Blog - województwo małopolskie

Zimowe atrakcje Zakopane - narty, atrakcje turystyczne

Zimowe atrakcje Zakopane

Czas ferii zimowych to najlepszy i najbardziej oczekiwany w roku okres dla kochających narty. Gdzie pojechać, aby w pełni cieszyć się przyjemnością szusowania, ale także biegania na nartach? Stolica polskich Tatr niezmiennie przyciąga turystów spragnionych prawdziwej śnieżnej zimy. Tutaj nie brakuje stacji narciarskich, jak i innych atrakcji turystycznych.

Zakopanego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To wyjątkowe miejsce, najwyżej położone miasto w Polsce. W jego granicach administracyjnych znajduje się część Tatr z najwyższym punktem, jakim jest wierzchołek Świnicy - 2301 m n.p.m. Zakopane usytuowane jest w Rowie Podtatrzańskim, ograniczonym od północy masywem Gubałówki, od południa – Tatr.

To wyjątkowe położenie daje nieograniczone możliwości spędzania wolnego czasu. Jest nie tylko pięknie, ale również bardzo atrakcyjnie. Bliskość gór to największy atut turystyczny, zwłaszcza dla narciarzy. Zapraszamy do Zakopanego na narty, sprawdźcie również stoki w najbliższej okolicy.

SPIS TREŚCI:

Co robić zimą w Zakopanem?

Zakopane - zimowa stolica Polski. Przydomek ten nie jest przypadkowy, ani wymyślony na wyrost. Tatry w sezonie zimowym są majestatyczne, a możliwość skorzystania z licznych wyciągów narciarskich oraz tras narciarstwa biegowego sprawiają, że wycieczka w ten region będzie należeć do tych w 100% udanych. Co można robić zimą w Zakopanem? Prócz szusowania na białych stokach - jazdy na nartach lub snowboardzie - znajdą się tu także atrakcje dla tych, którzy nie koniecznie lubią spędzać całe dnie na świeżym powietrzu. 

W naszym zestawieniu znajdziecie ciekawe atrakcje turystyczne, baseny termalne oraz wiele innych, wyjątkowych miejsc. Zatem zaczynamy! 

Przeczytaj także: Zakopane - atrakcje i ciekawe miejsca. Co warto zobaczyć?

Baza Turystyczna Niesamowitej Polski - atrakcje turystyczne, atrakcje przyrodnicze, baza noclegowa i gastronomiczna. Kliknij i zobacz!

baner baza turystyczna

Stacje narciarskie w Zakopanem

Zakopane

W Zakopanem możemy wybrać stok w zależności od umiejętności narciarskich. Są stoki łatwe i trudne, dlatego warto poznać co oferują poszczególne stacje narciarskie. Nosal to łagodne wyciągi dla całej rodziny. Najlepsze miejsce dla początkujących narciarzy i dzieci. Tutaj właśnie działa Centrum Szkoleń Narciarskich. W sam raz na naukę stawiania pierwszych kroków na nartach.

Polana Szymoszkowa

Polana Szymoszkowa proponuje wyciągi dla dorosłych i Kids Park dla najmłodszych. Tutaj znajdziemy zarówno trasy dla dorosłych, jak i zabawy dla dzieci. Do tych drugich należy m.in. przedszkole narciarsko-snowboardowe oraz plac zabaw. Dzięki temu rodzice mogą pojeździć na nartach, zostawiając dzieci pod profesjonalną opieką. Kolej linowa daje możliwości komfortowego wjazdu na szczyt.

IMG 1280

Ośrodek narciarski Harenda

Kolejny ośrodek to Harenda, położony na południowo-wschodnich zboczach Rafaczówki stanowiącej przedłużenie grzbietu Gubałówki. Narciarze mają tu do dyspozycji trzy wyciągi orczykowe oraz 4-osobową kolejkę krzesełkową. Trasy na Harendzie przeznaczone są zarówno dla początkujących jak i doświadczonych narciarzy.

Sześć kilometrów od Zakopanego znajduje się stacja Ski Suche.To wspaniałe trasy uwielbiane przez narciarzy i snowboardzistów, tych profesjonalnie jeżdżących, jak i tych, którzy dopiero rozpoczęli swoją przygodę z zimowymi sportami. Taśma i mały wyciąg orczykowy dedykowany dla dzieci i początkujących narciarzy przyczynił się do uzyskania przez stację wielu wyróżnień jako ośrodek przyjazny rodzinie.

zakopane zima

Dzięki staraniom Stacji Narciarskich Harenda, Polana Szymoszkowa, Suche i Witów, Zakopane ma swój pierwszy w historii wspólny skipass - jedną kartę pozwalającą na korzystanie z wielu wyciągów i kolei. Góral Skipass to karnet czasowy, z którego można korzystać na czterech Stacjach Narciarskich: Harendzie, Polanie Szymoszkowej, Suchem i Witowie.

malopolska ulotka 2023

Gubałówka zimą - najpopularniejszy tatrzański szczyt

W Zakopanem na nartach można jeździć w bardzo wielu miejscach. Gubałówka to jeden z najpopularniejszych w Polsce tatrzańskich szczytów. Jest doskonałym obszarem do uprawiania narciarstwa. Tereny narciarskie skupione są na południowych i wschodnich zboczach. Trasy zjazdowe są sztucznie naśnieżane i częściowo oświetlone, czynne są liczne wyciągi narciarskie. Można tu pod okiem instruktorów rozpocząć naukę jazdy lub doskonalić swoje umiejętności. Do dyspozycji są dwie trasy: trasa główna z Gubałówki o długości 1600 metrów (poziom trudności - średni) oraz górna polana Gubałówki (300 metrów, trasa łatwa).

Kasprowy Wierch 

Kasprowy Wierch Zakopane atrakcje

Kiedy wymieniamy polecane stoki narciarskie w Zakopanem i okolicach, nie możemy pominąć Kasprowego Wierchu. Narciarze mają tu do dyspozycji aż 14 km tras narciarskich z homologacją FIS. Kasprowy Wierch zalicza się do najwyższych stoków narciarskich w Zakopanem. Jednak Kasprowy Wierch nie jest miejscem dla każdego - polecany jest dla wprawionych narciarzy, bowiem trasy są dość trudne. Jednak jest to jedyne miejsce, które przypomina alpejskie wyciągi w Austrii i Szwajcarii. Możemy skorzystać także z wyciągów Kalatówki, Ugory, Gigant czy Pod Skocznią.

Narty w okolicy Zakopanego

zimowe atrakcje zakopane

A może niekoniecznie narty w Zakopanem? Swoją ofertę stacji narciarskich ma także pobliskie Murzasichle, urokliwa miejscowość z wielkimi możliwościami, również znana turystom lubiącym odwiedzać Podhale. Kompleks Zimowy w Murzasichlu oferuje 6 wyciągów orczykowych i 2 wyciągi taśmowe wraz z trasami o długości od 180 do 350 metrów z różnymi poziomami trudności. Dla początkujących narciarzy ośrodek oferuje szkółkę Smokuś, która jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie przygody z nartami. To frajda dla najmłodszych!

Kompleks Hajduk Murzasichle to kolejna propozycja. Miejsce, które przyciąga urokliwością otoczenia, pięknymi widokami, czystym górskim powietrzem. Jest dość kameralne, dlatego nadaje się idealnie na rodzinny wypoczynek. Jest alternatywą dla tłumnie obleganych ośrodków narciarskich. Stacja narciarska Hajduk oferuje trzy stoki - duży o długości około 400 metrów i zróżnicowanym stopniu trudności, średni oraz mały - bardzo łatwy, w sam raz dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportami zimowymi.

Każdy wyciąg ma swoją trasę zjazdową, przez co jest bardzo bezpiecznie. W ofercie ośrodka jest także tor do jazdy na oponkach, trasy są naśnieżane, oświetlone oraz codziennie przygotowywane przez ratraki oraz wypożyczalnia sprzętu. Lodowisko to dodatkowa atrakcja. Jest sztucznie mrożone tak aby można było z niego korzystać nawet w kapryśne zimowe dni.

zakopane zima

Sześć kilometrów od Zakopanego znajduje się stacja Ski Suche. To wspaniałe trasy uwielbiane przez narciarzy i snowboardzistów, tych profesjonalnie jeżdżących  jak i tych, którzy dopiero rozpoczęli swoją przygodę z zimowymi sportami. Taśma i mały wyciąg orczykowy dedykowany dla dzieci i początkujących narciarzy przyczynił się do uzyskania przez stację wielu wyróżnień jako ośrodek przyjazny rodzinie. Kolejna rodzinna stacja to Witów Ski. Obsługuje ją kolej linowa 4-osobowa o długości 1000 metrów i wyciąg orczykowy. Dla dzieci przygotowano szkółkę narciarską.

Biegówki w Zakopanem

trasy narciarstwa biegowego zakopane

Narty biegowe są coraz popularniejsze. W Zakopanem powstaje coraz więcej tras przeznaczonych do tego typu sportu. Są zróżnicowane pod względem trudności i scenerii, ale każda z nich zapewnia niezwykłe widoki. W stolicy polskich Tatr mamy także kilka tras narciarstwa biegowego. Trasy biegowe pod Skocznią mają długość ok 2,5  - 3 km. Jej głównym atutem jest sztuczne śnieżenie. Trasa przebiega od stadionu blisko toru łyżwiarskiego w kierunku średniej skoczni gdzie zawraca  w stronę boiska piłkarskiego i dalej prowadzi w stronę Księżówki na koniec wracając na stadion. Wejście znajduje się od ul. Bronisława Czecha.

Kolejna propozycja dla miłośników biegówek to trasy biegowe Biały Potok na zachód od Wielkiej Krokwi. Prowadzą przez Olimp, Biały Potok i Polany. Trasa jest naśnieżana. Wejście - od ul. Piłsudskiego (vis a vis centrali TOPR) lub ścieżką prowadzącą do wyciągu narciarskiego. Przy wejściu na trasę można wypożyczyć narty. Rówień Krupowa to kolejna propozycja. Znajduje się w sercu miasta.

Wyprawy na skuterach śnieżnych, kuligi, quady

kuligi quady zakopane

Najbardziej znanym, tradycyjnym kuligiem jest kulig po Dolinie Chochołowskiej, najdłuższej dolinie w Tatrach i jednej z najpiękniejszych w Europie. Kuligi w Chochołowskiej to prawdziwa przygoda we wspaniałej zimowej i górskiej scenerii. Warto poczuć ten bajkowy klimat - gwiazdy na niebie, dookoła zaśnieżone drzewa i cisza doliny. Po kuligu na zmęczonych i może nieco zmarzniętych turystów czeka biesiada przy ognisku ze smacznym poczęstunkiem i tańcami do góralskiej muzyki. Firm, organizujących kuligi w Zakopanem nie brakuje. Sprawdźcie i zakosztujcie tej niezwykłej przygody.

A myśleliście o wyprawie quadami przez górskie trakty, a może nawet bezdroża? Zimą to bardzo ekscytujące przeżycie. Coraz więcej firm specjalizuje się nie tylko w wypożyczaniu quadów i skuterów śnieżnych ale także w organizacji wycieczek. Quadoo z Zakopanego jest jedną z nich. Organizuje wyprawy na skuterach śnieżnych i quadach. W ofercie są wycieczki widokowe i wyprawy. Firma działa jako wypożyczalnia quadów oraz organizator imprez w Zakopanem na Gubałówce, Kościelisku i w Witowie. Bazą firmy jest Gubałówka.

Krupówki zimową porą

Sławne Krupówki, naszym zdaniem swój klimat najlepiej oddają właśnie zimą. Wyjątkowo klimatycznie jest tu wieczorem - dlatego jest to idealne miejsce na odwiedzenie po szusowaniu na stokach. Krupówki to najsławniejsza ulica w Zakopanem, a właściwie deptkach. Znajdziecie tu liczne regionalne restauracje, kawiarnie (a także najróżniejsze sklepy).

Baseny termalne - Terma Bania

terma bania zakopane atrakcje zimowe

fot. Terma Bania

Po szaleństwach na narciarskich stokach i odkrywaniu uroków Zakopanego - czas na odrobinę relaksu w sławnych basenach termalnych. To świetna zabawa dla dzieci, a dla dorosłych doskonały sposób na regenerację organizmu. Jednym z miejsc, które polecamy naszym czytelnikom jest Terma Bania. W naszym (prywatnym) rankingu właśnie na Terma zajmuje u nas zdecydowanie miejsce nr. 1.

Pytacie dlaczego? Olbrzymi parking, świetna infrastruktura, nowoczesność, a przy tym jest tam zawsze przyjemnie i miło. Zimą szczególnie jest w tym miejscu niesamowity klimat, a możliwość wypłynięcia na zewnątrz jest po prostu bajeczna, gdy dookoła ziemię pokrywa biały puch.

Szlaki turystyczne bezpieczne zimą

zimowe atrakcje zakopane

Nie każdy jeździ na nartach, są turyści, którzy chcą podziwiać piękno gór także zimową porą. Zimą Tatry są przepiękne i warto je odwiedzać, trzeba jednak pamiętać, że nawet najłatwiejszy szlak w zimowych warunkach może być niebezpieczny. Dlatego warto wybrać trasy łatwiejsze, a co za tym idzie także bezpieczne. Oto niektóre propozycje.

Rusinowa Polana i Gęsia Szyja

Rusinowa Polana to miejsce z pięknymi widokami i jednocześnie łatwo dostępn. Można tu dotrzeć m.in. niebieskim szlakiem przez Wiktorówki, lub zielonym z Wierch Porońca (obydwie trasy to 1, 5 godziny w jedną stronę). Rusinowa Polana to także jedno z piękniejszych widokowo miejsc w Tatrach. Jak na dłoni zobaczymy przepiękną panoramę Tatr Wysokich.Zimą miejsce jest warte polecenia miłośnikom górskich wschodów słońca.

Rusinowa Polana może być pomysłem na rodzinny spacer. Jest też przystankiem dla wędrujących na Gęsią Szyję. Punkt wyjścia - Wierch Poroniec lub Zazadnia, dystans - 6,5 km.

Gęsia Szyja jest naturalną kontynuacją wycieczki na Rusinową Polanę, stąd to tylko 50 minut na szczyt. To jedno z najwspanialszych miejsc do oglądania tatrzańskich panoram, dlatego warto tu przyjść w pogodny, słoneczny dzień, wtedy bowiem zobaczymy w pełnej okazałości potężne tatrzańskie szczyty.

Dolina Strążyska i wodospad Siklawica

Dolina Strążyska i wodospad Siklawica to kolejna propozycja wycieczki. To co urzeka w Strążyskiej, to widok majestatycznych, potężnych ścian Giewontu z wyraźnie widocznym na szczycie krzyżem. Na Polanie Strążyskiej znajduje się bufet, gdzie można wstąpić na gorącą herbatkę. Warto też podejść do wodospadu Siklawica, trasa zajmie nam godzinę. Atutami tej trasy są: piękna panorama Giewontu, możliwość podejścia do wodospadu Siklawica. Długość trasy wynosi ok. 5 km.

Dolina Kościeliska

Dolina Kościeliska jest jedną z najpopularniejszych i najliczniej odwiedzanych tatrzańskich dolin. Warto wybrać się tam również zimą. Kolejne bardzo popularne miejsce w Tatrach to Morskie Oko. Największe jezioro w Tatrach, obowiązkowy punkt programu każdego odwiedzającego Tatry, miejsce zachwycające o każdej porze roku, także zimą. Z Palenicy Białczańskiej nad Morskie Oko mamy do pokonania 8,5 km w jedną, droga jest łatwa, ale zimą, przy oblodzeniu trasa może zaskoczyć trudnościami.

Dodatkowym atutem miejsca jest schronisko, można tu odpocząć, napić się ciepłej herbaty, zjeść szarlotkę lub obiad. Na turystów czekają wspaniałe widoki. Dolina Chochołowska świetnie sprawdzi się na zimową wycieczkę. Wyjątkowo urokliwie wyglądają też szałasy pokryte śnieżną pierzynką. Dolina przyciąga narciarzy biegowych, jest świetnym punktem wyjść w wyższe partie Tatr Zachodnich. To miejsce to także turystyczny hit Tatr.

Hala Gąsienicowa

Hala Gąsienicowa jest warta odwiedzenia wiosną, latem, jesienią i oczywiście zimą! Wtedy ma swój niepowtarzalny urok. Bliska obecność takich szczytów jak Kościelec, Świnica czy grań Orlej Perci tylko podnosi walory tego miejsca. Cudowne widoki! Niewątpliwym atutem doliny jest Schronisko Murowaniec. Zimą najszybciej i najłatwiej dotrzemy tu czarnym szlakiem z Brzezin.

Kopieniec Wielki

Zimą możemy bezpiecznie wybrać się także na Kopieniec Wielki. Trasa oferuje wspaniałe panoramy, ale też kilka atrakcji po drodze, m.in. piękną o każdej porze roku Polanę Kopieniec i Wywierzysko Olczyskie. Dolina Białego i Sarnia Skała kuszą bajkową scenerią -  ścieżka prowadzi wąskim dnem dolinki wzdłuż potoku. Dookoła widać czapy śniegu i lodospady. Sarnia Skała, pomimo niewielkiej wysokości, jest świetnym punktem widokowym na całe Podhale, a przede wszystkim na północne ściany Giewontu. Trasa jest bardzo atrakcyjna. Podobnie jak Droga pod Reglami. To będzie wycieczka z widokiem na Zakopane i pasmo Gubałówki. Droga rozpoczyna się w Kuźnicach i kończy przy wylocie Doliny Kościeliskiej w Kirach.

Zimowe atrakcje w Zakopanem - dla dzieci i dorosłych

Zimą można spędzać w Zakopanem czas w różnoraki sposób. Są miejsca, które wywołają uśmiech na twarzach turystów, czynne zimą. Polecamy niektóre z nich.

Dom do góry nogami Zakopane

dom do gory nogami zakopane

Dom do góry nogami to świetna rozrywka dla wszystkich, którzy lubią zabawy z przymrużeniem oka, ciekawe i zabawne miejsce. Tutaj można zwątpić w swoje zmysły oraz grawitację, trzymającą nas twardo na ziemi. Chodzi się po suficie, całe jego wyposażenie stoi, a raczej wisi, przyczepione do podłogi

Papugarnia Egzotyczne Zakopane

papugarnia zakopane

Papugarnia Egzotyczne Zakopane to największa papugarnia nie tylko w Zakopanem, ale całej Małopolsce. Świetne miejsce na relaks i kontakt z tymi pieknymi ptakami! Zobaczymy tu ponad 100 pięknych okazów. Można je karmić i głaskać.

Podwodny Świat Zakopane

podwodny swiat zakopane

Kolejna atrakcja turystyczna miasta to Podwodny Świat Zakopane. Turyści mogą obserwować zachowanie ryb w ich naturalnym środowisku, z brzegu lub z łodzi, bez przeszkód, bez okularów i rurki do nurkowania, a jednocześnie pośrodku połyskującej ławicy ryb.

Be Happy Museum

behappy zakopane

Kolejne miejsce, wizyta w którym sprawi turystom mnóstwo radości. Be Happy Museum to pierwsze w Polsce Muzeum Szczęścia i Iluzji. Tu każdy się uśmiechnie, gwarantujemy. Chcesz mieć nietuzinkowe zdjęcie w cukierkowym, pudrowo-różowym i oryginalnym miejscu? Trafiłeś doskonale. Zakopiańskie Muzeum Be Happy to bowiem miejsce dla każdego, kto kocha media społecznościowe. Be Happy to dziesiątki scen do robienia zdjęć.

Dziesiątki scenografii sprawią, że fotka tam zrobiona zachwyci i zaintryguje oglądających. Be Happy Musem miejsce nie tylko dla miłośników i użytkowników social mediów, to także atrakcja turystyczna i propozycja także dla tych, którzy po prostu chcą miło spędzić czas.

Myszogród Zakopane

myszogród zakopane atrakcje

Nasza kolejna propozycja zadowoli całą rodzinę, jej młodszych i starszych członków. Zapewni dobrą zabawę i miło spędzicie czas. W Myszogrodzie przeniesiemy się w bajkowy, magiczny i miniaturowy świat pełen maleńkich gryzoni (nie wszystkie są całkiem maleńkie, ale o tym przekonacie się sami). Tu toczy się mysie życie, dzieją się mysie przygody. Myszy zamieszkujące Myszogród mają moc przygód. Wspaniale jest obserwować ich poczynania razem i osobno.

Nie uwierzycie, ale w Zakopanem mieszka ponad 1000 tych małych stworzeń i pochodzą z  całego świata. Żyją w iście baśniowych i niespotykanych sceneriach. Czego one nie robią? Będziecie oszołomieni bogactwem możliwości. Jeżdżą, latają niezidentyfikowanym pojazdem latającym, ale to nie wszystko. Myszki mają cudne domki, bawią się na drzewach, odwiedzają kawiarnie i restauracje.

Tatrzańskie Mini ZOO

tatrzańskie mini zoo zakopane

Nadal myślicie jak urozmaicić swoim pociechom pobyt w Zakopanem? Mamy dla Was propozycję odwiedzin w Tatrzańskim Mini ZOO. To miejsce zachwyci młodszych i starszych. Daje gwarancję wesołego i pozytywnego spędzenia wolnego czasu. Dzieci uwielbiają kontakt ze zwierzętami. Kto zamieszkuje zakopiańskie Mini ZOO? Kogo poznamy odwiedzając to miejsce? Kozy małe i większe, owce, jelenie, muflony oraz alpaki tak lubiane przez najmłodszych.

Podczas pobytu w Zakopanem ogromną przyjemność sprawi dzieciom także wizyta w zagrodzie królików. W Mini ZOO mieszkają również świnki morskie oraz puchate kury. Na wizytę turystów czekają także mundżaki, kangury w tym jeden biały i osiołki. Ogród zamieszkują także kozice górskie i dziś już mało popularne nutrie. Dumnie puszą swoje ogony pawie, wyglądają pięknie i dostojnie.

Iluzja Park Zakopane

Ilusion Park zakopane

Spragnionych rozrywki z pewnością ucieszy wizyta w miejscu zwanym Iluzja Park. Tu  przekonacie się na czym polega… iluzja.  Wierzyć swoim oczom czy zdać się na rozum? Tu wszystko przestaje być oczywiste. Turyści zobaczą pioruny o mocy 2 000 000 volt, przeżyją halny wiejący 156 kilometrów na godzinę czy krople deszczu lecące do góry. Poznacie co to lewitacja i znikanie. Na gości czeka także mnóstwo zagadek. To prawdziwa rozrywka i  wyśmienite miejsce dla fanów selfie!

Salto na snowboardzie pod lecącym helikopterem, walka z niedźwiedziem nic prostszego… efekt na zdjęciu – wszyscy będą zachwyceni. Tu magia i nauka z iluzją się przeplata… 650 m kw. świetnej zabawy rozłożonej na dwóch piętrach. Atrakcja z pewnością zaskoczy każdego!

Game Planet

game planet zakopane

Game Planet to propozycja dla nastolatków i .. ich rodziców, ale młodsi również nie będą się nudzić. W salonie gier Game Planet można bawić się samemu, ale równie dobrze spędzi się tam czas z rodziną lub znajomymi. Znajdziemy tu gry zręcznościwe, symulatory, stoły do gry w bilard. Gra na automatach funkcjonuje na zasadach popularnego w Stanach Zjednoczonych systemu Ticket Redemption. Jego zasady są banalnie proste.

Gracz „zręcznościówek” nagradzany jest za swoją grę biletami, które wydają automaty. Ich ilość zależna jest od wyniku uzyskanego w danej grze. Później można je wymieniać na nagrody rzeczowe. Wstęp do salonu Game Planet jest wolny. Automaty przyjmują kwoty od 2 zł do 5 zł. W czasie jednej gry można zgarnąć do 1000 biletów z punktami. Spróbuj szczęścia grając w Ninja Challenge, sprawdź, czy fortuna na pewno kołem się toczy w pirackim Treasure Quest… zresztą, wybór jest duży, każdy znajdzie grę, którą lubi.

Galeria Figur Stalowych

galeria figur stalowych zakopane

Galeria Figur Stalowych to niezwykłe i ze wszech miar fascynujące miejsce. Zebrano w nim 80 figur, samochodów i motorów, zapierających dech w piersiach każdego zwiedzającego. Są tu także postacie z bajek. To wszystko gwarantuje świetną zabawę dla każdego, niezależnie od wieku. Galeria Figur Stalowych to pierwsze na świecie miejsce, gdzie stalowe rzeźby tworzy się z elementów pochodzących z recyklingu złomu stalowego.

Wszystkie figury są wyłącznie dziełem rąk pasjonatów, którzy założyli Galerię Figur Stalowych. Przy pracy nie korzystają z odlewów czy pomocy maszyn ciężkich, a podstawowe narzędzia ich pracy to spawarka, palnik, młotek i przycinarka. Dzięki temu każda z prac jest dosłownie niepowtarzalna. Wybierzcie się tam i zobaczcie sami!

Kino 7D Max Zakopane

kino 7d zakopane

Do kina zawsze warto pójść, a zwłaszcza do Kina 7D Max w Zakopanem. To atrakcje na najwyższym poziomie, kino najnowszej generacji. Cechą charakterystyczną kina jest trójwymiarowy efekt 3D, ale również dimension, czyli 7D. Oglądający wyświetlany seans widz odczuwa zmysłami - zapach, powiew powietrza, temperaturę, wibracje, zmiany pozycji, dotyk. Kino 7D max to także niesamowite nagłośnienie, co jeszcze bardziej udziela się na odbiór tego, co widz widzi na kinowym ekranie.

Dodatkowym efektem wzmacniającym są unowocześnione technicznie fotele - opcja poruszania fotelem do przodu i do tyłu, i na boki.

malopolska ulotka 2023

Przeczytaj także:

Zakopane atrakcje turystyczne i ciekawe miejsca

 

Powiązane artykuły

Polecane katalogi

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla szkół

Informator turystyczny dla szkół

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Kontakt

WSPÓŁPRACA I REKLAMA:
biuro@niesamowitapolska.eu

REDAKCJA:
marketing@niesamowitapolska.eu

Zbigniew Wójcik
tel. 698 613 550

Karolina Sobotkiewicz
tel. 535 360 843

PARTNERZY:

 nawypad