Atrakcje ziemi kłodzkiej

Spływy pontonowe SKI-RAFT

dolny śląsk atrakcje turystyczne, ziemia kłodzka atrakcje, bardo atrakcje, bardo spływy pontonowe, ławica spływy pontonowe, ławica pontony, ziemia kłodzka pontony, dolny śląsk pontony, spływ pontonowe dla dzieci, turystyka w polsce, wakacje w polsce

Odpocznij na łonie natury, przeżyj wielką przygodę i zakochaj się w Kotlinie Kłodzkiej ze Ski-Raft!

Przeżyj przygodę na spływach pontonowych ski-raft

atrakcja aparat dla dzieci niepelnosprawni parking

Pośród wielu atrakcji Dolnego Śląska, a dokładnie Ziemi Kłodzkiej, na szczególną uwagę zasługują te, które oferują aktywny wypoczynek na łonie przyrody. Jedną z takich atrakcji są spływy pontonowe, które z roku na rok przyciągają coraz większą liczbę turystów. Wielu z Was zastanawia się czy taka forma aktywnego wypoczynku jest na pew­no bezpieczna. Oczywiście, że tak. Wszyscy uczestnicy spływu otrzymują nowo­czesne kapoki, a także muszą przejść odpowiednie szkolenie dotyczące pływania pontonami.

Doskonała zabawa dla całych rodzin

WR180803PR 2120

Spływy pontonowe odbywają się pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Prócz niesamowitych emocji związa­nych z wodną wyprawą i wspaniałą za­bawą, czekają na Was przepiękne widoki kolorowych łąk, skał otulonych lasem, a także możecie spotkać mieszkańców tej okolicy - czaple, sarny, a nawet dziki. Nie musicie martwić o bezpieczeństwo, czuwają nad Wami doświadczeni instruktorzy. Nie pozostaje Wam nic innego jak delektować się bliskością natury i niesamowitą przygoda.

WR180803PR 2341

Skala trudności jest zróżnicowana. Proponowane trasy spływów dosto­sowane są do wieku i możliwości uczest­ników, tak aby każdy mógł wziąć w nich udział. To doskonała przygoda zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób starszych. Nie ma na co czekać, spływy pontonowe na Ziemi Kłodzkiej to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. 

Rezerwacja i bilety - wszystko, co musisz wiedzieć

WR180803PR 2403

Główna przystań znajduje się w miejscowości Ławica, na terenie Pałacu Ławica (Ławi­ca 23b). Tam znajdują się parkingi oraz kasa biletowa. Od niedawna istnieje również moż­liwość rezerwacji i zakupu biletów on­-line. W tym celu zapraszamy Was na stronę internetową www.ski-raft.pl. Przygoda jest blisko!

MAPA ATRAKCJI ZIEMI KŁODZKIEJ

PRZECZYTAJ TAKŻE:
 

DARMOWA APLIKACJA TURYSTYCZNA TANIEODKRYWANIE

Darmowa aplikacja TanieOdkrywanie.pl pomoże Ci zaoszczędzić czas, pieniądze oraz zaplanować każdy dzień Twojego urlopu w zależności od Twoich preferencji. Najlepsze atrakcje turystyczne, restauracje, a nawet dojazd do wybranego miejsca, to wszystko znajduje się w ogromnej bazie TanieOdkrywanie.pl. Aplikacja to po prostu „RABAT NA OKOLICĘ”. Pozwól, żeby Twój smartphone stał się wirtualnym przewodnikiem, który zaprowadzi Cię w najciekawsze miejsca znacznie taniej niż ceny regularne. W celu najwygodniejszego korzystania z oprogramowania wskazana jest włączona funkcja lokalizacji, dzięki czemu TanieOdkrywanie.pl zaprowadzi Cię najwygodniejszą drogą do celu.

aplikacja to

Powiązane artykuły

Polecane katalogi

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla szkół

Informator turystyczny dla szkół

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Atrakcje ziemi kłodzkiej

ziemia kłodzka atrakcje turystyczne, ziemia kłodzka atrakcje, kotlina kłodzka atrakcje, twierdza kłodzko, kłodzko atrakcje, kłodzko atrakcje dla dzieci, co warto zobaczyć dolny ślask, dolny śląsk na weekend

Twierdza Kłodzko - atrakcje Ziemi Kłodzkiej

Miejsce owiane aurą tajemniczości, gdzie z pewnością każdy odnajdzie dla siebie coś interesującego.

szlak ginących zawodów, ziemia kłodzka atrakcje turystyczne, ziemia kłodzka atrakcje, kudowa-zdrój atrakcje, kudowa-zdrój atrakcje dla dzieci, co warto zobaczyć dolny ślask, dolny śląsk na weekend

Szlak Ginących Zawodów - atrakcje Ziemi Kłodzkiej

Tylko tutaj, podczas jednej wizyty możemy zapoznać się z takimi zawodami jak: kowalstwo, garncarstwo, tkactwo i piekarstwo.

Kopalnia Złota, kopalnia złota złoty stok, atrakcje ziemi kłodzkiej, atrakcje dolnego śląska, kopalnie ziemia kłodzka, kopalnie kotlina kłodzka, podziemia ziemi kłodzkiej, wakacje w polsce, gdzie na weekend góry, ziemia kłodzka atrakcje dla dzieci, kotlina kłodzka, atrakcje kotliny kłodzkiej

Kopalnia Złota w Złotym Stoku - atrakcje Ziemi Kłodzkiej

Kopalnia Złota wraz z jedynym w Polsce podziemnym wodospadem oraz Średniowiecznym Parkiem Techniki stanowi atrakcję unikatową w skali europejskiej!

Kontakt

WSPÓŁPRACA I REKLAMA:
biuro@niesamowitapolska.eu

REDAKCJA:
marketing@niesamowitapolska.eu

Zbigniew Wójcik
tel. 698 613 550

Karolina Sobotkiewicz
tel. 535 360 843

PARTNERZY:

 nawypad