Współpraca z nami

Marketing w turystyce

Marketing dla branży turystycznej - co musisz wiedzieć?

Od ponad 10 lat zajmujemy się marketingiem branży turystycznej - promujemy miasta, atrakcje turystyczne, hotele i restauracje. Dzięki zebranemu doświadczeniu w pracy z naszymi klientami, rozumiemy specyfikę branży i dobieramy odpowiednie narzędzia do zrealizowania celów marketingowych.

W zależności od potrzeb, możemy zająć się jednym elementem działań marketingowych lub całościowo objąć opieką marketingową Waszą firmę. Począwszy od stworzenia indentyfikacji wizualnej, prowadzenia kont w social media, budowy i obsługi strony www, po realizację zdjęć, filmów reklamowych oraz promocją na łamach naszego ogólnopolskiego portalu turystycznego Niesamowita Polska.

profesjonalna obsługa marketingowa

Czym się zajmujemy? Poznaj naszą ofertę

Projekt Niesamowita Polska - portal turystyczny, kanały social media

portal niesamowita polska

Czym jest projekt Niesamowita Polska?

Niesamowita Polska to kompleksowy projekt promujący krajową turystykę. W jego skład wchodzą zarówno media elektroniczne w postaci portalu www.niesamowitapolska.eu, mediów społecznościowych: Podróże po Polsce, Nawypad.pl, Podróże po Małopolsce, Podróże po Dolnym Śląsku, Podróże po Opolskim, Podróże po Pomorskim, Podróże po Zachodniopomorskim, Rozrywkowy Wrocław oraz media analogowe takie jak: gazety, katalogi czy przewodniki turystyczne. Wszystkie te komponenty składają się na niezwykle interesujący projekt, który każdego roku dociera do ponad osiemdziesięciu milionów osób.

Współpracujemy z największymi atrakcjami turystycznymi w Polsce oraz z wieloma miastami turystycznymi, które z naszą pomocą docierają ze swoją ofertą do turystów.

Miesięcznie docieramy do blisko 7 mln osób zainteresowanych turystyką.

Artykuły sponsorowane na portalu www.niesamowitapolska.eu

Przez lata pracy w marketingu turystycznym, a także słuchając potrzeb i głosów naszych klientów przygotowaliśmy kompleksowe usługi – rozpoczynając od indywidualnych artykułów sponsorowanych na stronie www.niesamowitapolska.eu lub www.nawypad.pl, po artykuły ogólnopolskie, regionalne (zajmujące czołowe miejsca w wyszukiwarce Google), a także reklamy banerowe.

1. Indywidualny artykuł na stronie głównej portalu www.niesamowitapolska.eu

To doskonały sposób, aby nasi czytelnicy poznali Was i miejsce, które warto odwiedzić. Naszą grupę odbiorców stanowią osoby, które często i chętnie podróżują. Dodatkowo, nasze artykuły pozycjonujemy pod najważniejsze frazy kluczowe. Zobaczą Was więc nie tylko nasi czytelnicy ale również osoby z wyszukiwarki Google.

Co w ofercie?

Przygotujemy, zredagujemy pod kątem SEO oraz zamieścimy artykuł o atrakcji/mieście na stronie głównej naszego portalu.

Artykuł zawierać będzie do 10 000 zzs, a także bogatą galerię zdjęć oraz dane kontaktowe.

Cena: 1200,00 zł/netto (jednorazowa opłata na 12 miesięcy)

2. Indywidualny artykuł w dziale regionalnym miasta/atrakcje

Przygotujemy indywidualny artykuł i zamieścimy go w odpowiednim dziale, dzięki czemu każdy turysta odwiedzający naszą stronę szukając atrakcji, miasta lub obiektów noclegowych w konkretnym regionie lub mieście, odnajdzie Was bez problemu.

Co w ofercie?

Przygotujemy, zredagujemy pod kątem SEO oraz zamieścimy artykuł o atrakcji/mieście w dziale regionalnym na łamach naszego portalu.

Artykuł zawierać będzie do 10 000 zzs, a także bogatą galerię zdjęć oraz dane kontaktowe.

Cena: 800,00 zł/netto (opłata na 12 miesięcy)

3. Grupowe artykuły tematyczne o zasięgu ogólnopolskim

Nasz portal tworzą liczne artykuły tematyczne, promujące pomysły na wakacje w Polsce, atrakcje dla dzieci, imprezy integracyjne, jak również regiony, które warto odkryć podróżując po naszym kraju, np. 60 pomysłów na wycieczki szkolne, Gdzie w Polsce na weekend, Wakacje w Polsce itp. Artykuły prezentują kilkanaście atrakcji i miejsc, które polecamy do odwiedzenia naszym czytelnikom – czyli wszystko co turysta wiedzieć powinien w pigułce.

Co w ofercie?

Przygotujemy i zredagujemy indywidualny wpis w wybranym artykule.

Wpis zawierać będzie: nazwę, zdjęcie, krótki opis (do 3000 zzs) oraz dane adresowe.

Cena: ustalana indywidualnie na podstawie ilości artykułów

4. Grupowe artykuły tematyczne o zasięgu regionalnym

Tworzymy artykuły promujące konkretne regiony lub miasta. Naszym celem jest dotarcie do każdego rodzaju turysty, dlatego codziennie tworzymy kolejne artykuły promujące miasta, atrakcje, trasy rowerowe, obiekty SPA i wiele innych, np. Dolny Śląsk atrakcje turystyczne, Zakopane atrakcje, Karpacz atrakcje, Ziemia Kłodzka atrakcje, Weekend w Małopolsce itp.

Co w ofercie?

Przygotujemy i zredagujemy indywidualny wpis w wybranym artykule.

Wpis zawierać będzie: nazwę, zdjęcie, krótki opis (do 3000 zzs) oraz dane adresowe.

Cena: ustalana indywidualnie na podstawie ilości artykułów

Posty na kanałach social media - dotrzyj z ofertą do osób lubiących podróże

 kanaly social media niesamowita polska

Nasze społeczności w social media tworzą takie kanały jak: Podróże po Polsce, NaWypad, Podróże po Małopolsce, Podróże po Śląsku, Podróże po Opolskim, Podróże po Dolnym Śląsku, Podróże po Pomorskim, Podróże po Zachodniopomorskim oraz Rozrywkowy Wrocław.

Oferujemy współpracę polegającą na promocji Państwa podmiotów w naszych mediach. Miesięcznie nasze posty w social media docierają do 5 mln użytkowników wykazujących zainteresowanie podróżami i turystyką.

Szczegółowa oferta dotycząca pakietów do POBRANIA TUTAJ.

Ogólnopolska Baza Turystyczna (projekt w trakcie aktualizacji)

Tworzymy największą Bazę Turystyczną w Polsce. Dzięki naszym społecznościom docieramy miesięcznie od 4 do 6 mln osób zainteresowanych turystyką i podróżowaniem.

W bazie znajdują się atrakcje turystyczne, atrakcje przyrodnicze, obiekty noclegowe i gastronomiczne, propozycje wycieczek, firmy eventowe, punkty informacji turystycznej, wypożyczalnie sprzętu oraz ośrodki narciarskie.

Baza Turystyczna promowana jest w licznych artykułach promujących województwa, regiony oraz miasta i miejscowości turystyczne, a także na naszych kanałach social media: Podróże po Polsce, Nawypad, Podróże po Małopolsce, Podróże po Śląsku, Podróże po Opolskim, Podróże po Dolnym Śląsku, Podróże po Pomorskim, Podróże po Zachodniopomorskim oraz Rozrywkowy Wrocław.

Cena: ,00 zł/netto (opłata na 12 miesięcy)

Wydawnictwa papierowe

Docieramy zarówno do turystów indywidualnych, jak i grupowych – szkół, firm oraz urzędów. Dzieje się to za sprawą naszych wydawnictw papierowych, które z powodzeniem wydajemy już od 2016 roku. Znajdziecie wśród nich m.in.: Katalog Turystyczny dla Biur Podróży, Informator Turystyczny dla szkół, Informator Turystyczny dla Firm oraz Rozrywkową Mapę Wrocławia i Dolnego Śląska.

Gazeta Niesamowita Polska

Gazeta Niesamowita Polska

Kwartalnik turystyczny, drukowany na papierze kredowym. Kolportowany na terenie Dolnego Śląska, Opolskiego, Śląska oraz Małopolski - hotele, atrakcje turystyczne, restauracje, urzędy, punkty informacji turystycznych oraz inne miejsca użyteczności publicznej.

Szczegółowa oferta: https://www.niesamowitapolska.eu/wydawnictwa/gazeta-niesamowita-polska

Broszury turystyczne - regionalne

Przygotowane przez nas broszury to zbiór najciekawszych atrakcji regionu w jednym miejscu. Dzięki czemu turysta w jednym miejscu zaczerpnie szczegółowych informacji na temat miejsc, które warto odwiedzić. Każde z wydawnictw drukowane jest w nakładzie 100 000 egzemplarzy i kolportowane w hotelach, restauracjach, punktach informacji turystycznych, atrakcjach turystycznych oraz innych miejscach użyteczności publicznej.

Każde wydanie naszych broszur dostępne jest również w wersji elektronicznej na łamach naszych portali www.nawypad.pl oraz www.niesamowitapolska.eu w licznych artykułach regionalnych. Uatrakcyjnieniem dla turystów są realizowane przez nas filmy reklamowe, które chętnie oglądane są zarówno w artykułach, jak i na naszych kanałach social media.

Obecnie wydajemy broszury w takich regionach jak: Dolny Śląsk, Ziemia Kłodzka, Karkonosze, Opolszczyzna, Małopolska.

Budowa i obsługa stron www

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowie stron internetowych - szczególnie w branży turystycznej. Zajmujemy się stronami naszych klientów kompleksowo. Projektujemy stronę zarówno pod kątem wizualnym, użytkowym oraz SEO. Każda z przygotowywanych przez nas stron projektowana jest również pod urządzenia mobilne.

Dodatkowo zajmujemy się obsługą stron naszych klientów. Przeprowadzamy wymagane aktualizacje, tworzymy kopie zapasowe, zabezpieczamy oraz nieustannie skupiamy się na budowaniu nowych treści SEO.

Cena: ustalana indywidualnie na podstawie potrzeb klienta

Zainteresowała Państwa współpraca
z nami?

Prosimy o wypełnienie formularza,
a skontaktujemy się i przedstawimy warunki współpracy

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Powiązane artykuły

Polecane katalogi

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla szkół

Informator turystyczny dla szkół

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Kontakt

WSPÓŁPRACA I REKLAMA:
biuro@niesamowitapolska.eu

REDAKCJA:
marketing@niesamowitapolska.eu

Zbigniew Wójcik
tel. 698 613 550

Karolina Sobotkiewicz
tel. 535 360 843

PARTNERZY:

 nawypad