Województwo zachodniopomorskie

Atrakcje turystyczne województwa zachodniopomorskiego

Zachodniopomorskie (Międzyzdroje) - miasta które warto odwiedzić

ZACHODNIOPOMORSKIE - MIASTA KTÓRE WARTO ODWIEDZIĆ

To województwo położone w północno-zachodniej części Polski, obejmujące także obszar wybrzeża Morza Bałtyckiego. Jest najdalej wysuniętym na zachód województwem, a w jego skład wchodzą miejscowowości zróżnicowane nie tylko pod względem położenia, ale również klimatu i atrakcji turystycznych. Co innego oferują nadmorskie kurorty i uzdrowiska, inne propozycje mają miasta bez dostępu do morza. Wśród nadmorskich miejscowości także mamy duży wybór. Mniejsze i większe, mniej lub bardziej znane takie jak Kołobrzeg czy Świnoujście - przyciągają turystów spragnionych wypoczynku wśród szumu fal i kąpieli w Bałtyku.

Nadmorskie atrakcje turystyczne w Zachodniopomorskim

Poznaj nadmorskie atrakcje turystyczne w Zachodniopomorskim

Odkryj z nami województwo zachodniopomorskie i jego atrakcje turystyczne związane z morzem. Nadmorskie miejscowości kryją w sobie wiele niespodzianek. Atrakcji, które mają w ofercie turyści nie znajdą w innych częściach kraju. Typowa morska infrastruktura, przyroda, klimat, muzea, parki narodowe z nadmorską roślinnością - czekają na odwiedzających. Wakacje nad morzem mogą być niezapomnianą przygodą. Turystyczne perełki, miasta, okazy przyrody, architektura i zabytki czekają na turystów gotowych odwiedzić Zachodniopomorskie.

plaże i kąpieliska w Zachodniopomorskim

Odkryj plaże i kąpieliska w Zachodniopomorskim

Wybierając się nad morze i planując wakacje nad Bałtykiem turyści mają swoje preferencje dotyczące miejsca odpoczynku.

wycieczki promem Świnoujście

Odkryj wszystkie oblicza Skandynawii z Unity Line!

Jaka jest jedna z nieoczywistych zalet wypoczynku nad polskim morzem? Odpowiedź jest trochę przewrotna, ale fakt pozostaje faktem.

Województwo zachodniopomorskie - poznaj region

Województwo zachodniopomorskie - poznaj region

Region położony jest na Pobrzeżach Południowobałtyckich - Szczecińskim i Koszalińskim oraz na Pojezierzu Pomorskim. Najważniejszym miastem województwa zachodniopomorskiego jest Szczecin. To obszar zróżnicowany i atrakcyjny turystycznie, część miejscowości ma dostęp do Bałtyku. 

Kontakt

WSPÓŁPRACA I REKLAMA:
biuro@niesamowitapolska.eu

REDAKCJA:
marketing@niesamowitapolska.eu

Zbigniew Wójcik
tel. 698 613 550

Karolina Sobotkiewicz
tel. 535 360 843

PARTNERZY:

 nawypad