Blog - województwo małopolskie

Lato pełne górskich przygód dla dużych i małych - BACHLEDKA Ski & Sun

BACHLEDKA Ski & Sun atrakcje małopolska

Bachledka przygotowała dla wszystkich odwiedzających Ždiar i Magurę Spiską lato pełne wrażeń, rodzinnego komfortu, ale także adrenaliny, muzyki, tradycyjnego rzemiosła, wyjątkowych panoramicznych widoków na Tatry Bielskie, wycieczek kolejką linową czy ciekawych wydarzeń i atrakcji dla całej rodziny.

Ulubiony ośrodek górski BACHLEDKA Ski & Sun na granicy Pienińskiego i Tatrzańskiego Parku Narodowego stara się zapewnić wszystkim odwiedzającym nowe atrakcje i przeżycia, a tych nie zabraknie również w tym roku.

Atrakcje Bachledka Ski&Sun - 40 km od Zakopanego

Rodziny z dziećmi mogą spodziewać się niesamowitego naturalnego placu zabaw otoczonego lasem - Królestwa Lasu Bachledka. Plac zabaw o powierzchni prawie 5000 m2 z ponad 26 atrakcjami edukacyjnymi i rozrywkowymi zachwyci niejedno dziecko. Megatrampolina, Twierdza Rycerzy Zakonu Smoka, labirynt i wiele innych atrakcji, których mogą spróbować nawet rodzice. Przez całe lato odwiedzający Królestwo Lasu mogą spodziewać się programu animacyjnego lub rozrywki z maskotkami.

Miłośnicy adrenaliny i przyrody będą zachwyceni trójkołowcami górskimi oraz torem bobslejowym!  Trójkołowce górskie na 2,5-kilometrowej leśnej trasie oferują zakręty, strome zbocza i prędkość do 40 km/h. Najdłuższy tor bobslejowy w Tatrach w nie pozostaje w tyle i zrównoważa krótszą długość aż piętnastoma zakrętami! Jeśli więc szukasz czegoś nowego i fascynującego, rusz na wycieczkę do Bachledki!

Ścieżka w koronach drzew Bachledka Ski Sun

Restauracja Panorama w Bachledka Ski&Sun

Bachledka kojarzy się nie tylko z zabawą, ale także z gastronomią i komfortem! Designerski budynek restauracji PANORAMA w standardzie babyfriendly z dużym tarasem słonecznym, wewnętrznym placem zabaw dla dzieci, kawiarnią, sklepem z pamiątkami i lokalnymi produktami oraz miejscem do podgrzewania butelek i przewijania dla niemowląt stanowi doskonałą bazę dla odwiedzających. Restauracja z wyjątkowymi widokami i architekturą ukrytą pod zielonym dachem oferuje nie tylko tradycyjną kuchnię, ale także niesamowite domowe makarony, smaczne zupy, świeże sałatki, ciasta i lokalne piwo.

Oprócz pysznego jedzenia można w Bachledce również skosztować regionalnych produktów, w tym Miodu Górskiego z Bachledki, który zbierany jest przez pracowite pszczoły bezpośrednio na stokach Tatrzańskiego i Pienińskiego Parku Narodowego!

panorama restauracja Bachledka Ski Sun

Ścieżka w Koronach Drzew - atrakcje nieopodal Zakopanego

Czym byłaby wizyta w Bachledce bez spaceru po Ścieżce w Koronach Drzew? To przecież atrakcja, na którą z niecierpliwością czekają wszyscy odwiedzający. Spacer na wysokości do 24 metrów nad ziemią, zwieńczony 32-metrową wieżą widokową z adrenalinową siecią i 67-metrową suchą zjeżdżalnią rurową, to wspaniałe przeżycie dla dużych i małych. Popularną atrakcją pozostają także niezapomniane pokazy sokolnicze, które można podziwiać od poniedziałku do piątku w pobliżu Ścieżki.

Ścieżka w koronach drzew Bachledka Ski Sun

Lato w ośrodku górskim Bachledka Ski & Sun to nie tylko popularna Ścieżka w Koronach Drzew, ale także jazda kolejką linową, piesze wędrówki czy przeżycia na oznakowanych szlakach rowerowych w okolicy ośrodka o długości do 130 km. Wszystko znajduje się w otoczeniu wyjątkowych panoramicznych widoków na Tatry Bielskie, Trzy Korony i okoliczne doliny. Ponadto w pobliżu ścieżek rowerowych zbudowaliśmy 10 stacji ładowania rowerów elektrycznych.

Apartamenty Panorama - noclegi Słowacja

noclegi Słowacja

Zakwaterowanie bezpośrednio w Bachledce oferuje kilka alternatyw. Designowe apartamenty Panorama z jacuzzi znajdują się bezpośrednio obok Ścieżki w Koronach Drzew z malowniczym widokiem na Tatry. Apartamenty Bachledka są idealne dla rodzin. Znajdują się one w pobliżu dolnej stacji kolejki linowej z bezproblemowym dojazdem samochodem. Jeśli chcesz połączyć relaks, naturę i pyszne jedzenie, mamy dla Ciebie zakwaterowanie w Pensjonacie SKI Jezersko. Aktywny wypoczynek gwarantuje wypożyczalnia rowerów elektrycznych, która jest dostępna dla wszystkich gości obiektów noclegowych ośrodka Bachledka.

wypożyczalnia rowerów elektrycznych Bachledka Ski&Sun

Zabawę, relaks i doświadczenia znajdą dla siebie rodziny z dziećmi, turyści a również i seniorzy. Ośrodek jest przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych i w pełni wyposażony do pobytów z dziećmi, wózkami i wózkami inwalidzkimi. Oprócz pięknych wspomnień gwarantowany jest również komfort, począwszy od 10-osobowej kolejki linowej, która zabierze Cię do centrum usług i atrakcji, na grzbiet Magury Spiskiej.

Bachledka SKI-SUN

Doświadcz wyjątkowej atmosfery od 9 do 11 sierpnia podczas spektakularnego 28. rocznika Góralskiego Festiwalu Folklorystycznego w Bachledce!  Czeka na Ciebie zabawa, śpiew i taniec w objęciach Tatrzańskiego i Pienińskiego Parku Narodowego. Lokalizacja festiwalu nadaje temu wyjątkowemu wydarzeniu niepowtarzalny klimat i charakter. Nieczęsto zdarza się, aby miłościcy zespołu IMT Smile mogli doświadczyć ich koncertu na jednym z festiwali poza ich trasą koncertową. Dlatego udział Ivana Táslera w tym wydarzeniu jest wyjątkową okazją dla wszystkich entuzjastów jego twórczości. Nie przegap magicznej rodzinnej wycieczki na Ścieżkę w Koronach Drzew połączonej z niezwykłym doświadczeniem kulturalnym dla młodszych i starszych.

W sezonie letnim Bachledka przygotowuje dla Ciebie o wiele więcej przeżyć. Najnowsze wiadomości można śledzić na stronie internetowej www.bachledka.sk lub na portalach społecznościowych FB, IG lub TikTok.

Powiązane artykuły

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla szkół

Informator turystyczny dla szkół

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Katalog turystyczny

Katalog turystyczny 2024