Nasze wydawnictwa

Ogólnopolska Baza Turystyczna - dołącz od nas!

Ogólnopolska Baza Turystyczna

Ogólnopolska Baza Turystyczna to bogaty zbiór firm świadczących usługi turystyczne i okołoturystyczne.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do współpracy z naszą Ogólnopolską Bazą Turystyczną, która z powodzeniem skupia szeroki wachlarz usług i atrakcji turystycznych. Nasz portal www.niesamowitapolska.eu jest miejscem, gdzie miłośnicy podróży mogą znaleźć informacje o:

 • Atrakcjach turystycznych,
 • Miastach,
 • Noclegach,
 • Restauracjach,
 • Wypożyczalniach sprzętu,
 • Produktach regionalnych,
 • Obiektach SPA.

Dzięki miesięcznej liczbie ponad 400 000 unikalnych użytkowników odwiedzających nasz portal oraz zasięgowi dochodzącemu do 5 milionów użytkowników w mediach społecznościowych, współpraca z nami to doskonała okazja do promocji Państwa usług i atrakcji wśród szerokiego grona odbiorców.

Ogólnopolska Baza Turystyczna dostępna jest pod adresem:

https://www.niesamowitapolska.eu/glowna

Dołączając do naszej bazy, zyskujecie Państwo nie tylko widoczność w renomowanej platformie, ale także możliwość dotarcia do potencjalnych klientów zainteresowanych turystyką w Polsce.

JAK WYGLĄDA MODUŁ REKLAMOWY?

Moduł reklamowy, w zależności od wybranego pakietu zawiera w sobie nazwę obiektu, galerię zdjęć, opis SEO oraz niezbędne dane kontaktowe, takie jak adres, strona www, nr telefonu, adres e-mail. W przypadku pakietu rozszerzonego istnieje możliwość podpięcia Państwa systemu rezerwacyjnego.

Poniżej prezentujemy kilka przykładów modułów reklamowych:

Odkryj Magiczne Ogrody - pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny. Zanurz się w świat autorskiej baśni, pełnej atrakcji dla całej rodziny. Idealne miejsce na niezapomnianą przygodę!

Janowiec, lubelskie
Wyświetl szczegóły

Zapraszamy do Kopalni Soli Wieliczka, jednego z najcenniejszych skarbów polskiego dziedzictwa, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To miejsce, gdzie historia spotyka się z przygodą.

Wieliczka, małopolskie
Wyświetl szczegóły

Odkryj Kolejkowo Wrocław - niezwykłą atrakcję, która zabierze Cię w podróż przez Dolny Śląsk w miniaturze. Zanurz się w magiczny świat pełen detalów, gdzie każdy element makiety został stworzony z pasją i dbałością o najmniejsze szczegóły.

Wrocław, dolnośląskie
Wyświetl szczegóły

JAK WYGLĄDA KARTA MIASTA?

Prócz indywidualnego wpisu oraz możliwość zamieszczenia Państwa obiektu w różnych kategoriach wyszukiwarki m.in. atrakcje turystyczne, parki rozrywki, muzea, dla dzieci, kopalnie, jaskinie, hotele, pensjonaty, obiekty, restauracje itp. Każdy podmiot w bazie (pakiet podstawowy oraz pakiet rozszerzony) zamieszczony zostanie w specjalnie przygotowanej karcie miasta, gdzie w jednym miejscu znajdują się wykaz najpotrzebniejszych informacji dla turysty.

Przykład: Zakopane - atrakcje turystyczne

JAK WYGLĄDA MAPA ATRAKCJI W POLSCE?

Dedykowana Mapa Atrakcji w Polsce to miejsce, gdzie turyści odnajdą polecane atrakcje turystyczne, obiekty noclegowe oraz restauracje. Wygodna i intuicyjna mapa to odpowiedź na potrzeby naszych użytkowników. Punkty na mapie przenoszą bezpośrednio do wpisu obiektu w Ogólnopolskiej Bazie Turystycznej.

Mapa dostępna jest pod adresem:

https://www.niesamowitapolska.eu/mapa

PAKIETY - SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Przygotowaliśmy dla Państwa trzy atrakcyjne pakiety do wyboru: PAKIET MINI, PAKIET PODSTAWOWY ORAZ PAKIET ROZSZERZONY.

PAKIET MINI

Pakiet Mini zawiera:

 • Opis podmiotu SEO do 2 000 znaków
 • Do 5 słów kluczowych
 • Galeria zdjęć
 • Dane kontaktowe (adres, telefon)
 • Linki wewnętrzne do reklam i artykułów

Cena: 500,00 zł/netto (opłata na 12 miesięcy)

PAKIET PODSTAWOWY

Pakiet Podstawowwy zawiera:

 • Opis atrakcji podmiotu SEO 5000 znaków
 • Do 10 słów kluczowych
 • Galeria zdjęć
 • Mapa atrakcji turystycznych w Polsce: https://www.niesamowitapolska.eu/mapa
 • Dane kontaktowe (adres, telefon, przekierowanie do strony www)
 • Reklama podmiotu w 1 artykule na łamach portalu www.niesamowitapolska.eu
 • Zamieszczenie podmiotu w 2 kategoriach wyszukiwania w Bazie Turystycznej
 • Reklama bazy i artykułu z atrakcjami miejscowości w mediach społecznościowych Podróże po Polsce (jeden post miesięcznie)

Cena: 1000,00 zł/netto (opłata na 12 miesięcy)

PAKIET ROZSZERZONY

 Pakiet Rozszerzony zawiera:

 • Opis atrakcji podmiotu ze zdjęciami

Unikalny opis atrakcji, zawierającego do 10 000 znaków. Tekst zoptymalizowany pod kątem SEO, co zwiększy widoczność Państwa strony w wynikach wyszukiwania Google i innych wyszukiwarek. Nasz zespół doświadczonych copywriterów zapewni, że treść będzie nie tylko informacyjna, ale również atrakcyjna dla potencjalnych turystów.

 • Słowa kluczowe

Dołączymy listę do 20 starannie wyselekcjonowanych słów kluczowych, które skutecznie zwiększą widoczność Państwa oferty w wynikach wyszukiwania.

 slowa kluczowe

 • Film reklamowy

Zamieszczenie filmu reklamowego na stronie atrakcji, co pozwoli na dynamiczniejsze przedstawienie oferty i zwiększenie zaangażowania użytkowników.

modul film

 • Galeria zdjęć

Zamieszczenie galerii zdjęć, które najlepiej oddają charakter i unikatowość Państwa atrakcji. Wizualne przedstawienie oferty to kluczowy element przyciągający uwagę i zainteresowanie odwiedzających. Możliwość podpięcia do 15 zdjęć.

magiczne galeria

 • Mapa atrakcji turystycznych w Polsce

Dołączamy link do interaktywnej mapy atrakcji turystycznych dostępnej na stronie https://www.niesamowitapolska.eu/mapa, gdzie Państwa atrakcja zostanie wyeksponowana. Mapa ta stanowi łatwe w użyciu narzędzie dla turystów planujących swoje podróże. Bezpośrednie przekierowanie z mapy do karty obiektu w Bazie Turystycznej.

 magiczne mapa

 • Dane kontaktowe

Publikacja pełnych danych kontaktowych, w tym adresu, numeru telefonu, przekierowania do Państwa strony internetowej oraz mediów społecznościowych, co umożliwi potencjalnym klientom łatwe i szybkie nawiązanie kontaktu. Możliwość podpięcia cenników, pakietów, ofert oraz systemów sprzedaży.

magiczne udogodnienia

 •  5 kategorii wyszukiwania w Bazie Turystycznej

Zamieszczenie podmiotu w max 5 kategoriach wyszukiwań: atrakcje turystyczne, atrakcje dla dzieci, atrakcje przyrodnicze, kopalnie, jaskinie, muzea, ogrody, parki trampolin, parki rozrywki, zamki i pałace, parki wodne i aquaparki

Baza turystyczna - kategorie

 • Udział w topowych artykułach

Zamieszczenie modułu atrakcji w 5 topowych artykułach na łamach portalu www.niesamowitapolska.eu

Po topowych frazach turystycznych np. "Zakopane atrakcje", "Dolny Śląsk atrakcje", "Kraków atrakcje", "Pomorskie atrakcje", "Katowice atrakcje", "Parki Rozrywki w Polsce", "wakacje w Polsce", "Polanica-Zdrój atrakcje", "Małopolska atrakcje" itp. jesteśmy na pierwszych miejscach wyszukiwarki Google  (ponad 2k słów kluczowych w TOP3)

 • Posty sponsorowane na kanałach social media

Zapewniamy regularną promocję Państwa atrakcji na naszym profilu społecznościowym Podróże po Polsce , co obejmuje dwa post miesięcznie. Dzięki temu Państwa oferta dotrze do szerokiego grona odbiorców w mediach społecznościowych, którzy aktywnie interesują się turystyką w Polsce. Nasze miesięczne zasięgi na poziomie 5 mln użytkowników.

 media spolecznosciowe Niesamowita Polska

Cena: 2000,00 zł/netto (opłata na 12 miesięcy)

 

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami: marketing@niesamowitapolska.eu

 

Powiązane artykuły