Blog - Ziemia Klodzka

Aktywnie na Ziemi Kłodzkiej – poznaj atrakcje na świeżym powietrzu

Dolny Śląsk atrakcje turystyczne, Dolny śląsk atrakcje dla aktywnych, dolny śląsk atrakcje dla dzieci, ziemia kłodzka atrakcje turystyczne, ziemia kłodzka atrakcje dla aktywnych, ziemia kłodzka atrakcje dla dzieci, ski-raft spływ pontonowe, spływy pontonowe ziemia kłodzka, ziemia kłodzka kajaki, golfspa ziemia kłodzka, pole golfowe ziemia kłodzka, parki rozrywki ziemia kłodzka, wakacje w polsce, turystyka w polsce, gdzie na weekend góry

Atrakcje dla aktywnych na Ziemi Kłodzkiej

Ziemia Kłodzka na Dolnym Śląsku to doskonałe miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku. Prócz górskich wycieczek, pełnych niesamowitych widoków, a także zabytkowych budowli, na turystów czeka tutaj także mnóstwo atrakcji, które dostarczą sporej dawki adrenaliny oraz dobrej zabawy. Wśród przedstawionych przesz nas propozycji odnajdziecie m.in. spływ pontonowe i kajakowe, wakepark, pole golfowe oraz parki rozrywki. Pora abyście poznali miejsca na aktywny wypoczynek, gdzie warto wybrać się z rodziną lub grupą przyjaciół. 

Poznaj atrakcje Ziemi Kłodzkiej

Spływy pontonowe i kajakowe Ski-raft

atrakcja dla dzieci  

ski raft splywy

Spływy pontonowe Bardo to bezpieczna forma aktywnego wypoczynku. Trasa spływu pontonami i kajakami przebiega Przełomem Bardzkim na Nysie Kłodzkiej. Ten region uważany jest za jedno z ładniejszych i malowniczych miejsc w naszym kraju.

Spływ rozpoczynamy w miejscowości Ławica tuż obok Kłodzka na terenie zespołu pałacowo – folwarcznego Ławica. Na miejscu znajduje się duży bezpłatny parking, kasy oraz toalety. Następnie już nad rzeką odbywa się szkolenie z zakresu bezpiecznego pływania pontonem. Później już czeka na Was świat pełen adrenaliny i kilka godzin dobrej przygody, który gwarantuje bajkowe widoki oraz niezapomniane przeżycia. Spływ kończy się w uroczej miejscowości Bardo, gdzie znajduje się stacja końcowa i jednocześnie miejsce które często nazywane jest wrotami Ziemi Kłodzkiej.

www.ski-raft.pl

Leśny Park Przygody Skalisko

atrakcja dla dzieci  

park skalisko

Między niebem a ziemią, w pięknym lesie nad Złotym Potokiem, znajdują się atrakcje zapewniające moc wyjątkowych wrażeń. To niepowtarzalny rodzaj napowietrznego trekingu, którego bazą są przejścia akrobatyczne między drzewami takie jak: balansujące pomosty, przejścia po linie, przejścia siatkowe, powietrzny surfing, skok Tarzana, tyrolki – zjazdy na linie o łącznej długości 1650 metrów oraz wiele innych.

www.skalisko.eu

Wakepark w Starej Morawie

atrakcja dla dzieci  

zalew stara morawa

Wake up park, czyli wakepark na zalewie w Starej Morawie. Nowa wodna atrakcja dająca dużo radości oraz super trening na całe ciało. Wyciąg o długości 200m umożliwia jazdę na wakeboardzie lub nartach wodnych po specjalnie przygotowanym torze. Jazda odbywa się pod czujnym okiem operatora, ktory dobiera prędkość do umiejętności osoby pływającej. Jest to sport na tyle prosty i przyjemny, że każdy może spróbować i z łatwością opanuje podstawy. Cały niezbędny sprzęt (deska, kapok, kask) jest dostępny na miejscu.

Otwarte od maja do października.

Adrenalina Park

atrakcja dla dzieci  

adrenalina park

Adrenalina Park to miejsce, gdzie możecie w ciekawy sposób spędzić swój wolny czas. Wśród atrakcji parku znajdziecie m.in. labirynt, którego powierzchnia sięga 1200 m kw, na której znajduje się 1000m korytarzy, sala luster, pomosty, taras widokowy oraz tajemnicze i zabawne skrytki. Dodatkową atrakcję stanowią hulajnogi. To pierwsze w Polsce terenowe hulajnogi na kołach FAT. Do wyboru kilka tras zjazdowych o różnej trudności i długości zjazdu od 300 m do 8 km.

www.adrenalinapark.com.pl

Golfowa Wioska w Szczytnej

atrakcja dla dzieci  

golfowa wioska

Ciekawi Was jak wygląda gra w golfa? Co jest istotą gry i jakie są zasady? W Szczytnej odnajdziecie jedyne górskie pole golfowe, położone 565 m n.p.m. W przyjaznej, rodzinnej atmosferze pod okiem instruktorów, będziecie mieć okazję rozpocząć swoją przygodę z tym sportem. Na miejscu funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu, infrastruktura do ćwiczeń (Putting Green i Driving Range) dla początkujących, jak i zaawansowanych golfistów oraz miejsca noclegowe.

www.golfowa-wioska.pl

FunPark Polanica-Zdrój

atrakcja dla dzieci  

funk park polanica zdroj

W Polanicy stworzono miejsce specjalnie dla Twoich pociech. Park rozrywki FunPark to synonim uśmiechu i świetnej zabawy na świeżym powietrzu. Zapewniamy 14 niesamowitych atrakcji: potężne dmuchańce, tyrolkę, rozbudowany wieżyczkowy plac zabaw oraz piaskownice i brodziki z łódeczkami dla mniejszych dzieci. To wszystko osłodzone pysznymi goframi i lodami oraz aromatyczną kawą dla rodziców i opiekunów.

www.funpark-polanica.pl

Aktywniwe na Ziemi Kłodzkiej

Wiesz już jakie atrakcje na Ciebie czekają? Przedstawiliśmy Wam te, które naszym zdaniem, spełnią w pełni Wasze oczekiwania. Jeśli chcesz odkryć więcej atrakcji turystycznych Ziemi Kłodzkiej, kliknij tutaj.. Poniżej przedstawiamy także spis innych artykułów, które z pewnością Cię zainteresują.

DARMOWA APLIKACJA TURYSTYCZNA TANIEODKRYWANIE

TanieOdkrywanie.pl to darmowa i prosta aplikacja mobilna, która umożliwia nie tylko dostęp do ogromnej i wciąż rosnącej bazy najlepszych atrakcji, restauracji, transportu i innych usług turystycznych w Twoim regionie lub miejscowości którą planujesz odwiedzić, ale daje także możliwość korzystania z rabatów na wszystkie oferowane w aplikacji obiekty oraz usługi.

Darmowa aplikacja pomoże Ci zaoszczędzić czas, pieniądze oraz zaplanować każdy dzień Twojego urlopu w zależności od Twoich preferencji. Najlepsze atrakcje turystyczne, restauracje, a nawet dojazd do wybranego miejsca, to wszystko znajduje się w ogromnej bazie TanieOdkrywanie.pl. Aplikacja to po prostu „RABAT NA OKOLICĘ”. Pozwól, żeby Twój smartphone stał się wirtualnym przewodnikiem, który zaprowadzi Cię w najciekawsze miejsca znacznie taniej niż ceny regularne. W celu najwygodniejszego korzystania z oprogramowania wskazana jest włączona funkcja lokalizacji, dzięki czemu TanieOdkrywanie.pl zaprowadzi Cię najwygodniejszą drogą do celu.

aplikacja to

 PRZECZYTAJ TAKŻE:

Powiązane artykuły

Polecane katalogi

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla szkół

Informator turystyczny dla szkół

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Kontakt

WSPÓŁPRACA I REKLAMA:
biuro@niesamowitapolska.eu

REDAKCJA:
marketing@niesamowitapolska.eu

Zbigniew Wójcik
tel. 698 613 550

Karolina Sobotkiewicz
tel. 535 360 843

PARTNERZY:

 nawypad