Atrakcje ziemi kłodzkiej

Spływy pontonowe SKI-RAFT

dolny śląsk atrakcje turystyczne, ziemia kłodzka atrakcje, bardo atrakcje, bardo spływy pontonowe, ławica spływy pontonowe, ławica pontony, ziemia kłodzka pontony, dolny śląsk pontony, spływ pontonowe dla dzieci, turystyka w polsce, wakacje w polsce

Odpocznij na łonie natury, przeżyj wielką przygodę i zakochaj się w Kotlinie Kłodzkiej ze Ski-Raft!

Przeżyj przygodę na spływach pontonowych ski-raft    

Pośród wielu atrakcji Dolnego Śląska, a dokładnie Ziemi Kłodzkiej, na szczególną uwagę zasługują te, które oferują aktywny wypoczynek na łonie przyrody. Jedną z takich atrakcji są spływy pontonowe, które z roku na rok przyciągają coraz większą liczbę turystów. Wielu z Was zastanawia się czy taka forma aktywnego wypoczynku jest na pew­no bezpieczna. Oczywiście, że tak. Wszyscy uczestnicy spływu otrzymują nowo­czesne kapoki, a także muszą przejść odpowiednie szkolenie dotyczące pływania pontonami.

Doskonała zabawa dla całych rodzin

WR180803PR 2120

Spływy pontonowe odbywają się pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Prócz niesamowitych emocji związa­nych z wodną wyprawą i wspaniałą za­bawą, czekają na Was przepiękne widoki kolorowych łąk, skał otulonych lasem, a także możecie spotkać mieszkańców tej okolicy - czaple, sarny, a nawet dziki. Nie musicie martwić o bezpieczeństwo, czuwają nad Wami doświadczeni instruktorzy. Nie pozostaje Wam nic innego jak delektować się bliskością natury i niesamowitą przygoda.

WR180803PR 2341

Skala trudności jest zróżnicowana. Proponowane trasy spływów dosto­sowane są do wieku i możliwości uczest­ników, tak aby każdy mógł wziąć w nich udział. To doskonała przygoda zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób starszych. Nie ma na co czekać, spływy pontonowe na Ziemi Kłodzkiej to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. 

Rezerwacja i bilety - wszystko, co musisz wiedzieć

WR180803PR 2403

Główna przystań znajduje się w miejscowości Ławica, na terenie Pałacu Ławica (Ławi­ca 23b). Tam znajdują się parkingi oraz kasa biletowa. Od niedawna istnieje również moż­liwość rezerwacji i zakupu biletów on­-line. W tym celu zapraszamy Was na stronę internetową www.ski-raft.pl. Przygoda jest blisko!

Materiał sponsorowany

MAPA ATRAKCJI ZIEMI KŁODZKIEJ

PRZECZYTAJ TAKŻE:
 
 

Powiązane artykuły