Loading color scheme

Województwo zachodniopomorskie - poznaj region
Województwo zachodniopomorskie - poznaj region

Region położony jest na Pobrzeżach Południowobałtyckich - Szczecińskim i Koszalińskim oraz na Pojezierzu Pomorskim. Najważniejszym miastem województwa zachodniopomorskiego jest Szczecin. To obszar zróżnicowany i atrakcyjny turystycznie, część miejscowości ma dostęp do Bałtyku. 

Zachodniopomorskie (Międzyzdroje) - miasta które warto odwiedzić
ZACHODNIOPOMORSKIE - MIASTA KTÓRE WARTO ODWIEDZIĆ

To województwo położone w północno-zachodniej części Polski, obejmujące także obszar wybrzeża Morza Bałtyckiego. Jest najdalej wysuniętym na zachód województwem, a w jego skład wchodzą miejscowowości zróżnicowane nie tylko pod względem położenia, ale również klimatu i atrakcji turystycznych. Co innego oferują nadmorskie kurorty i uzdrowiska, inne propozycje mają miasta bez dostępu do morza. Wśród nadmorskich miejscowości także mamy duży wybór. Mniejsze i większe, mniej lub bardziej znane takie jak Kołobrzeg czy Świnoujście - przyciągają turystów spragnionych wypoczynku wśród szumu fal i kąpieli w Bałtyku.

plaże i kąpieliska w Zachodniopomorskim
Odkryj plaże i kąpieliska w Zachodniopomorskim

Wybierając się nad morze i planując wakacje nad Bałtykiem turyści mają swoje preferencje dotyczące miejsca odpoczynku.

Nadmorskie atrakcje turystyczne w Zachodniopomorskim
Poznaj nadmorskie atrakcje turystyczne w Zachodniopomorskim

Odkryj z nami województwo zachodniopomorskie i jego atrakcje turystyczne związane z morzem. Nadmorskie miejscowości kryją w sobie wiele niespodzianek. Atrakcji, które mają w ofercie turyści nie znajdą w innych częściach kraju. Typowa morska infrastruktura, przyroda, klimat, muzea, parki narodowe z nadmorską roślinnością - czekają na odwiedzających. Wakacje nad morzem mogą być niezapomnianą przygodą. Turystyczne perełki, miasta, okazy przyrody, architektura i zabytki czekają na turystów gotowych odwiedzić Zachodniopomorskie.

banner home

Gmina Radków
Stronie Śląskie

Mała Japonia

Złotoryja

miejsce na twoja reklame

miejsce na twoja reklame

Baner aplikacja

miejsce na twoja reklame

miejsce na twoja reklame

hotel stronie

bassau