Atrakcje małopolski

Iluzja Park Zakopanem - atrakcje dla dzieci

Iluzja Park w Zakopanem

Zakopane oferuje także wiele atrakcji turystom, którzy niekoniecznie chcą zdobywać szczyty. Jedną z nich jest Iluzja Park. Chesz oderwać się od szarej rzeczywistości, uciec od codzienności? Dobrze trafiłeś!

To miejsce Was zachwyci i zadziwi. Zabawa dla całej rodziny, moc wrażeń i niezwykłych przygód w świecie, który nie wiadomo czy istnieje, ale wciąga. Iluzja Park znajduje się w kultowym budynku, który już sam w sobie jest legendą i skrywa mnóstwo tajemnic. Jest to “Dworzec Tatrzański” przy Krupówkach w Zakopanem. Ciekawe wnętrza w których występowali m.in. Mieczysław Karłowicz, Helena Modrzejewska czy Ignacy Jan Paderewski. Zlokalizowany jest w drugiej linii zabudowy dolnej części Krupówek naprzeciwko hotelu Sabała. Dojście prowadzi przez mostek między sklepem Diverse a drewnianym kioskiem obok muzeum Tatrzańskiego.

Co jest rzeczywistością? Iluzja Park Zakopane

Iluzja Park Zakopane

Rozrywka przez duże "R"! Iluzja Park to miejsce, w którym iluzja miesza się z rzeczywistością, gdzie przekonujemy się na własne oczy, jak łatwo można grać z naszymi zmysłami i je oszukać. Miejsce i doświadczenia, które zaciekawią dużego jak i małego, tam uśmiech z twarzy nie zniknie. I to jest najważniejsze, żeby dobrze się bawić! Tutaj przeżyjesz świetną zabawę bez wględu na to ile masz lat. Obudzisz swoją wyobraźnię dzięki pomysłowości twórców Iluzja Park. Staniesz się częścią niezywkłego świata fantazji i złudzień dzięki wyjątkowym obrazom 3D. IIuzje optyczne, lustrazne i inne zabiorą turystów w świat, którego wcześniej nie znali.

Witajcie w świecie iluzji w Zakopanem!

Iluzja Park Zakopane

To atrakcja turystyczna dedykowana rodzinom z dziećmi. Tajemnicze przejścia, ukryte pomieszczeń rozłożonych na dwóch piętrach, kryjące wiele niespodzianek. W tym miejscu najlepiej przekonacie się na czym polega… iluzja. W tym niesamowitym miejscu to, o czym myśleliśmy, że jest nam znane, przestaje być oczywiste. Na odwiedzających czekają także prawdziwe pioruny, wiatr halny wiejący 156 kilometrów na godzinę, krople deszczu lecące do góry, lewitacja, znikanie i mnóstwo zagadek. W Parku można znaleźć sporo atrakcji, które opierają się na optyce, czy załamaniu światła i innych zjawiskach fizycznych i optycznych.  Na przykład studnia, w której nie widać dna, czy znikająca ręka. Widzieliscie kiedys coś takiego? Magia i nauka z iluzją się przeplata, zadziwia i zachwyca. Atrakcja z pewnością zaskoczy każdego!

Tu wszystko przestaje być oczywiste... 

Iluzja Park Zakopane

W tym miejscu najlepiej przekonacie się na czym polega… iluzja.  Wierzyć swoim oczom czy zdać się na rozum…? Odwieczne pytanie, na które tutaj z pewnością nie znajdziemy odpowiedzi. Dlaczego? To proste i zarazem bardzo pociągające. W Iluzja Parku wszystko przestaje być oczywiste. Chcesz przeżyć burzę na Giewoncie? A może chcesz zobaczyć siebie i swoją przyszłość w szklanej kuli czy bardziej interesują cię … głowy na tacach? To wszystko znajdziesz tutaj w tym niesamowitym miejscu. Na turystów czekają także spotkanie z niedźwiedziem, góralska owieczka i wiele innych atrakcji. Zagadki logiczne pozwolą sprawdzić twoje mocne strony i zdolności poznawcze, dostarczą także wiele zabawy.

Zabawa jest najważniejsza - Iluzja Park w Zakopanem

Zabawa i rozrywka to najważniejsze atuy atrakcji turystycznej Zakopanego, jaką jest Iluzaja Park. A jak rozrywka, to muszą być emocje. Dostarczą ich z pewnością prawdziwe pioruny o mocy 2 000 000 volt, wiejący z ogromną prędkością wiatr halny, krople deszczu lecące do góry, lewitacja, znikanie (każdy chciałby kiedyś zniknąć, w tym miejscu jest to możliwe) i mnóstwo zagadek. Iluzja Park ma także specjalne miejsce dla fanów selfie, a tych jak wiadomo nie brakuje. Zadziwi Was zjazd na snowboardzie pod lecącym helikopterem, a adrenalina wzroście podczas walki z niedźwiedziem. Tu magia i nauka z iluzją się przeplata, oferując 650 m kw. świetnej zabawy, rozłożonej na dwóch piętrach. Atrakcja z pewnością zaskoczy każdego!

Będziecie zaskoczeni

Turyści, którzy odwiedzili Iluzja Park w Zakopanem, pozostali pod wrażeniem tego miejsca i polecają je innym odwiedzającym stolicę polskich Tatr. Ich zdaniem Iluzja Park to fantastyczne miejsce i przestrzeń edukacyjna, gdzie inspiruje się dzieci, młodzież i dorosłych poprzez zabawę. – Bardzo ciekawe miejsce, na 1 – 1,5 godziny zabawy. Dużo ciekawostek i generator Tesli – pisze jeden z internautów. Co ważne, Iluzja Park jest nie tylko miejscem zabawy i rozrywki, ale wizyta w nim posiada także walory edukacyjne. Poza tym, to doskonała propozycja na deszczowe dni. Świetna atrakcja turystyczna Zakopanego. Nie jest tak oczywista jak górskie szlaki, zabytki czy muzea, ale z pewnością zachwyci odwiedzających. Będąc w Zakopanem zarezerwujcie sobie czas i odkryjcie czym jest prawdziwa iluzja!

Godziny otwarcia i cennik biletów

Wejście do Iluzji Parku kosztuje 40 zł za osobę – bilet normalny. Bilet ulgowy (dla dzieci, studentów, emerytów i rencistów – 35 zł. Można także skorzystać z biletu rodzinnego (minimum 2 rodziców plus jedno dziecko), który kosztuje 90 zł, za każde kolejne dziecko zapłacimy 35 zł. Maluchy do 3 lat wchodzą za darmo. Tyle zapłacimy za podróż po niesamowitym swiecie niecodziennych wrażeń i emocji. Otwarte codziennie w godzinach od 10:00 do 20:00 (w piątek oraz sobotę do godziny 21:00).

Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://zakoatrakcje.pl/

Powiązane artykuły

Polecane katalogi

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla szkół

Informator turystyczny dla szkół

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Małopolska - odkrywaj z nami

małopolska atrakcje, atrakcje turystyczne w małopolsce, co robić malopolska, gdzie na weekend małopolska, atrakcje dla dzieci małopolska, tatry atrakcje, tatry dla dzieci, pieniny atrakcje turystyczne, pieniny szlaki, szlaki tatry, kasprowy wierch, kopalnia soli wieliczka, turystyka, turystyka w polsce, wakacje w polsce, polskie góry

Województwo małopolskie – co warto tu zobaczyć?

Województwo Małopolskie oferuje nam oczywiście zarówno zabytki z różnych okresów historycznych, jak również przepiękne miejsca dla osób pragnących zaznać relaksu na łonie natury.

Tatry i Podhale

Tatry i Podhale – dlaczego warto tu przyjechać?

Dlaczego warto odwiedzić Tatry i Podhale? Poznaj najciekawsze atrakcje turystyczne, szczyty, szlaki piesze i rowerowe.

szlaki turystyczne w Tatrach

Najciekawsze szlaki turystyczne w Tatrach

Zastanawiasz się jakie górskie szlaki czekają na Ciebie w Tatrach? Dowiedz się, jakie miejsca warto odwiedzić. Poznaj ich charakterystykę i skalę trudności.

Inwałd Park czyli 5 parków tematycznych

Inwałd Park czyli 5 parków tematycznych - dlaczego warto odwiedzić?

Szukacie atrakcji turystycznej, która zadowoli całą rodzinę, pozwoli aktywnie, wesoło i interesująco spędzić czas? Chcecie zaoferować dzieciom moc zabawy, a jednocześnie zależy Wam, aby rozrywka była także ciekawa i pouczająca?

Rafting - spływy pontonowe i kajakowe Dunajcem

Rafting Dunajcem Pieniny - spływy pontonowe i kajakowe Dunajcem

W Pieniniach jest moc atrakcji turystycznych. Już samo przebywanie w tych cudownych górach jest wspaniałą formą wypoczynku. Pieniny to jeden z najatrakcyjniejszych turystycznie regionów w Polsce. Oprócz wypraw w góry...

Ferie zimowe w Małopolsce

Pomysły na ferie zimowe w Małopolsce

Czy województwo małopolskie jest dobre na ferie zimowe? Oczywiście, a powodów ku temu jest bardzo wiele. Chociażby ten, ze tu zima zwykle trwa dłużej niż w innych częściach Polski. To...

Zimowe atrakcje Zakopane

Zimowe atrakcje Zakopane - narty, atrakcje turystyczne

Czas ferii zimowych to najlepszy i najbardziej oczekiwany w roku okres dla kochających narty. Gdzie pojechać, aby w pełni cieszyć się przyjemnością szusowania, ale także biegania na nartach? Stolica polskich...

Tatry Wysokie - szczyty górskie

Tatry Wysokie - szczyty górskie

Tatry to najwyższe pasmo górskie w Karpatach Zachodnich, na granicy Polski i Słowacji. Góry piękne, niepowtarzalne i warte zobaczenia. Tatry są wspaniałe o każdej porze roku, o każdej porze roku...

Tatry Zachodnie

Tatry Zachodnie - odkryj najciekawsze szczyty

Tatry to góry zachwycające o każdej porze roku, jedyne w swoim rodzaju, budzą zachwyt i respekt. Majestatyczne, piękne, przyciągają turystów jak magnes. Tatry Zachodnie to najrozleglejsza część całego masywu Tatr.

Atrakcje małopolski

Dom do góry nogami w Zakopanem

Dom do góry nogami w Zakopanem

Odwiedzając Małopolskę, a dokładniej sławne Zakopane, prócz wędrówek górskimi szlakami, warto zwrócić uwagę na inne atrakcje turystyczne.

małopolska atrakcje, pieniny atrakcje, atrakcje w pieninach, pieniny co warto zobaczyć, spływy dunajcem, spływy pieniny, spływy pontonowe, spływy pontonami pieniny, wakacje w polsce, turystyka

Spływy kajakowe i pontonowe Góral Ponton

Chcąc poczuć dreszczyk emocji i radosnej zabawy, warto wybrać się na spływy pontonowe i kajakowe Dunajcem.

małopolska atrakcje, pieniny atrakcje, atrakcje w pieninach, pieniny co warto zobaczyć, spływy dunajcem, spływy pieniny, wakacje w polsce, turystyka

Spływy Dunajcem - spływy flisackie w Pieninach, przełom dunajca, polski spływ

Przemierzając Dunajec tratwami flisackimi, przekonacie się o uroku Pienin. To najlepszy sposób na poznanie Pienińskiego Parku Narodowego.

Kontakt

WSPÓŁPRACA I REKLAMA:
biuro@niesamowitapolska.eu

REDAKCJA:
marketing@niesamowitapolska.eu

Zbigniew Wójcik
tel. 698 613 550

Karolina Sobotkiewicz
tel. 535 360 843

PARTNERZY:

 nawypad