Współpraca z nami - Marketing dla branży turystycznej

Marketing w turystyce

Od ponad 10 lat zajmujemy się marketingiem branży turystycznej. Dzięki zebranemu doświadczeniu w pracy z naszymi klientami, rozumiemy specyfikę branży i dobieramy odpowiednie narzędzia do zrealizowania celów marketingowych. Zajmujemy się promocją:

 • miast,
 • atrakcji turystycznych,
 • hoteli/obiektów noclegowych,
 • restauracji,
 • wycieczek,
 • obiektów SPA,
 • produktów regionalnych,
 • wypożyczalni sprzętu sportowego,
 • Lokalnych Grup Działania/Stowarzyszeń.

W zależności od potrzeb, możemy zająć się jednym elementem działań marketingowych lub całościowo objąć opieką marketingową Waszą firmę. Począwszy od stworzenia indentyfikacji wizualnej, prowadzenia kont w social media, budowy i obsługi strony www, po realizację zdjęć, filmów reklamowych oraz promocją na łamach naszego ogólnopolskiego portalu turystycznego Niesamowita Polska.

Zajmiemy się promocją Twojego obiektu wśród turystów - zarówno za pomocą artykułów na stronie naszego portalu, postach na kanałach social media, a także wydawnictwach papierowych.

Miesięcznie docieramy do blisko 7 mln osób zainteresowanych turystyką.

Czym się zajmujemy? Poznaj możliwości współpracy

Projekt Niesamowita Polska - portal turystyczny, kanały social media

portal niesamowita polska

Niesamowita Polska to kompleksowy projekt promujący krajową turystykę. W jego skład wchodzą zarówno media elektroniczne w postaci portalu www.niesamowitapolska.eu, a także mediów społecznościowych:

Kolejnym elementem naszego projektu są media analogowe takie jak: gazety, katalogi czy przewodniki turystyczne. Wszystkie te komponenty składają się na niezwykle interesujący projekt, który każdego roku dociera do ponad osiemdziesięciu milionów osób.

Współpracujemy z największymi atrakcjami turystycznymi oraz obiektami noclegowymi w Polsce oraz z wieloma miastami turystycznymi, które z naszą pomocą docierają ze swoją ofertą do turystów.

Artykuły sponsorowane na portalu www.niesamowitapolska.eu

Przez lata pracy w marketingu turystycznym, a także słuchając potrzeb i głosów naszych klientów przygotowaliśmy kompleksowe usługi – rozpoczynając od indywidualnych artykułów sponsorowanych na stronie www.niesamowitapolska.eu lub www.nawypad.pl, po artykuły ogólnopolskie, regionalne (zajmujące czołowe miejsca w wyszukiwarce Google), a także reklamy banerowe.

1. Indywidualny artykuł na stronie głównej portalu www.niesamowitapolska.eu

To doskonały sposób, aby nasi czytelnicy poznali Was i miejsce, które warto odwiedzić. Naszą grupę odbiorców stanowią osoby, które często i chętnie podróżują. Dodatkowo, nasze artykuły pozycjonujemy pod najważniejsze frazy kluczowe. Zobaczą Was więc nie tylko nasi czytelnicy ale również osoby z wyszukiwarki Google.

Co w ofercie?

Przygotujemy, zredagujemy pod kątem SEO oraz zamieścimy artykuł o atrakcji/mieście na stronie głównej naszego portalu.

Artykuł zawierać będzie do 10 000 zzs, a także bogatą galerię zdjęć oraz dane kontaktowe.

Cena: 1500,00 zł/netto (jednorazowa opłata na 12 miesięcy)

2. Indywidualny artykuł w dziale regionalnym miasta/atrakcje

Przygotujemy indywidualny artykuł i zamieścimy go w odpowiednim dziale, dzięki czemu każdy turysta odwiedzający naszą stronę szukając atrakcji, miasta lub obiektów noclegowych w konkretnym regionie lub mieście, odnajdzie Was bez problemu.

Co w ofercie? 

Przygotujemy, zredagujemy pod kątem SEO oraz zamieścimy artykuł o atrakcji/mieście w dziale regionalnym na łamach naszego portalu.

Artykuł zawierać będzie do 10 000 zzs, a także bogatą galerię zdjęć oraz dane kontaktowe.

Cena: 1200,00 zł/netto (opłata na 12 miesięcy)

3. Grupowe artykuły tematyczne o zasięgu ogólnopolskim

Nasz portal tworzą liczne artykuły tematyczne, promujące pomysły na wakacje w Polsce, atrakcje dla dzieci, imprezy integracyjne, jak również regiony, które warto odkryć podróżując po naszym kraju, np. 60 pomysłów na wycieczki szkolne, Gdzie w Polsce na weekend, Wakacje w Polsce itp.

Artykuły prezentują kilkanaście atrakcji i miejsc, które polecamy do odwiedzenia naszym czytelnikom – czyli wszystko co turysta wiedzieć powinien w pigułce.

Co w ofercie?

Przygotujemy i zredagujemy indywidualny wpis w wybranym artykule.

Wpis zawierać będzie: nazwę, zdjęcie, krótki opis (do 3000 zzs) oraz dane adresowe.

Cena: 1000,00 zł/netto (opłata na 12 miesięcy)

4. Grupowe artykuły tematyczne o zasięgu regionalnym

Tworzymy artykuły promujące konkretne regiony lub miasta. Naszym celem jest dotarcie do każdego rodzaju turysty, dlatego codziennie tworzymy kolejne artykuły promujące miasta, atrakcje, trasy rowerowe, obiekty SPA i wiele innych, np. Dolny Śląsk atrakcje turystyczne, Zakopane atrakcje, Karpacz atrakcje, Ziemia Kłodzka atrakcje, Weekend w Małopolsce itp.

Co w ofercie?

Przygotujemy i zredagujemy indywidualny wpis w wybranym artykule.

Wpis zawierać będzie: nazwę, zdjęcie, krótki opis (do 3000 zzs) oraz dane adresowe.

Cena: 1000,00 zł/netto (opłata na 12 miesięcy)

Posty na kanałach social media - dotrzyj z ofertą do osób lubiących podróże

 kanaly social media niesamowita polska

Nasze społeczności w social media tworzą takie kanały jak: 

Oferujemy współpracę polegającą na publikacji postów promujących Państwa obiekt/wydarzenie w naszych mediach. Miesięcznie nasze posty w social media docierają do 5-7 mln użytkowników wykazujących zainteresowanie podróżami i turystyką.

Szczegółowa oferta dotycząca pakietów DO POBRANIA TUTAJ.

Ogólnopolska Baza Turystyczna (projekt w trakcie aktualizacji)

Ogólnopolska Baza Turystyczna

Tworzymy największą Bazę Turystyczną w Polsce. W bazie znajdują się atrakcje turystyczne, atrakcje przyrodnicze, obiekty noclegowe i gastronomiczne, propozycje wycieczek, firmy eventowe, punkty informacji turystycznej, wypożyczalnie sprzętu oraz ośrodki narciarskie.

Baza Turystyczna promowana jest w licznych artykułach promujących województwa, regiony oraz miasta i miejscowości turystyczne, a także na naszych kanałach social media: Podróże po Polsce, Nawypad, Podróże po Małopolsce, Podróże po Śląsku, Podróże po Opolskim, Podróże po Dolnym Śląsku, Podróże po Pomorskim, Podróże po Zachodniopomorskim oraz Rozrywkowy Wrocław.

Cena: 1000,00 zł/netto (opłata na 12 miesięcy)

Wydawnictwo Niesamowita Polska

Docieramy zarówno do turystów indywidualnych, jak i grupowychszkół, firm, biur podróży oraz urzędów. Dzieje się to za sprawą naszych wydawnictw papierowych, które z powodzeniem wydajemy już od 2016 roku. Znajdziecie wśród nich m.in.: Katalog Turystyczny dla Biur Podróży, Informator Turystyczny dla szkół, Informator Turystyczny dla Firm, Rozrywkową Mapę Wrocławia i Dolnego Śląska, a także regionalne broszury turystyczne.

Gazeta Niesamowita Polska

Gazeta Niesamowita Polska

Szukasz skutecznego sposobu, aby dotrzeć z ofertą Twojego obiektu czy atrakcji do turystów z Dolnego Śląska, Opolskiego, Śląska oraz Małopolski? Wybierz nasz prestiżowy kwartalnik "Niesamowita Polska", drukowany papierze kredowym, gwarantujący najwyższą jakość prezentacji Twojej oferty.

Dlaczego warto?

 • Docieramy do Twojego odbiorcy: Nasz magazyn jest kolportowany w strategicznych punktach - hotelach, atrakcjach turystycznych, restauracjach, urzędach oraz punktach informacji turystycznych.
 • Promocja internetowa: Gazeta dostępna jest również w wersji on-line na łamach naszego portalu. Dodatkowo, dociera do naszych stałych czytelników za pomocą newslettera.

Szczegółowa oferta: https://www.niesamowitapolska.eu/wydawnictwa/gazeta-niesamowita-polska

Broszury turystyczne - regionalne

Przygotowane przez nas broszury to zbiór najciekawszych atrakcji regionu w jednym miejscu. Dzięki czemu turysta w jednym miejscu zaczerpnie szczegółowych informacji na temat miejsc, które warto odwiedzić.

Każde z wydawnictw drukowane jest w nakładzie 100 000 egzemplarzy i kolportowane w hotelach, restauracjach, punktach informacji turystycznych, atrakcjach turystycznych oraz innych miejscach użyteczności publicznej.

Każde wydanie naszych broszur dostępne jest również w wersji elektronicznej na łamach naszych portali www.nawypad.pl oraz www.niesamowitapolska.eu w licznych artykułach regionalnych. Uatrakcyjnieniem dla turystów są realizowane przez nas filmy reklamowe, które chętnie oglądane są zarówno w artykułach, jak i na naszych kanałach social media.

Obecnie wydajemy broszury w takich regionach jak:

Polsko-czeskie atrakcje pogranicza

polsko czeskie atrakcje

Celem projektu jest promocja atrakcji turystycznych, obiektów noclegowych oraz restauracji wśród turystów po stronie Polskiej oraz Czeskiej. Ulotka drukowana jest w nakładzie 200 000 egzemplarzy. Promocja atrakcji biorących udział w projekcie odbywa się również internetowo, za pomocą licznych artykułów tematycznych, kampanii FB Ads oraz kanałów social media.

Cena: 2500,00 zł 

Szczegółowa oferta: https://www.niesamowitapolska.eu/wydawnictwa/polsko-czeskie-atrakcje-pogranicza

Budowa i obsługa stron www

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowie stron internetowych - szczególnie w branży turystycznej. Zajmujemy się stronami naszych klientów kompleksowo. Projektujemy stronę zarówno pod kątem wizualnym, użytkowym oraz SEO. Każda z przygotowywanych przez nas stron projektowana jest również pod urządzenia mobilne.

Dodatkowo zajmujemy się obsługą stron naszych klientów. Przeprowadzamy wymagane aktualizacje, tworzymy kopie zapasowe, zabezpieczamy oraz nieustannie skupiamy się na budowaniu nowych treści SEO.

Cena: ustalana indywidualnie na podstawie potrzeb klienta

 

Zainteresowała Państwa współpraca
z nami?

Prosimy o wypełnienie formularza,
a skontaktujemy się i przedstawimy warunki współpracy

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Powiązane artykuły