Nasze propozycje wycieczek 1-dniowych

Magiczne Ogrody - wycieczka

Wycieczka szkolna do Magicznych Ogrodów

Magiczne Ogrody to przepiękny ogród, stworzony na podstawie autorskiej baśni. Od 10 lat uczy i bawi. To wymarzone miejsce  na szkolną wycieczkę, leżące na 18 hektarach, w sercu Lubelszczyzny.

 Mała Japonia - Ogród Japoński Siruwia

Wycieczka w Karkonosze? Mała Japonia - Ogród Japoński Siruwia

Ogrody japońskie stanowią istotną część kultury Kraju Kwitnącej Wiśni. Są miejscem, gdzie piękno i spokój natury łączą się z estetyką i filozofią japońskiego sposobu życia. W sercu Dolnego Śląska, w malowniczej wsi Przesieka, powstał jeden z takich ogród, który przenosi nas w świat pełen mistycyzmu i harmonii.

Wycieczka na spływ pontonowy Przełomem Bardzkim

Szukacie pomysłu na jednodniowy wyjazd przepełniony dobrą zabawą i niezwykłą przygodą? Jeśli tak, trafiliście we właściwe miejsce! Przedstawiamy Wam jedną z najciekawszych atrakcji turystycznych na Dolnym Śląsku - spływy pontonowe Ski-Raft.

Wycieczka jednodniowa promem Świnoujście-Ystad (Szwecja)

Wycieczka jednodniowa promem Świnoujście-Ystad (Szwecja)

Ystad to urocze szwedzkie miasteczko ze średniowieczną starówką. Niezwykle klimatyczne, które zachwyci każdego. Wybierzcie się na rejs Skanią i odkryjcie niezwykłą Szwecję. Nie czekaj na weekend czy specjalną okazję, taki wypoczynek jest dostępny w Unity Line każdego dnia tygodnia!

Wycieczka jednodniowa do Pragi

Wycieczka jednodniowa do Pragi

Zapraszamy Państwa na jednodniową wycieczkę do Pragi. W programie zwiedzanie najciekawszych zabytków miasta.

Wycieczka Wrocław, Legnica, Lubiąż, Trzebnica

Jednodniowa wycieczka do “Śladami św. Jadwigi i Piastów Śląskich - Wrocław, Legnica, Lubiąż, Trzebnica”

Zapraszamy na jednodniową wycieczkę objazdową po Dolnym Śląsku, w trakcie której będziesz podążać śladami św. Jadwigi i Piastów Śląskich.

Wycieczka do Drezna

Z Wrocławia do Drezna

Zapraszamy na jednodniową wycieczkę do stolicy Saksonii - przepięknego Drezna, nazywanego “Florencją nad Łabą”. Drezno to miasto wielu zabytków, zbiorów sztuki, historii, które co roku przyciąga mnóstwo turystów. To miasto dobre na każdą pogodę - latem, by urządzić spacery brzegiem Łaby i zimą, by odwiedzić drezdeńskie imponujące muzea.

Poszukiwacze Złota

Poszukiwacze Złota

Jednodniowa wycieczka do Kopalni Złota w Złotym Stoku to doskonała zabawa, w czasie której poznacie tajemnice starej kopalni złota i staniecie się uczestnikami prawdziwej „gorączki złota”!