Nasze propozycje wycieczek 1-dniowych

Wycieczka szkolna do Magicznych Ogrodów

Magiczne Ogrody - wycieczka

Magiczne Ogrody to przepiękny ogród, stworzony na podstawie autorskiej baśni. Od 10 lat uczy i bawi. To wymarzone miejsce  na szkolną wycieczkę, leżące na 18 hektarach, w sercu Lubelszczyzny.

Brama Magicznych Ogrodów otwiera dostęp do świata baśni i beztroskiej zabawy. Na wszystkich czeka animator, przewodnik po parku. Z jego pomocą uczniowie odkryją  baśniowe krainy i ich bohaterów. Przeżyją tu też wspaniałe przygody. Będzie to fascynująca nauka przez doświadczanie. Zarezerwuj wycieczkę już dziś i podaruj swoim podopiecznym niezapomniane przeżycia!

Wartościowa edukacja, czyli spotkanie z baśnią

magiczne ogrody

Zapewnij swoim uczniom nie tylko rozrywkę, ale także wartościową edukację.

Magiczne Ogrody to unikalne połączenie ogrodu z baśnią. Dlaczego baśń jest tak ważna w edukacji? Bo stawia ważne pytania w atrakcyjny sposób. Baśnik Magicznych Ogrodów, czyli spisana historia parku, stanowi wstęp do nauki o życiowych  wyborach. Dzieci łatwo utożsamiają się z bohaterami tej opowieści i przeżywają  odwieczną walkę między dobrem a złem. Dodatkowo pobudzają wyobraźnię.

Integracja grupy

Uczestnicy wycieczki spędzą czas w parku na nauce przez zabawę. Będą brali udział w grach, które przyczynią się do integracji grupy. Mają też szansę doświadczyć zwycięstw, które pokazują im, że mogą i potrafią. Wspólne przeżycia zostaną na dłużej w ich pamięci. Zaplanuj wycieczkę, która zintegruje Twoją grupę jak nigdy dotąd!

Unikalne atrakcje w tematycznych krainach

magiczne ogrody

Na uczniów czekają baśniowe krainy. To wspaniałe miejsca do nieskrępowanej zabawy. Młodzi goście aktywnie spędzają czas na intrygującej rozrywce oraz tańcu.

W Krasnoludzkim Grodzie trenują zwinność  i sprawność. A zmysł równowagi mogą sprawdzić na 400-metrowych ścieżkach tematycznych zawieszonych w koronach Drzew. Wszystkie atrakcje w parku pozwalają oswoić lęk oraz wpłynąć na prozdrowotne nawyki. Kontakt z nimi zachęca do wysiłku i kreatywnej zabawy.

Żywa lekcja przyrody

magiczne ogrody

W trakcie wycieczki dzieci cały czas mają kontakt z naturą. W parku rośnie milion kwiatów, krzewów i drzew. Przyroda czaruje zapachami i kolorami. Kontakt z nią pozytywnie  wpływa na rozwój zmysłów, wzbogaca wiedzę przyrodniczą i ekologiczną.

Zapewnij swoim uczniom żywą lekcję przyrody.

Dzień pełen wrażeń

magiczne ogrody

Wycieczka szkolna do Magicznych Ogrodów to świetny pomysł! Cały dzień wypełniony będzie atrakcjami. Park jest czynny od końca kwietnia do początku października. Leży na terenie gminy Janowiec, która jest jedną z najbardziej nasłonecznionych w Polsce!

Dajemy Wam gwarancję pogody - w razie deszczu bezpłatnie przełożymy rezerwację. Nie zwlekaj i zarezerwuj swoją wycieczkę już dziś, zanim zabraknie miejsc!

Zamówienia można wysyłać drogą mailową na adres:

szkoly@magiczneogrody.com, przedszkola@magiczneogrody.com

tel. 500 032 772

Powiązane artykuły