Paintball na Ziemi Kłodzkiej

1029

Jedną z atrakcji turystycznych, z których skorzystać można będąc na Ziemi Kłodzkiej są rozgrywki paintballowe - terenowa gra strzelecka, która jest rozrywką właściwie dla każdego. Możliwość rozgrywania bitew w paintballa daje firma Ski-Raft, będąca znanym na tym terenie organizatorem kultowych już spływów kajakowych doliną Nysy Kłodzkiej z przystanią w Bardzie.

Paintball w świecie Ski-Raft

paintball resort ławica

Rozgrywki paintballowe mają z kolei miejsce na terenie obok Resortu Ławica w oddalonej od Barda ok. 10 km miejscowości Ławica. Paintball Ski-Raft to opcja idealna dla ludzi aktywnych, chcących poczuć dreszczyk adrenaliny, wspaniale się bawić, a przy tym wypracować wszystkie cechy, które ułatwią później porozumiewanie się w grupie. To świetny pomysł na eventy firmowe, wieczory kawalerskie, rodzinne “strzelanie” czy wyprawę w grupie przyjaciół.

Jak wygląda przygotowanie do gry?

paintball ziemia kłodzka atrakcje

Po przybyciu do Resortu Ławica czeka Cię krótkie przygotowanie - szkolenie z posługiwania się bronią i zasady bezpiecznej i sprawiedliwej gry w paintballa. Powinieneś wiedzieć, że nie bez znaczenia jest kamuflaż - ciemne spodnie, bluza moro i wojenne znaki namalowane na twarzy. To one pomogą Ci ukryć się w zaroślach i stać się jak najmniej widzialnymi dla przeciwnika.

Obsługa zaopatrzy Cię również w maskę, która ochroni Twoją twarz przed trafieniami. Żarty się skończyły… Konkurencja jest przygotowana dokładnie tak samo dobrze jak Ty - ale zwycięska drużyna może być tylko jedna..

Adrenalina i dobra zabawa - paintball na Ziemi Kłodzkiej

paintball ziemia kłodzka atrakcje

Kiedy bitwa się rozpoczyna, w powietrzu czuć już tylko skupienie i szelest przemykających między przeszkodami uczestników rozgrywki. Być może omówiliście już strategię rozbicia obozów wroga. A może wybraliście otwartą grę, w której zmasowany atak przechyli szalę zwycięstwa na Waszą stronę? Jaka będzie Wasza taktyka?

Oczywiście nieważne, którą z nich wybierzecie - każda będzie dobra pod warunkiem, że doprowadzi do rozbicia wrogiej grupy. O tym, kto wygra zdecyduje Wasza szybkość, spryt, precyzja w strzelaniu, celność i umiejętność rozszyfrowania wroga.

Kto może wziąć udział w paintballu?

paintball ziemia kłodzka atrakcje

W rozgrywce paintballowej mogą brać udział wszyscy - kobiety, mężczyźni i dzieci od 8 roku życia. Nie trzeba mieć doświadczenia - wystarczy zapał, chęć zabawy i żądza adrenaliny - a ta jest tutaj bardzo pożądana. Ale pamiętaj - trzeba być zwinnym, unikać strzałów przeciwnika i jednocześnie oddawać celne strzały, które umożliwią neutralizację wroga.

Rozgrywki paintballowe odbywają się na specjalnie przygotowanym, otwartym poligonie - specjalnie zaaranżowanej, malowniczej przestrzeni leśnej z elementami bagiennymi, na której rozrzucone są przeszkody jak opony czy kłody. Oprócz tego na polu rozgrywek czasami jest błoto, a czasami dodatkową, naturalną przeszkodą jest deszcz. To od Ciebie zależy, czy będzie on działał na Twoją niekorzyść czy przekujesz go w swój atut. Podczas rozgrywki trzeba zachować czujność, bo wystarczy jeden fałszywy ruch, by zostać trafionym!

Idealny na wieczór kawalerski, imprezy firmowe

306945933 5813363475355186 2579267609988631397 n 1

Udział w paintballowej walce świetnie sprawdzi się jako zabawa podczas wieczoru kawalerskiego, imprezy firmowej czy podczas wycieczki szkolnej z udziałem dzieci i młodzieży, która ukończyła 8 lat. We wszystkich tych przypadkach okaże się, czy jesteście zgranym zespołem i na ile potraficie rozumieć się bez słów. To świetna okazja, by dać upust emocjom i wyszaleć się za wszystkie czasy!

Jeśli szukasz miejsca, gdzie rozerwiesz się, zapominając o codziennych stresach i gdzie sam będziesz mógł odprężyć się, wcielając się w rolę żołnierza na polu walki paintballowe rozgrywki w Resorcie Ławica będą miejscem dla Ciebie.

Cennik:

Cena gry dla osób dorosłych to 90 zł. W pakiecie jest 200 kulek. Cena gry dla dzieci i młodzieży to 50 zł. W pakiecie jest wówczas 100 kulek. Kolejne pakiety kulek 100 sztuk to koszt 20 zł. W cenie jest również kompletne wyposażenie - ubrania ochronne, maski, markery i kulki.

Pałac Ławica - dlaczego warto odwiedzić?

pałac ławica

Po zabawie natomiast zapraszamy do Pałacu Ławica, w którym dostępne są również noclegi. A któż nie chciałby spędzić nocy w prawdziwym, secesyjnym, XIX-wiecznym pałacu? Pałac dysponuje pięcioma apartamentami z własną kuchnią i łazienką, mieszczącymi od 6 do 10 osób. Każdy z nich jest w pełni umeblowany zabytkowymi meblami, posiada wygodne łóżka i kuchnię. Wokół mnóstwo jest zieleni, ciszy i spokoju.

To właśnie decyduje o tym, że czas po rozgrywce jest również wartościowy - do dyspozycji jest także miejsce na rozpalenie grilla czy ogniska oraz podgrzewane, zewnętrzne jacuzzi.

Pozostałe atrakcje Resortu Ławica

folwark szyfrów atrakcje ziemia kłodzka

Na terenie Resortu Ławica znajduje się również Folwark Szyfrów - gra terenowa w typie Escape Roomu, nawiązująca do historii Dolnego Śląska. Każde z pomieszczeń folwarcznych tworzy zamkniętą przestrzeń. Aby się z niej wydostać i przejść do kolejnego etapu gry należy rozwiązać zagadki. Jest to więc gra, w której liczy się logiczne myślenie i umiejętność współpracy.

spływy pontonowe ski-raft

Ławica będzie też dogodną bazą wypadową, jeśli planujecie dłuższy pobyt na Ziemi Kłodzkiej, gdzie czekają na Was spływy pontonowe i kajakowe oraz przystań, w której serwowany jest pyszny kłodzki pstrąg, do Kłodzka, w którym znajduje się największa na Dolnym Śląsku twierdza obronna z XVII wieku czy do Kamieńca Ząbkowickiego, w którym znajduje się słynny Pałac Marianny Orańskiej.

Obecnie brak filmów.
Gdzie nas znajdziesz?
Ławica 23, 57-300 Ławica, dolnośląskie, Polska
Udogodnienia
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
GMT +01:00
Poniedziałek
09:00 - 18:00
Wtorek
09:00 - 18:00
środa
09:00 - 18:00
Czwartek
09:00 - 18:00
Piątek
09:00 - 18:00
Sobota
09:00 - 18:00
Niedziela
09:00 - 18:00
Firma nie została zgłoszona. Zgłoś się teraz do firmy i uzupełnij brakujące dane!

Zgłoś roszczenie