Atrakcje ziemi kłodzkiej

Łowisko "Złoty Pstrąg" Boguszyn

Łowisko Złoty Pstrąg Boguszyn

Wśród nas nie brakuje miłośników ryb i wędkowania. Jeżli lubisz spędzać czas z wędką w dłoni - zapraszamy do Boguszyna.

Z wędką na Ziemi Kłodzkiej

atrakcja restauracje dla dzieci niepelnosprawni parking

Złoty Pstrąg Boguszyn - Łowisko i Karczma Rybna to miejsce, które z pewnością warto odwiedzić o każdej porze roku. Spacer na świeżym powietrzu, spokój i pyszne ryby – to niejedyne atrakcje. Całoroczny domek do wynajęcia także przyciąga turystów, bo okolica jest malownicza i warta odwiedzenia.

Boguszyn leży na Dolnym Śląsku, na Ziemi Kłodzkiej, nieopodal Kłodzka. Łowisko zaprasza do wędkowania amatorów i profesjonalistów, również z własnym sprzętem. Do dyspozycji wędkarzy są dwa zbiorniki wodne, a w nich pstrągi, karpie, liny, amury, sumy, szczupaki, sandacze i jesiotry.

Dlaczego warto odwiedzić łowisko "Złoty Pstrąg"?

aFD8A6875

To miejsce jakich mało, wokół jest pięknie o każdej porze roku. Zimą zaśnieżone drzewa i góry, zachwycają swoją malowniczością, spokój i cisza służą relaksowi z dala od miejskiego zgiełku. Latem można tu doskonale wypocząć na łonie przyrody. Warto wybrać się do Boguszyna z rodziną i przyjaciółmi. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wędkarze mają łowiska, dorośli mogą spacerować i wypoczywać na łonie natury, na dzieci czeka park zabaw. Wiejska zagroda ucieszy dzieci i dorosłych. Kontakt ze zwierzętami – kozami, kurami, królikami i owcami fryzyjskimi – pozytywnie wpłynie na całą rodzinę. W zagrodzie można kupić swojskie produkty: mleko kozie, owcze, sery, jaja oraz chleb wypiekany na zakwasie.

Wypoczynek na świeżym powietrzu wzmaga apetyt. Złoty Pstrąg Boguszyn ma na to receptę. Karcza Rybna zaprasza na pyszne i świeże ryby - smażone i wędzone oraz swojski chleb na zakwasie wypiekany na miejscu. Karczma jest czynna codziennie, przez cały rok.

Zatem, jeśli nie mieliście pomysłu na ciekawy i spokojny wyjazd, a lubicie wędkowanie i relaks na świeżym powietrzu, to już go otrzymaliście. Złoty Pstrąg Boguszyn - Łowisko i Karczma oferują aktywny wypoczynek, świeże ryby i możliwość noclegu. Tu spędzicie czas miło, przyjemnie i… pysznie.

ryba

Wakacje na Ziemi Kłodzkiej

Na turystów, którzy chcieliby lepiej poznać tę piękną okolicę oraz zwiedzić atrakcje turystyczne Ziemi Kłodzkiej, na terenie łowiska czeka Domek Góralski do wynajęcia. To doskonała baza wypadowa, a jednocześnie miejsce, w którym oprócz noclegu w klimatycznym domku z kominkiem, można pysznie zjeść w miejscowej restauracji. Łowisko Złoty Pstrąg Boguszyn oferuje nocleg w wygodnym, drewnianym domku piętrowym. Są w nim salonik, narożnik rozkładany dwuosobowy, łazienka z natryskiem, toaleta, balkon z widokiem. Na pięterku mieści się sypialnia dwuosobowa.

W pobliżu jest wiele atrakcji turystycznych Ziemi Kłodzkiej. Latem zapraszamy do pobliskiej Ławicy na spływy pontonowe oraz do odwiedzenia Twierdzy Kłodzko Was Jeżeli w czasie ferii zimowych chcemy pojeździć na nartach, niedaleko znajdują się znane ośrodki narciarskie takie jak Czarna Góra i Zieleniec. Na turystów, którzy lubią zwiedzać i spacerować po lasach i górach, czekają: forty Owcza Góra, Park Narodowy Gór Stołowych, Szczeliniec i Błędne Skały, Sanktuaria Wambierzyce, Bardo i wiele innych interesujących miejsc.

aFD8A6906

MAPA ATRAKCJI ZIEMI KŁODZKIEJ

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Powiązane artykuły

Polecane katalogi

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla szkół

Informator turystyczny dla szkół

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Atrakcje ziemi kłodzkiej

ziemia kłodzka atrakcje turystyczne, ziemia kłodzka atrakcje, kotlina kłodzka atrakcje, twierdza kłodzko, kłodzko atrakcje, kłodzko atrakcje dla dzieci, co warto zobaczyć dolny ślask, dolny śląsk na weekend

Twierdza Kłodzko - atrakcje Ziemi Kłodzkiej

Miejsce owiane aurą tajemniczości, gdzie z pewnością każdy odnajdzie dla siebie coś interesującego.

szlak ginących zawodów, ziemia kłodzka atrakcje turystyczne, ziemia kłodzka atrakcje, kudowa-zdrój atrakcje, kudowa-zdrój atrakcje dla dzieci, co warto zobaczyć dolny ślask, dolny śląsk na weekend

Szlak Ginących Zawodów - atrakcje Ziemi Kłodzkiej

Tylko tutaj, podczas jednej wizyty możemy zapoznać się z takimi zawodami jak: kowalstwo, garncarstwo, tkactwo i piekarstwo.

Kopalnia Złota, kopalnia złota złoty stok, atrakcje ziemi kłodzkiej, atrakcje dolnego śląska, kopalnie ziemia kłodzka, kopalnie kotlina kłodzka, podziemia ziemi kłodzkiej, wakacje w polsce, gdzie na weekend góry, ziemia kłodzka atrakcje dla dzieci, kotlina kłodzka, atrakcje kotliny kłodzkiej

Kopalnia Złota w Złotym Stoku - atrakcje Ziemi Kłodzkiej

Kopalnia Złota wraz z jedynym w Polsce podziemnym wodospadem oraz Średniowiecznym Parkiem Techniki stanowi atrakcję unikatową w skali europejskiej!

Kontakt

WSPÓŁPRACA I REKLAMA:
biuro@niesamowitapolska.eu

REDAKCJA:
marketing@niesamowitapolska.eu

Zbigniew Wójcik
tel. 698 613 550

Karolina Sobotkiewicz
tel. 535 360 843

PARTNERZY:

 nawypad