Atrakcje ziemi kłodzkiej

Park Rozrywki Fun Park Polanica-Zdrój

FunPark Polanica-Zdrój

W samym sercu Ziemi Kłodzkiej, a dokładniej Polanicy-Zdrój znajduje się miejsce stworzone z myślą o dzieciach i ich rodzicach.

Wakacje w pełni. Być może zastanawiasz się, jakie atrakcje zapewnić dzieciom – tym mniejszym i tym większym, Gdzie pojechać, aby każdy mógł odpocząć? Dolny Śląsk jest regionem z mnóstwem atrakcji turystycznych i miejscowości, które przyciągają spragnionych odpoczynku i wakacyjnego klimatu, Jedną z nich jest Polanica Zdrój ze swoją najnowszą atrakcją dla dzieci, jaką jest Fun Park. Poznajcie bliżej to miejsce.

Polanica Zdrój to znane dolnośląskie uzdrowisko i miejscowość pełna turystów. Niespieszny klimat miasteczka sprzyja relaksowi, spacerom w Parku Zdrojowym, wyprawom na okoliczne wzniesienia, odpoczynkowi na łonie natury. Polanica-Zdrój jest znanym kurortem, ale cała nasza część Sudetów jest pełna atrakcji turystycznych różnego rodzaju. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Na mapie znajdują się popularne miejsca na szlakach turystycznych w Górach Stołowych, muzea, zamki, zabytkowa architektura militarna, miejsca dla aktywnych, czeskie browary słynące z dobrego piwa. Warto poznać nowe miejsce na mapie atrakcji turystycznych Polanicy-Zdrój. To miejsce, które będzie przygodą i rozrywką dla dzieci. Tu pobawią się na całego, a uśmiechom i radości nie będzie końca.

Dla dzieci w każdym wieku

funk park polanica zdroj

Co to takiego Fun Park? To ogromny plac zabaw, dostosowany dla każdego malucha. 7500 m kw. powierzchni zaplanowano tak, aby dostarczyć dzieciom jak najwięcej rozrywki. A jest ich naprawdę mnóstwo! Coś dla siebie znajdzie tu 2-letni szkrab i 12-latek spragniony szalonej zabawy. Będzie bezpiecznie i atrakcyjnie. Fun Park Polanica znajduje się przy ul. Kłodzkiej 14. Znajdziecie go bez trudu. Zaplanujcie kilka godzin, bo zapewniamy, że wasze pociechy nie będą chciały szybko opuścić tego kolorowego i niezwykłego miejsca.

Fun Park jest otwarty codziennie od poniedziałku do niedzieli, w godz. 10.00 - 20.00. Odwiedzający nie muszą się spieszyć, bowiem bilet dla dziecka kosztuje 45 zł i można korzystać z rozrywek tak długo aż wystarczy sił i energii. A będzie ona potrzebna! Rodzice i opiekunowie wchodzą na plac zabaw za darmo.

Atrakcji dla dzieci nie zabraknie

funk park polanica zdroj

Na gości Fun Parku czeka 14 atrakcji, dostosowanych do różnych grup wiekowych. Czego tu nie ma? Po pierwsze, to, co zawsze przyciąga dzieci w każdym wieku, czyli potężne dmuchańce. Są także konstrukcje i atrakcje nawiązujące do różnorodnej tematyki. Można się zatem bawić jak piraci, odkrywcy dżungli, dziecięca fantazja nie zna ograniczeń. Na dzieci czekają także tyrolka, rozbudowany wieżyczkowy plac zabaw oraz piaskownice i brodziki z łódeczkami dla mniejszych dzieci. Ten gigantyczny plac zabaw dla całych rodzin to synonim wspaniałej zabawy. Fun Park ulokowany blisko centrum miasta jest doskonałym celem rodzinnego wspólnego wyjścia i spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Dla rodziców

FunPark Polanica-Zdrój

To miejsce to świetna propozycja nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców, którzy będą mogli odpocząć po zwiedzaniu okolicy, wypić kawę, podczas gdy pociechy będą oddawały się zabawie. Na terenie parku znajduje się punkt ze smakołykami, takimi jak pyszne gofry i lody, to także miejsce, gdzie rodzice i opiekunowie napiją się aromatycznej kawy i znajdą czas na relaks. Kawiarnia serwuje kawę, herbatę, napoje, ciasta, lody i gofry (oferta kawiarni jest stale powiększana). Wypoczynkowi służy także obszerny taras, który umożliwia zorganizowanie urodzin, a parasole dadzą odpocząć przed promieniami słońca. Przyjemne miejsce.

Wspaniała zabawa

funk park polanica zdroj

Fun Park cieszy się coraz większym powodzeniem wśród mieszkańców miast i okolic oraz wśród turystów odwiedzających Polanicę Zdrój i pobliskie miejscowości. To świetne miejsce dla rodzin z dziećmi. Goście parku rozrywki i placu zabaw w jednym, chętnie wyrażają swoje opinie w sieci. Oto niektóre z nich:

- Płatne przy wejściu, na dzień dzisiejszy bilet kosztuje 45 zł na cały dzień za jedno dziecko. Korzystać można cały dzień, dzieci mają dużą przestrzeń do zabawy, jest wiele zamków dmuchanych, baseny z rowerkami dla dzieci. Rodzice mogą siedzieć na ławeczkach pod parasolami obserwując swoje pociechy. Na miejscu jest też nieduża gastronomia i można coś zjeść a także napić się. Warto odwiedzić to miejsce zwłaszcza w gorące i ciepłe dni. Żadne dziecko nie będzie się tutaj nudziło.

- Bardzo fajne miejsce na spędzenie czasu z małymi dziećmi. Dużo atrakcji, możliwość kupienia czegoś do picia i jedzenia na miejscu.  Bilet jest całodzienny, można wyjść i wejść z powrotem. Opiekun ma wejście darmowe. Bawiliśmy się wspaniale. Na pewno tam wrócimy.

- Świetnie miejsce. Dużo atrakcji dla dzieci. Dmuchańce, tyrolka, quady. Sympatyczna obsługa. Polecam zabrać ubrania dla dziecka na zmianę lub kąpielówki ponieważ po zabawie na łódkach dzieci są mokre, ale zadowolone.

- Wspaniałe miejsce, idealne dla dzieci, mnóstwo atrakcji typu dmuchane zamki i pałace, również wodne atrakcje. Dzieci zajęte i chwila wytchnienia dla rodziców. No i oczywiście quady. Cena tak jak za quady, warto jak najbardziej tym bardziej ze tor nie jest krótki i można trochę poczuć "wiatru we włosach". Wrażenia niesamowite.

- Super miejsce dla spędzenie czasu z dzieckiem, wstęp płatny na cały dzień (dziecko otrzymuje opaskę na rączkę) i może wracać danego dnia, ile razy chce.

- Super miejsce. Dzieci za 4 godziny wybawiły się aż zasnęły w aucie zanim wyjechaliśmy z parking.

- Bardzo fajny Park dla dzieciaków. Można spędzić cały dzień, aczkolwiek dorośli mogą tylko siedzieć i ewentualnie coś przegryźć lub napić się. Czysto i schludnie.

- Świetny pomysł na rozrywkę dla dzieci o odpoczynek dla rodziców. 8 mega dmuchańcow, wszystkie w cenie wejścia, nielimitowany czas zabawy. Dla rodziców możliwość odpoczynku ma leżaczkach i obserwowania dzieci. Możliwość zakupu napojów jedzenia. Gofry, zapiekanki lody.

Przyznacie, że opinie zachęcają do odwiedzenia Fun Parku. Nam bardzo podoba się wypowiedź, że dzieci tak się zmęczyły zabawą, że usnęły w aucie. Wiadomo nie od dziś, że śpiące dzieci to największy skarb rodziców.

Urodziny w Fun Parku

FunPark Polanica-Zdrój

Niezapomniane urodziny pełne aktywności? Tu jest to możliwe, będzie to impreza, na której dzieci z pewnością nie będą się nudziły. Jak ją zorganizować? Skoro jest solenizant, trzeba się skontaktować telefonicznie. Aby zorganizować urodziny wystarczy nasz gość honorowy i minimum 5 zaproszonych dzieci. Płaci się tylko za gości, mały solenizant oraz jego opiekunowie przebywają na terenie Fun Parku bezpłatnie, natomiast każde zaproszone dziecko w cenie wg cennika. W cenie są wszystkie atrakcje bez limitu czasowego. Płaci się jedynie za zakupy w kawiarni. Na czas imprezy organizatorzy wydzielają specjalną strefę pod pergolą oraz zapewniają odpowiednią ilość miejsc siedzących dla zaproszonych dzieci. Jest również możliwość przyniesienia na imprezę własnych ciast, tortów, przekąsek, napojów. Dla grup powyżej 15 dzieci, cena jest niższa. Warto zapoznać się z ofertą.

Kolejna atrakcja Polanicy-Zdroju

FunPark Polanica-Zdrój

Fun-Park wzbogacił i tak bogatą ofertę turystyczną i rozrywkową Polanicy-Zdroju i Ziemi Kłodzkiej. Park wspaniałych zabaw to miejsce, gdzie dzieci poczują się tak, jak powinny się czuć wszystkie dzieci – szczęśliwie i beztrosko. Dlatego, jeżeli będziecie w pobliżu, nie zapominajcie o tym miejscu. Wizytą w Fun Parku Polanica-Zdrój sprawicie moc radości swoim dzieciom.

Gdzie nas znajdziecie?

ul. Kłodzka 14/1
57-320 Polanica-Zdrój

https://funpark-polanica.pl/

 

Powiązane artykuły

Polecane katalogi

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla szkół

Informator turystyczny dla szkół

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Atrakcje ziemi kłodzkiej

ziemia kłodzka atrakcje turystyczne, ziemia kłodzka atrakcje, kotlina kłodzka atrakcje, twierdza kłodzko, kłodzko atrakcje, kłodzko atrakcje dla dzieci, co warto zobaczyć dolny ślask, dolny śląsk na weekend

Twierdza Kłodzko - atrakcje Ziemi Kłodzkiej

Miejsce owiane aurą tajemniczości, gdzie z pewnością każdy odnajdzie dla siebie coś interesującego.

szlak ginących zawodów, ziemia kłodzka atrakcje turystyczne, ziemia kłodzka atrakcje, kudowa-zdrój atrakcje, kudowa-zdrój atrakcje dla dzieci, co warto zobaczyć dolny ślask, dolny śląsk na weekend

Szlak Ginących Zawodów - atrakcje Ziemi Kłodzkiej

Tylko tutaj, podczas jednej wizyty możemy zapoznać się z takimi zawodami jak: kowalstwo, garncarstwo, tkactwo i piekarstwo.

Kopalnia Złota, kopalnia złota złoty stok, atrakcje ziemi kłodzkiej, atrakcje dolnego śląska, kopalnie ziemia kłodzka, kopalnie kotlina kłodzka, podziemia ziemi kłodzkiej, wakacje w polsce, gdzie na weekend góry, ziemia kłodzka atrakcje dla dzieci, kotlina kłodzka, atrakcje kotliny kłodzkiej

Kopalnia Złota w Złotym Stoku - atrakcje Ziemi Kłodzkiej

Kopalnia Złota wraz z jedynym w Polsce podziemnym wodospadem oraz Średniowiecznym Parkiem Techniki stanowi atrakcję unikatową w skali europejskiej!

Kontakt

WSPÓŁPRACA I REKLAMA:
biuro@niesamowitapolska.eu

REDAKCJA:
marketing@niesamowitapolska.eu

Zbigniew Wójcik
tel. 698 613 550

Karolina Sobotkiewicz
tel. 535 360 843

PARTNERZY:

 nawypad