Blog - województwo dolnośląskie

SPA Dolny Śląsk - hotele SPA na Dolnym Śląsku. Gdzie do SPA na Dolnym Śląsku?

SPA Dolny Śląsk

Rozrywką, a jednocześnie sposobem na poprawę samopoczucia i zdrowia, która w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularna również na Dolnym Śląsku jest pobyt w SPA. W obecnej rzeczywistości większość osób prowadzi stresowy tryb życia, a to z kolei wymusza poszukiwanie nowych sposobów na odprężenie, zresetowanie głowy i ciała i odpoczynek w szerokim znaczeniu tego słowa.

Z tego też względu gabinety SPA, których na Dolnym Śląsku mamy kilkadziesiąt są coraz częstszym kierunkiem turystów właściwie w każdym wieku - w SPA chętnie odpoczywają młodzi dorośli, osoby w średnim wieku, a także seniorzy. Dobra wiadomość jest taka, że wcale nie musicie szukać daleko - prawdopodobnie dobre SPA znajduje się w całkiem bliskiej okolicy. Jeśli jesteście ciekawi, które SPA na Dolnym Śląsku warto wybrać, zapraszamy do lektury.

Poniżej znajdziecie listę najlepszych SPA na Dolnym Śląsku, które będą różnić się od siebie położeniem, ceną i wachlarzem wykonywanych usług. Sprawdź, które z nich będzie dla Ciebie najwygodniejszą opcją!

SPIS TREŚCI:

Hotel SPA na Dolnym Śląsku - gdzie najlepiej?         

Dolnośląskie gabinety SPA nie ustępują poziomem topowym polskim SPA na przykład tym znad morza czy ze znanych polskich kurortów wypoczynkowych. Poniżej przedstawiamy Wam kilkanaście propozycji gabinetów SPA na Dolnym Śląsku, które cieszą się dobrymi opiniami i dużym wachlarzem zabiegów. Na początek wyjaśnijmy jednak, czym tak naprawdę jest SPA i kiedy możemy nazywać dany obiekt mianem SPA. Zrozumienie definicji pozwoli Wam na podjęcie świadomej i odpowiedzialnej decyzji o tym, czy warto skorzystać z oferty konkretnego miejsca.           

Jak wybrać dobre SPA na Dolnym Śląsku?          

Termin SPA często jest nadużywany i można zobaczyć go w nazwach zwykłych gabinetów kosmetycznych czy gabinetów masażu. W rzeczywistości prawdziwe SPA to miejsca, wykonujące zabiegi relaksacyjne na ciało, które poprawiają ogólne fizyczne i psychiczne samopoczucie pacjenta. Zabiegi te mogą odbywać się z wykorzystaniem wody (kąpiele lecznicze, hydromasaże), olejków aromatycznych, peelingów, torfu, glinek o leczniczych właściwościach. Zabiegi odnowy biologicznej mogą być uzupełniane zabiegami kosmetycznymi, jednak należy pamiętać, że zabiegi manicure czy przedłużania rzęs to jeszcze nie zabiegi SPA.

Zaznaczmy jednak, że nadużycia względem nazwy mogą działać też w drugą stronę i w nazwach profesjonalnych gabinetów SPA wcale nie musi się pojawić ten trzyliterowy skrót. Z tego względu wybierając SPA na Dolnym Śląsku warto kierować się poleceniami i opiniami osób, które miały już przyjemność i sposobność skorzystać z zabiegów wybranego gabinetu. Im większy wybór zabiegów i im więcej opinii zadowolonych klientów, tym większe zaufanie powinien wzbudzić salon.

W takich miejscach, które zadbać mają o Wasze samopoczucie trzeba też zwrócić uwagę na szczegóły dotyczące wystroju wnętrz, zapachów, dźwięków i ogólnej atmosfery, która jest przecież kluczowym czynnikiem, wpływającym na możliwość całkowitego zrelaksowania się. Dobre gabinety SPA zatrudniają też wyśmienitą kadrę - wykwalifikowanych specjalistów, którzy profesjonalnie podejdą do każdego klienta licząc się z jego indywidualnością.

Świetny terapeuta potrafi uczynić cuda, dotykając problematycznej partii ciała i przynieść ulgę już podczas pierwszego zabiegu!     

SPA na Dolnym Śląsku             

Wyróżniamy kilka rodzajów ośrodków SPA, dlatego przed podjęciem decyzji koniecznie zorientuj się, jakiego typu SPA spełni Twoje oczekiwania. Na Dolnym Śląsku znajdziemy następujące rodzaje ośrodków SPA:            

  • SPA & Wellness - obiekt, przyciągający ofertą łączącą zabiegi SPA z holistycznym podejściem do zdrowia. Dlatego w tego typu ośrodku proponowane będą różnego rodzaju masaże, zabiegi upiększające, zabiegi relaksacyjne, zajęcia fitness, dostęp do siłowni, zorganizowane zajęcia tańca czy jogi, a także baseny i łaźnie z wodami leczniczymi. Dodatkowo w obiekcie SPA & Wellness proponowane są specjalne kuracje - diety oczyszczające, wspierające odporność czy przywracające energię. Do takiego obiektu warto wybrać się na dłuższy wyjazd.
  • Day SPA - to obiekty nie posiadające bazy noclegowej. Są też nazywane miejskimi SPA - takie ośrodki znajdziemy m.in. we Wrocławiu, w konkretnych salonach kosmetycznych czy kompleksach rekreacyjno-sportowych. Zabiegi w Day SPA trwają najczęściej kilka godzin, dlatego z usług takiego obiektu korzystają osoby, które nie mogą lub nie chcą zorganizować dłuższego pobytu.
  • Resort SPA - w resortach oprócz szerokiego wachlarzu zabiegów na ciało możliwe są też inne aktywności jak pływanie, jazda konna, tenis czy gra w golfa. Do resortów SPA często przyjeżdżają rodziny z dziećmi - powód jest prosty. Resorty z definicji powinny posiadać atrakcje dla najmłodszych takie jak place zabaw czy zorganizowane warsztaty artystyczne.
  • Medical SPA - obiekty tego typu skupiają się nie tylko na relaksacji, ale dotykają też sfery medycznej. W ofercie znajdziemy więc zabiegi rehabilitacyjne takie jak kinezyterapia, fizykoterapia czy krioterapia, zabiegi dermatologiczne czy nawet zabiegi medycyny estetycznej. W Medical SPA można liczyć na opiekę lekarza, a zabiegi z obszaru SPA uzupełniają medyczną sferę pobytu.
  • Business SPA - to obiekt, łączący możliwość relaksu z wykorzystaniem rozmaitych zabiegów z możliwością spotkania biznesowego. SPA biznesowe muszą więc zawierać sale konferencyjne czy szkoleniowe.
  • Destination & SPA - do tego typu obiektów przybywają osoby, szukające relaksacji na wszelkich poziomach - fizycznym i duchowym. Oprócz odnowy biologicznej i zabiegów na ciało SPA tego typu szuka sposobów na rozluźnienie danego klienta indywidualnie. Programy ustalane są zgodnie z oczekiwaniami, a plan pobytu uwzględnia indywidualne dolegliwości gościa. Pobyty w Destination & SPA trwają minimum tydzień, podczas którego klient nie tylko poddawany jest zabiegom relaksacyjnym, ale i dostaje wskazówki na przyszłość, które mają ułatwić radzenie sobie ze stresem.

SPA Dolny Śląsk - ile trwa wizyta?         

W zależności od indywidualnego przypadku i od tego, jakim budżetem oraz jaką ilością czasu dysponujemy, wizyty w SPA mogą trwać od godziny po nawet kilkanaście dni. W Day SPA możliwe są jednorazowe, konkretne zabiegi, które zwykle trwają od 45 minut do godziny lub sesje zabiegowe. Taki pakiet trwać może kilka godzin. W pozostałych rodzajach SPA wizyta potrwać może cały dzień, weekend, cały tydzień czy nawet dwa tygodnie.

Wszystko zależy od możliwości finansowych, wolnego czasu oraz celów, jakie chcemy osiągnąć, poddając się konkretnym zabiegom. Inaczej podejdziemy do wizyty, która ma tylko odstresować gościa i odciąć go od codziennej presji, natomiast zupełnie inną ilość czasu będzie wymagał pobyt rehabilitacyjny, w którym celem jest powrót do sprawności fizycznej.           

Poniżej przedstawiamy Wam listę gabinetów SPA na Dolnym Śląsku. Wszystkie z nich są sprawdzone i możemy polecić je z czystym sumieniem. Przed ostatecznym wyborem swojego gabinetu SPA w dolnośląskim zapoznaj się z naszą listą - być może znajdziesz na niej miejsca, o istnieniu których nie miałeś pojęcia, a który jest warty odwiedzenia. Zapraszamy do lektury!        

Dwór Elizy - Długopole-Zdrój        

Długopole-Zdrój nie należy do najbardziej rozrywkowych miejsc na Dolnym Śląsku, ale zdecydowanie jest miejscem, w którym można wypocząć od zgiełku miasta. Dwór Elizy położony jest naprzeciwko urokliwego Parku Zdrojowego, kilka minut drogi spacerem od domu zdrojowego. W Dworze Elizy dostępny jest basen, sala fitness i sauny. W SPA można poddać się zabiegom apiterapii, czyli leczeniem z użyciem produktów pszczelich.

Miodowe kąpiele, masaże, peelingi i okłady bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku osób ze spiętymi mięśniami, czy narażonych na długotrwały stres. Na miejscu można poddać się zabiegom na twarz takim jak peeling kawitacyjny, oczyszczanie wodorowe, masaż transbukalny, kinesiotaping czy masaż Kobido. Goście chętnie uczestniczą w ceremoniach Wellness o różnych tajemniczych nazwach jak Owoce miłości, Orzech do zgryzienia, Bollywoodzki sen czy Złoto i Perły.

SPA ma przygotowaną specjalną ofertę dla panów, kiedy to zabiegi mają większą intensywność, a nawet znajdzie się coś dla dzieci! Czekoladowy pudding, czyli masaż dla dzieci ciepłą czekoladą z poczęstunkiem w postaci gorącej czekolady to niespotykany rodzaj zabiegu. Zwykle gośćmi SPA są jednak dorośli. Dlatego Dwór Elizy polecamy także rodzinom z dziećmi. Obiekt ma także pakiety dziennego SPA - specjalnie dla tych, którzy w Długopolu są tylko przejazdem.

Hotel SPA Niemcza - Niemcza

SPA w Niemczy, a właściwie Hotel Niemcza Wino & SPA jest wyjątkowy z tego względu, że posiada własną winnicę. Będzie dobrym pomysłem na romantyczny wypad, ale niekoniecznie - dla singli przygotowany jest specjalny pakiet pobytowy, trwający 3 dni. Położenie hotelu nieopodal słynnego Arboretum Wojsławice, u podnóża Gór Sowich sprawia, że to także dobra baza wypadowa na szlaki i atrakcje sowiogórskie.

SPA w Niemczy ma w swojej ofercie pakiet biznesowy, specjalnie z myślą o tych, którzy chcą zorganizować swój event czy szkolenie w magicznych okolicznościach przyrody. Niemczańskie SPA oprócz szeregu zabiegów oferuje strefę basenową, saunarium, minisiłownię, jacuzzi i strefę relaksu.      

Uroczysko Siedmiu Stawów - Niemcza/Gola Dzierżoniowska         

Luksusowy hotel Uroczysko Siedmiu Stawów swoją siedzibę ma w XVI-wiecznym, renesansowym zamku. Pełne historycznej atmosfery wnętrza urządzono w nowoczesnym stylu, ale całość tworzy niepowtarzalny klimat. Uroczysko Siedmiu Stawów opiera się na francuskiej marce L’Occitane, która uchodzi za ekskluzywną. Warto wspomnieć o fenomenalnej restauracji oraz warsztatach, jak np. warsztaty jogi, które dopełniają całości relaksacyjnej atmosfery tego miejsca. Gola Dzierżoniowska, w której znajduje się wspomniane SPA położona jest obok Niemczy, około 40 km od Wrocławia. Jest więc lubianym miejscem dla przybywających ze stolicy Dolnego Śląska.        

Pałac Brunów - Brunów           

Malowniczo położony nieopodal lasów i jezior, w okolicy Lwówka Śląskiego, zaciszny hotel posiada własne SPA, opierające się o polską markę, wyspecjalizowaną w odmładzaniu skóry. Goście skorzystać mogą z zabiegów w trybie express beauty, trwających od 30 do 45 minut albo poddać się zabiegom premium, w skład których wchodzi kilka etapów. Osobno potraktowane są zabiegi dla mężczyzn - dla nich przygotowano zabiegi z zastosowaniem maski hydroinfuzyjnej. Pałac Brunów jest w istocie hotelem, a goście korzystać mogą nie tylko z noclegów, ale i dobrej restauracji, nagradzanej w wielu konkursach ogólnopolskich.    

Zamek na Skale - Trzebieszowice         

Hotel SPA w Trzebieszowicach warto odwiedzić nie tylko ze względu na obecne tam SPA. Zamek można zwiedzać (szczególnie polecamy nocne zwiedzanie!), a jego położenie w sercu Ziemi Kłodzkiej sprawia, że to świetna baza wypadowa w Góry Stołowe, do Kłodzka, Złotego Stoku czy na narty do Czarnej Góry. SPA w zamku obejmuje basen, łaźnię parową, jacuzzi i szereg rozmaitych zabiegów. W oryginalnych, XVII-wiecznych wnętrzach zaaranżowane zostały ekskluzywne gabinety, w których odbywają się zabiegi na twarz, masaże, zabiegi dla dwojga, peelingi, zabiegi oczyszczające czy pakiety DAY SPA albo weekendowe.    

Hotel Piotr Spa & Wellness - Boguszów-Gorce            

Kompleks tworzą hotel, SPA oraz restauracja, a także kręgielnia i bilard, z którego skorzystać może każdy z gości Hotelu Piotr. SPA obejmuje grotę solną, basen, sauny, w tym saunę aromatyczną, siłownię, jacuzzi, a nawet basenik dla dzieci. Możesz więc śmiało wybrać się do Boguszowa razem z rodziną!   

Klinika Młodości Medical SPA - Świeradów-Zdrój         

Medical SPA, a więc SPA skierowane na medyczną stronę kuracji oferuje zabiegi fizykoterapii, kinezyterapii, balneoterapii, hydroterapii, krioterapii i medycyny naturalnej takie jak refleksoterapia czy terapia z użyciem świec hopi. Do Świeradowskiego SPA przybywają goście z dolegliwościami takimi jak schorzenia reumatyczne, schorzenia układu krążenia, osteoporoza czy choroby narządu ruchu. Poza profesjonalnymi zabiegami leczniczymi skorzystać można z zabiegów typowo kosmetycznych oraz strefy wellness, w skład której wchodzi basen z przeciwfalą, jacuzzi i sauna sucha.    

Zamek Kliczków - Kliczków           

Kliczkowski zamek zachwyci nie tylko ofertą, ale i wyglądem! Wnętrza zamku można zwiedzać, a puste brzuchy można napełnić w przyzamkowej restauracji. W strefie SPA przy Zamku Kliczków znajdują się gabinety masażu, pedicure, biokapsuła, gabinet do manicure i gabinet, w którym wykonywane są zabiegi na twarz. Nowością na liście zabiegów jest osteopatia estetyczna, czyli sesja terapii odmładzających skórę twarzy.    

Zamek Topacz Resort & Art SPA - Ślęza          

Urokliwy budynek Zamku Topacz to nie tylko historyczne wnętrza i luksusowa sala weselna, ale i SPA, które uchodzi za jedno z bardziej luksusowych na Dolnym Śląsku. Pakiety zabiegowe dostosowane są do indywidualnych wymogów klientów i wykorzystują wysokiej jakości kosmetyki, zawierające prawdziwe minerały i inne aktywne składniki. Atmosfera Zamku Topacz wiąże się z dozą artyzmu - nie bez powodu w nazwie obiektu widzimy dopisek “ART”.

Wokół Zamku Topacz rozpościera się uroczy park - to pretekst do tego, by zabrać tu swoją drugą połówkę i skorzystać z zabiegów dla dwojga, a następnie udać się na romantyczny spacer po okolicy. Przy Zamku Topacz działa nawet Muzeum Motoryzacji, a w sezonie zimowym obiekt przyciąga Lumina Parkiem, czyli ogromnym parkiem iluminacji, złożonych z tysięcy lampek. Trzeba zaznaczyć też, że dwie restauracje działające przy Zamku Topacz zbierają same pozytywne opinie.

Tak duża ilość dodatkowych atrakcji powinna przyciągnąć tych, którzy liczą na więcej niż tylko wzięcie udziału w leczniczych zabiegach.             

Pałac Lubiechowa - Lubiechowa    

Pałac Lubiechowa to kolejne miejsce idealnie nadające się do wielowymiarowego relaksu. Posłużą do niego tężnia z grotą solną, sauny fińska i parowa, dwa jacuzzi i pomieszczenie, w którym wykonywane są masaże takie jak masaż aromatyczną świecą, masaż pałeczkami bambusowymi, masaż relaksacyjny czy masaż karku, głowy i szyi.   

Lake Hill Resort & SPA - Sosnówka   

To zdecydowanie jeden z najpiękniej położonych SPA na Dolnym Śląsku. Lake Hill znajduje się nieopodal zalewu Sosnówka i serwuje przepiękny widok na karkonoskie szczyty. Sauny, podgrzewany basen zewnętrzny, jacuzzi, hydromasaże, siłownia, zajęcia fitness, rytuały dla ciała, twarzy, przyszłych mam, dla dzieci i młodzieży oraz mężczyzn, kosmetologia Hi-Tech  - to tylko początek listy atrakcji w tym miejscu. Do obiektu należy wyśmienita restauracja.   

Hotel Dębowy Biowellness & SPA - Bielawa     

Bielawa, położona malowniczo u stóp Gór Sowich zachwyca nie tylko swoim położeniem, ale i ofertą. Hotel Dębowy to miejsce, gdzie obsługa zaopiekuje się gościem w każdym aspekcie jego pobytu. Warsztaty o zdrowym stylu życia, trening z trenerem, wycieczka w góry, degustacja miodów, ogromny park, masaże, kąpiele, ceremonie w Apitarium i rytuały w Apiforium, a także wyjątkowe kuchnia - to wszystko składa się na prawdziwy relaks.    

Malinowy Dwór Hotel Medical & SPA - Świeradów-Zdrój           

Malinowy Dwór będzie świetnym wyborem dla tych, którzy zabiegi SPA pragną połączyć z bliskością gór, wędrówkami po stokach lub zimowym szaleństwem na nartach. Na SPA w Malinowym Dworze składa się dziesięć profesjonalnie wyposażonych gabinetów. Niektóre  z zabiegów wykorzystują właściwości malin - w końcu nie bez przyczyny nazwa tego miejsca!    

Hotel Polanica Resort & SPA - Polanica-Zdrój          

Polanica-Zdrój to nie tylko miasto kuracjuszy, przybywających do uzdrowiska i pragnących napić się leczniczej wody, ale także kierunek do odpoczynku wszystkich innych turystów, spragnionych relaksu i odprężenia. W Hotelu w Polanicy można nie tylko spędzić komfortowo noc, ale i skorzystać z oferty zabiegów takich jak terapia młodości w kapsule SPA, masaż świecą, ceremonie owocowe, romantyczne rytuały dla dwojga czy rytuały detoksykujące z użyciem borowiny.

Na miejscu działa restauracja, park wodny, kręgielnia, skorzystać można z zabiegów rehabilitacyjnych. Nie będą się tu nudzić także dzieci, które oprócz atrakcji w parku wodnym skorzystać mogą z sali gier, sal zabaw, placu zabaw na świeżym powietrzu czy animacji, przeprowadzanych przez profesjonalnych animatorów.    

Złoty Sen - Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy, Złotniki Lubańskie/Leśna       

Leśną kojarzyć będziecie pewnie z Zamku Czocha - jednego z najpiękniejszych zamków w Polsce. Nieopodal, bo w okolicy Złotnik Lubańskich położony jest Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Złoty Sen. W ośrodku często goszczą firmy i ich pracownicy, którzy organizują tu swoje szkolenia, konferencje i eventy. Zaplecze ośrodka stwarza idealnie ku temu warunki. Merytorycznej części dopełniają zabiegi SPA w strefie relaksu: odmładzające, odchudzające, modelujące sylwetkę, poprawiające urodę i regenerujące. Goście mogą odpocząć w grocie solnej, saunie, czy grając w bilarda.  

Wrocławskie Centrum SPA - Wrocław         

To najstarsze i najbardziej znane SPA w stolicy Dolnego Śląska. Jeśli wybierasz się do Wrocławia i szukasz miejsca na relaks, to w reprezentacyjnych budynkach dawnej miejskiej łaźni, w sąsiedztwie wrocławskiej Opery, w centrum miasta, ale tuż przy pełnym zieleni Parku Staromiejskim znajdziesz miejsce, w którym oferta jest naprawdę szeroka. We Wrocławskim Centrum SPA organizowane są rytuały SPA. Każdy rytuał trwa ok. 1,5 - 3 godzin, a efektem ma być pielęgnacja ciała, rozluźnienie mięśni i ukojenie nerwów.

Centrum ma w ofercie zabiegi dedykowane młodym mamom, a także zabiegi dla dwojga - pary lub przyjaciółek. Kąpiele pielęgnacyjne, zabiegi upiększające na twarz i typowe zabiegi uzdrowiskowe takie jak masaż podwodny, masaż wirowy, Aquavibron, okłady borowinowe (z wyselekcjonowanej odmiany torfu) czy okłady fango - z użyciem pyłu wulkanicznego i krzemionki, połączonych parafiną będą zachętą dla każdej osoby, szukającej głębokiego relaksu.

Oferta Wrocławskiego Centrum SPA obejmuje też zabiegi typowo pielęgnacyjne - na twarz, na dłonie i stopy z użyciem peelingów, masaży i odpowiednio dobranych kosmetyków. Wspomnijmy też o tym, że Wrocławskie Centrum SPA z uwagi na swoje położenie i historię zachwyca wystrojem i układem architektonicznym. Unikatowe, zabytkowe wnętrza kryją w sobie pływalnię, baseny z zimną i ciepłą wodą, jacuzzi i saunarium z sauną parową i fińską sauną suchą.

Wewnątrz znajdziemy też klub fitness, a ci, którzy potrzebują profesjonalnej porady rehabilitacyjnej mogą skontaktować się z wykwalifikowaną kadrą fizjoterapeutyczną, która jest jedną z najlepszych w całym mieście.    

Platinum Palace Hotel & SPA - Wrocław     

SPA w hotelu Platinum Palace przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu swoją strefę wellness ma z widokiem na urokliwy park. Na gości czeka sauna i łaźnia parowa, jacuzzi, mini siłownia, zabiegi SPA takie jak masaż marokański, masaż klasyczny, sportowy, platinum, czyli autorski masaż całego ciała, masaże twarzy - klasyczny, przy pomocy kamienia gua sha, kobido czy asahi, a także zabiegi na ciało - luksusowy zabieg anti-age, zabieg intensywnie nawilżający czy odżywczy zabieg na skórę.

SPA w hotelu Platinum Palace może służyć jako Day Spa bądź stanowić dodatkową atrakcję podczas pobytu w hotelu.  

Pozostałe Hotele SPA na Dolnym Śląsku warte uwagi

Powyższa lista nie jest oczywiście kompletną listą SPA na Dolnym Śląsku. Mamy o tyle szczęście, że województwo dolnośląskie ma naprawdę duży wybór obiektów SPA. Oprócz opisanych powyżej na uwagę zasługują także:

1. Hotel Buczyński Medical & SPA - Świeradów-Zdrój      

2. Hotel Krasicki Resort & SPA - Świeradów-Zdrój    

3. Cottonina Villa & Mineral SPA Resort - Świeradów-Zdrój                

4. Hotel Alpejski - Karpacz      

5. Hotel Skałka - Zieleniec    

6. Hotel SPA dr Irena Eris - Polanica-Zdrój         

7. Hotel Cieplice - Jelenia Góra      

8. Hotel Bardo - Bardo      

9. Pałac Jugowice - Jugowice       

10. ProHarmonia Rezydencja Wellness - Lądek-Zdrój       

11. Hotel Alhambra - Lądek-Zdrój     

SPA w górach? Strefa wellness w województwie dolnośląskim

I to już wszystkie propozycje polecanych i sprawdzonych gabinetów SPA & Wellness na Dolnym Śląsku. Jesteśmy pewni, że nasza lista propozycji salonów SPA będzie ułatwieniem w podjęciu decyzji i odpowiedzeniu na pytanie: Gdzie do SPA na Dolnym Śląsku? Wierzymy, że wybierając którąś z pozycji z naszej listy wrócicie odprężeni i wypoczęci. Życzymy zatem udanego pobytu i wspaniałego odpoczynku. Do zobaczenia w SPA!       

          

Powiązane artykuły

Polecane katalogi

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla szkół

Informator turystyczny dla szkół

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Kontakt

WSPÓŁPRACA I REKLAMA:
biuro@niesamowitapolska.eu

REDAKCJA:
marketing@niesamowitapolska.eu

Zbigniew Wójcik
tel. 698 613 550

Karolina Sobotkiewicz
tel. 535 360 843

PARTNERZY:

 nawypad