Nasze wydawnictwa

Polskie Parki Rozrywki - katalog on-line

Katalog on-line Polskie Parki Rozrywki wraz z szeroką promocją internetową to odpowiedź na potrzeby naszych czytelników, poszukujących najciekawszych atrakcji turystycznych w Polsce.

Polskie Parki Rozrywki

Jaki jest cel projektu?

Projekt Polskie Parki Rozrywki, dedykowany jest Parkom Rozrywki, Parkom Miniatur, Parkom Wodnym, Parki Trampolin oraz Parkom Linowym w całej Polsce. Nasz katalog online na portalu www.niesamowitapolska.eu stanowi unikalną platformę promocyjną, umożliwiającą skuteczną prezentację Państwa obiektów szerokiej grupie odbiorców.

Portal Niesamowita Polska odwiedza ponad 400 000 unikalnych użytkowników miesęcznie, a nasze artykuły w popularnych frazach turystycznych "Polskie Parki Rozrywki", "Pomysły na Wakacje w Polsce", "Wycieczki Szkolne w Polsce",  "Kraków atrakcje", "Gdańsk atrakcje", "Katowice atrakcje", "Zakopane dla dzieci", "Weekend w Polsce" i wiele innych, znajdują się w czołowych miejscach wyszukiwarki Google.


Nasze posty za pomocą kanałów social media, docierają miesięcznie do ponad 5 000 000 osób zainteresowanych turystyką : Podróże po Polsce, Miejsca w Polsce które trzeba zobaczyć, Podróże po Małopolsce, Podróże po Dolnym Śląsku, Podróże po Opolskim, Podróże po Śląsku, Podróże po Pomorskim itp.
 

Zakres współpracy obejmuje reklamę przez okres jednego roku (od 25 kwietnia 2024 r. do 24 kwietnia 2025 r.) Poniżej szczegółowa oferta:

W ramach współpracy oferujemy:

1. Reklama w Katalogu 

Reklama w Katalogu on-line w wybranym formacie, co umożliwi skuteczne dotarcie do potencjalnych klientów. Katalog będzie dostępny do pobrania we wszystkich artykułach na stronie portalu www.niesamowitapolska.eu

- Zamieszczenie linków aktywnych w katalogu z przekierowaniem do strony internetowej obiektu oraz prezentacji szczegółowej oferty dla turystów.

polskie parki rozrywki

3. Udział w artykułach tematycznych (min. 1 artykuł)

Państwa obiekt promowany będzie w dedykowanych artykułach na łamach portalu, w tym w takich tematach jak "Polskie Parki Rozrywki", "Parki Miniatur w Polsce" oraz "Parki Linowe w Polsce".

(Nazwa obiektu, zdjęcie, opis do 400 zzs, dane adresowe, przekierowanie do karty atrakcji w Ogólnopolskiej Bazie Turystycznej)

Przykłady artykułów:

po frazie "Polskie Parki Rozrywki", "Parki miniatur w Polsce" - 1 miejsce w wyszukiwarce Google                         

4. Promocja regionalna (min. 1 artykuł)

Udział w artykułach regionalnych, np. "Parki Rozrywki w Małopolsce", "Parki Miniatur na Dolnym Śląsku", co pozwoli na docelową promocję w konkretnych regionach Polski

(Nazwa obiektu, zdjęcie, opis do 600 zzs, dane adresowe, przekierowanie do karty atrakcji w Ogólnopolskiej Bazie Turystycznej)

5. Promocja w rolkach filmowych i social media

Prezentacja Państwa obiektów w rolkach filmowych z promocją na kanałach social media (np. Podróże po Polsce, Podróże po Dolnym Śląsku, Podróże po Małopolsce), co zwiększy zasięg i zaangażowanie potencjalnych klientów.

Grupowe rolki promujące podmioty z poszczególnych regionów. (min. 6 rolek filmowych - wymóg: przesłanie materiałów filmowych)

6. Posty promocyjne na kanałach social media

Promocja obiektów na naszych kanałach social media (np. Podróże po Polsce, Podróże po Dolnym Śląsku, Podróże po Małopolsce, Podróże po Opoleskim, Podrózę po Zachodniopmorskim, Podróże po Pomorskim, NaWypad), umożliwiająca bezpośrednie dotarcie do szerokiej grupy odbiorców.

po polscepo dolnym slasku po opolskimpo slasku

 

 

 

 

 

- 5 postów indywidualnych o atrakcji na kanale Podróże po Polsce

- 10 grupowych postów promujące obiekty z danego regionu na kanale Podróże po Polsce, Podróże po Dolnym Śląsku, Podróże po Małopolsce, Podróże po Opolskim, Podróże po Zachodniopmorskim, Podróże po Pomorskim, NaWypad) 

7. Kampanie reklamowe FB Ads

Skierowane kampanie reklamowe z dotarciem do osób zainteresowanych podróżowaniem, turystyką oraz parkami rozrywki. Kampanie promujące artykuły "Polskie Parki Rozrywki", "Parki Miniatur w Polsce" oraz "Parki Linowe w Polsce".

kampania FB Ads

8. Dołączenie do Ogólnopolskiej Bazy Turystycznej (Pakiet Podstawowy)

Zamieszczenie obiektu w Ogólnopolskiej Bazie Turystycznej wraz z przekierowaniem do strony www/systemu rezerwacji, co ułatwi potencjalnym klientom dostęp do oferty

- Opis atrakcji podmiotu SEO 5 000 znaków

- Galeria zdjęć

- Mapa dojazdu

- Dane kontaktowe (adres, telefon, przekierowanie do strony www)

- Reklama podmiotu w 1 artykule na łamach portalu www.niesamowitapolska.eu

- Reklama bazy i artykułu z atrakcjami miejscowości w mediach społecznościowych (jeden post miesięcznie)

Przykład:

https://www.niesamowitapolska.eu/magiczne-ogrody

https://www.niesamowitapolska.eu/legendia-slaskie-wesole-miasteczko-2

9. Gazeta Niesamowita Polska

Reklama Polskich Parków Rozrywki w gazecie turystycznej Niesamowita Polska (wersja papierowa oraz on-line). Kolportaż: Punkty Informacji Turystycznej, hotele, restauracje, urzędy oraz inne punkty użyteczności publicznej na terenie południowej Polski. Wersja on-line dostępna we wszystkich artykułach na stronie portalu www.niesamowitapolska.eu.

Poprzednie wydania gazety:

okladka gazeta

10. Reklama katalogu we wszystkich artykułach na www.niesamowitapolska.eu  (Zasięg: 6 mln unikalnych użytkowników rocznie)
 

Grupa odbiorców: Nasze działania promocyjne skierowane są do turystów indywidualnych oraz grupowych, co gwarantuje maksymalne dotarcie do osób zainteresowanych atrakcjami turystycznymi w Polsce.

CENNIK I SKŁAD:

Cena:

Dwie strony: 3 000,00 zł/netto (opłata jednorazowa)

Jedna strona: 2 000 zł/netto (opłata jednorazowa)

Skład: 24.04.2024 r.

Promocja na okres 1 roku.

Istnieje możliwość przygotowania projektu przez naszych grafików. Koszt: 150,00 zł/netto


Dodatkowo istnieje możliwość zamieszczenia linku dofollow w artykule o Polskich Parkach Rozrywki (tylko pięć podmiotów, o kolejności decyduje termin przystąpienia do projektu)

Cena: 1400,00 zł/netto

Zapraszamy do współpracy!

Powiązane artykuły