Wystawa figurek LEGO

633

Bricks & Figs w Krakowie - odkryj największą na świecie wystawę figurek LEGO®

Bricks & Figs w Krakowie to miejsce, które każdy miłośnik klocków LEGO® powinien odwiedzić. Jest to największa na świecie wystawa figurek LEGO®, która oferuje niezapomniane doświadczenie dla osób w każdym wieku.

Wystawa znajduje się na ulicy Henryka Dąbrowskiego 20 w Krakowie i prezentuje imponującą kolekcję oryginalnych zestawów zbudowanych z klocków LEGO® i Minifigurek™. Kolekcja obejmuje zarówno limitowane edycje, jak i szeroko dostępne elementy, co pozwala na odkrycie świata duńskich klocków jak nigdy dotąd.

Centrum społecznościowe dla miłośników LEGO® - Bricks & Figs w Krakowie

Ale Bricks & Figs to nie tylko wystawa. To także centrum społecznościowe, gdzie miłośnicy marki mogą spotkać się, wymieniać doświadczeniami i cieszyć się swoją pasją. Wystawa oferuje również przytulny bar kawowy i winiarnię, gdzie goście mogą zrelaksować się po zwiedzaniu i cieszyć się różnorodnymi pysznymi napojami.

Bricks & Figs jest otwarte od wtorku do niedzieli w godzinach 10:00 - 20:00, a w poniedziałki dostępne jest tylko dla grup zorganizowanych. Wystawa jest nie tylko atrakcją dla miłośników LEGO®, ale także cennym dodatkiem do kulturalnej oferty Krakowa, przyciągającym zarówno mieszkańców, jak i turystów.

Obecnie brak filmów.
Gdzie nas znajdziesz?
Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 20, 30-532 Kraków, małopolskie, Polska
Udogodnienia
Atrakcje turystyczne
Udogodnienia:
 Bar
 WC
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
GMT +01:00
Poniedziałek
Zamknięty
Wtorek
10:00 - 20:00
środa
10:00 - 20:00
Czwartek
10:00 - 20:00
Piątek
10:00 - 20:00
Sobota
10:00 - 20:00
Niedziela
10:00 - 20:00
Poniedziałek - tylko grupy zorganizowane
Firma nie została zgłoszona. Zgłoś się teraz do firmy i uzupełnij brakujące dane!

Zgłoś roszczenie