Nasze propozycje wycieczek 2-dniowych

Weekend w Dreźnie i Pradze

Weekend w Dreźnie i Pradze [17-18.08.24]

Marzysz o podróży, która zapewni Ci wyjątkowe doświadczenia kulturowe i wspaniałe widoki? Wycieczka dwudniowa autobusem do Pragi i Drezna jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Te dwie fascynujące europejskie stolice oferują bogactwo historii, architektury i kultury, które z pewnością zachwycą każdego podróżnika. Przygotuj się na niezapomniane przygody i odkrywanie najpiękniejszych zakątków Europy Środkowej.

Berlin i Poczdam 2023

Berlin i Poczdam 2024

Wycieczka do Berlina i Poczdamu Berlin oferuje wiele atrakcji – monumentalne budowle, bogate w ciekawe zbiory muzea, malownicze parki i wielkie centra handlowe. Stolica Niemiec - piękne miasto, które zdecydowanie zasługuje na to, by poznać je bliżej.

Czechy - Morawskie Perełki

Czechy - Morawskie Perełki

 Zapraszamy na wycieczkę do Czechy - Morawskie Perełki. W ciągu dwóch dni zwiedzimy takie miejscowości jak Ołomuniec, Bouzov, Brno i Litomyśl.

Wycieczka promem Świnoujście-Bornholm

Wycieczka promem Świnoujście-Bornholm (18–20.08.2023)

Jeśli marzy Wam się podróżowanie i odkrywanie świata - polecamy Wam wyjątkową wycieczkę promem, która zabierze Was do wspaniałego miasat Bornholm. Odkrywanie Skandynawii nigdy nie było tak proste! Zabierzemy Was w  niezapomnianą 3 dniową podróż.

Wycieczka: Drezno i Szwajcaria Saksońska - 2023

Wycieczka: Drezno i Szwajcaria Saksońska - 2024

Dwudniowa wycieczka do Niemiec - Drezno i Szwajcaria Saksońska. Odkryjcie z nami najpiękniejsze zabytki i poznajcie historię miast.

Wycieczka Wiedeń

Wiedeń, Lednice i Morawski Kras [wycieczka 3-dniowa]

Zapraszamy Państwa na niezwykłą wycieczkę do Wiednia. Podczas 3-dniowej wycieczki odkryjecie z nami najpiękniejsze miejsca Wiednia, Lednicy i Morawskiego Krasu.

Wycieczka do Pragi

Z Wrocławia do Bajkowej Pragi

Zapraszamy do wycieczkę do największego i najpiękniejszego miasta w Czechach - Pragi. Wyjazd z Wrocławia. Wiele terminów do wyboru.
Złote Góry w Kopalni Złota

Złote Góry w Kopalni Złota

Dwudniowa wycieczka do Kopalni Złota - zero nudy! Dwa dni przepełnione niesamowitymi atrakcjami!