spis największych zabytków i atrakcji naszego regionu, podzielonych na kilkanaście kategorii.

   Polski Katalog Turystyczny to spis największych zabytków i atrakcji naszego kraju, podzielonych na kilkanaście kategorii. Zawiera najciekawsze miejsca, atrakcje turystyczne i obiekty wraz z adresami, numerami telefonów i adresami internetowymi. To kontynuacja, wydawanego nieprzerwalnie od 2016 roku Dolnośląskiego Katalogu Turystycznego.
   Z dumą możemy stwierdzić, że cieszy się on ogromnym zainteresowaniem turystów. Mamy nadzieję, że zechcecie Państwo go współtworzyć, zamieszczając w nim informacje o swoich atrakcjach turystycznych. Katalog drukujemy każdorazowo w nakładzie 10.000 egzemplarzy. Druk na błyszczącym papierze kredowym o gramaturze 115 g/m2. Równocześnie pojawia się także wersja elektroniczna, którą można będzie bezpłatnie pobrać ze strony ogólnopolskiego portalu turystycznego www.niesamowitapolska.eu lub skanując kod QR. Cena uczestnictwa w projekcie wynosi 6000 zł/netto za 6 wydań, w tej cenie otrzymują Państwo do swojej dyspozycji całą stronę o wielkości 162x235 mm (format B5).
   W 2021 roku preferujemy Artykuły Sponsorowane, czyli opisy atrakcji turystycznych zawierające teksty i zdjęcia promujące te obiekty. Możemy pomóc Państwu w ich złożeniu, wystarczy przesłać do nas teksty i zdjęcia.
   Warto nadmienić, że sama miesięczna możliwość dystrybucji materiałów promocyjnych w ZOO Wrocław kosztuje 2000 zł netto miesięcznie. My zaś za kwotę 6000 zł wydrukujemy 60.000 sztuk katalogów i będziemy prowadzić ich kolportaż przez sześć miesięcy. W 2021 roku katalog zostanie wydany sześciokrotne. Katalog jest eksponowany w pięciu info punktach wrocławskiego ZOO, Informacji Turystycznej przy Hali Stulecia oraz na parkingach przy wrocławskim ZOO, gdzie przybywa ponad dwa miliony turystów.
   Co niezwykle istotne, turyści sami pobierają go z tych miejsc, w żadnym z nich nie jest prowadzone rozdawnictwo przy pomocy personelu, co daje pewność, że katalog wzięty z własnej woli nie trafi za chwilę do kosza na śmieci, ale jest rzeczywistą inspiracją i źródłem informacji Zaprezentowanie się w nim z pewnością zwiększy zainteresowanie potencjalnych turystów Państwa ofertą turystyczną. Liczymy na Państwa udział w tym jakże ciekawym przedsięwzięciu, które ma już pięcioletnią tradycję i jest doskonale odbierane przez turystów.

Zobacz katalog

miejsce na twoja reklame

miejsce na twoja reklame

Baner aplikacja

miejsce na twoja reklame

miejsce na twoja reklame