O portalu

Portal turystyczny Niesamowita Polska www.niesamowitapolska.eu to największa baza turystyczna w Polsce. Twórcami projektu jest doświadczony zespół, który posiada wieloletnie doświadczenie w promowaniu turystyki. 

To idealne miejsce dla każdej osoby, która chce poznać Polską turystykę i odkryć nowe miejsca czy atrakcje turystyczne. Z portalem można zaplanować swój wyjazd i odkryć, jakie ciekawe miejsca kryją się w mieście czy województwie, do którego się udajemy bądź w którym mieszkamy!

Szukasz pomysłu na zaplanowanie wakacji lub ferii zimowych z całą rodziną?

 turystka niesamowita polska2

Zastanawiasz się jakie atrakcje turystyczne będą idealne dla Twoich dzieci? A może wraz z grupą znajomych szukacie pomysłu na weekendowy wyjazd pełen atrakcji?

U nas zainspirujecie się do niezapomnianych podróży po Polsce – Wrocław, Ziemia Kłodzka, Góry Sowie, Karkonosze, Góry Izerskie, Ziemia Wałbrzyska – to tylko niektóre z regionów na terenie Dolnego Śląska, które koniecznie musisz odwiedzić. Warto dowiedzieć się, jakie ciekawe miejsca skrywa nasz kraj. Jeśli planujesz wyjazd w góry polecamy udać się do Karkonoszy i wspiąć się na szczyt Śnieżki – widoki, jakie tam zastaniecie, o każdej porze roku, pozostają w pamięci na długie lata.

Na terenie Dolnego Śląska odnajdziecie liczne podziemia – m.in. Kopalnia Złota w Złotym Stoku, Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie, Kopalnia Uranu w Kletnie, Dawna Kopalnia Nowa Ruda, Jaskinia Radochowska, Kopalnia Niklu Szklary, Podziemne Miasto Osówka, Sztolnie Walimskie cz Kopalnia Uranu Podgórze. To tylko niewielka część atrakcji turystycznych tego województwa. Do jednych z najbardziej znanych należą Twierdza Kłodzko oraz Twierdza Srebrna Góra, a także Pałac Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim czy Krzywa Wieża w Kamieńcu Ząbkowickim. To topowe atrakcje Ziemi Kłodzkiej, które cieszą się licznymi odwiedzinami turystów. Znajdziecie tu także atrakcje dla aktywnych, takie jak: spływy pontonowe i kajakowe ski-raft, wakepark w Starej Morawie, Adrenalina Park, trasy rowerowe enduro w Srebrnej Górze oraz Leśny Park Przygody Skalisko. Zimową porą czekają tu na Was świetnie przygotowane trasy i ośrodki narciarskie w Zieleńcu i Czarnej Górze.

Natomiast jeśli wybieracie się w inny region naszego kraju polecamy Wam takie kierunki jak – Kraków, Pieniny czy Zakopane.

Co znajdziecie na stronie portalu?

portal foto

Na stronie portalu Niesamowita Polska znajdziecie informacje o atrakcjach turystycznych, miejscowościach turystycznych, gminach atrakcyjnych turystycznie. Polecimy Wam nie tylko atrakcje turystyczne ale także miejscowości w których warto się zatrzymać. Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od zgiełku miasta? A może interesuje Cię jeden z popularnych kierunków w naszym kraju, gdzie czeka Cię dobra zabawa i mnóstwo atrakcji turystycznych? Podpowiemy Ci, gdzie warto wybrać się na idealne wakacje.

Na portalu możecie skorzystać z gotowych pomysłów na wycieczki, bądź zainspirować się wpisem na blogu i stworzyć własną przygodę. Na portalu Niesamowita Polska znajdują się zarówno propozycje dla najmłodszych (np. parki rozrywki), jak i dla dorosłych (np. muzea, twierdze, zamki).

Wydawnictwo Niesamowita Polska

wydawnictwo niesamowita polska

Stworzyliśmy dla Was Wydawnictwo Niesamowita Polska. Nasze liczne wydania przewodników turystycznych oraz informatorów (m.in. Przewodnik Turystyczny Dolny Śląsk, Przewodnik Turystyczny Ziemia Kłodzka, Góry Sowie Ziemia Ząbkowicka Przełom Bardzki, Przewodnik Turystyczny Karkonosze i okolice, a także Informator Szkolny oraz Informator Eventowy) znajdziecie w niemal każdym turystycznym miejscu na terenie Dolnego Śląska.

Mamy nie lada gratkę dla miłośników podróżowania i oszczędzania! Wszystkim, którzy kochają polską turystykę polecamy bezpłatną aplikację Tanieodkrywanie.pl. To darmowa i prosta aplikacja mobilna, która umożliwia nie tylko dostęp do ogromnej i wciąż rosnącej bazy najlepszych atrakcji, restauracji, transportu i innych usług turystycznych w Twoim regionie lub miejscowości którą planujesz odwiedzić, ale daje także możliwość korzystania z rabatów na wszystkie oferowane w aplikacji obiekty oraz usługi.

Darmowa aplikacja turystyczna Tanieodkrywanie.pl

aplikacja to

Darmowa aplikacja pomoże Ci zaoszczędzić czas, pieniądze oraz zaplanować każdy dzień Twojego urlopu w zależności od Twoich preferencji. Najlepsze atrakcje turystyczne, restauracje, a nawet dojazd do wybranego miejsca, to wszystko znajduje się w ogromnej bazie TanieOdkrywanie.pl.

Aplikacja to po prostu „RABAT NA OKOLICĘ”. Pozwól, żeby Twój smartphone stał się wirtualnym przewodnikiem, który zaprowadzi Cię w najciekawsze miejsca znacznie taniej niż ceny regularne.

Sklep internetowy

sklep

Miłośników polskiej turystyki zapraszamy do sklepu internetowego Niesamowita Polska www.sklep.niesamowitapolska.eu, gdzie przygotowaliśmy dla Was gadżety i akcesoria turystyczne – mapy, magnesy, książki, przewodniki, produkty regionalne oraz wiele innych. Szukasz pomysłu na prezent dla żony, mamy, taty lub babci? Spraw przyjemność sobie i swoim bliskim.

Powiązane artykuły