Atrakcje województwa opolskiego

Fabryka Robotów w Mosznej - atrakcje Opolszczyzny

Fabryka Robotów w Mosznej

Fabryka Robotów w Mosznej - miejsce znane nie tylko w Polsce ale i za granicami naszego kraju. Dlaczego warto je odwiedzić?

Odwiedź Fabrykę Robotów w Mosznej

Fabryka Robotów znajduje się nieopodal Zamku w Mosznej. Jest to jedyne takie miejsce w Polsce, a nawet w Europie. Budowane są tutaj stalowe roboty, ogromnych wielkości. Inspiracjami do ich budowy są filmy sci-fi. Jednak zacznijmy od początku.

Wszystkie te niezwykłe budowle, stworzone zostały wyłącznie przez jedną osobę - Sebastiana Kucharskiego, właściciela Fabryki Robotów. Jego pasja do filmów fantasy oraz zamiłowanie do majsterkowania, pozwoliły mu stworzyć coś unikalnego na skalę Europy.

Jesteście ciekawi jak powstają roboty?

fabryka robotow 9

Głónym materiałem, jakiego używa Pan Sebastian Kucharski, jest złom samochodowy oraz różne odpady stalowe, które przeznaczone są do recyklingu. Największe roboty sięgają ponad 3,5 metra i ważą nawet 900 kilo, najmniejsze mają zaledwie kilka centymetrów. Oprócz robotów zwiedzający zobaczą tu też sławne minionki oraz inne, znane postacie ze świata filmu. Właściciel tworzy również rzeczy nieco bardziej użytkowe - stoły czy podstawki pod książki.

fabryka robotow 20

Przybywając na miejsce będziecie mieć możliwość porozmawiania z właścicielem. Kto wie, może zdradzi Wam tajniki swoich budowli? O Fabryce Robotów rozpisywały się już media z całego świata - telewizje, gazety i portale internetowe. Sława miejsca i artysty zostały docenione m.in. wyróżnieniem OROT na najlepszy produkt turystyczny oraz otrzymała certyfikat za najlepszy produkt turystyczny woj. opolskiego.

Fabryka Robotów w Mosznej - musisz odwiedzić

fabryka robotow 1

Jeżeli my Was nie przekonaliśmy do odwiedzenia Fabryki robotów, z całą pewnością zrobią to zdjęcia, które na każdym robią piorunujące wrażenia. Kto nie chciałby zobaczyć robotów na własne oczy? Jest to atrakcja idealna dla osób w każdym wieku - dzieci, dorosłych i seniorów. Niezależnie od pogody i pory roku - zapraszamy do Fabryki Robotów w Mosznej.

MAPA  ATRAKCJI OPOLSZCZYZNY

 

{gallery}opolszczyzna/fabryka-robotow{/gallery}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

OPOLSKIE - CO WARTO ZOBACZYĆ?

ODKRYJ ZABYTKI OPOLSZCZYZNY

TOP 14 ATRAKCJI OPOLSZCZYZNY

ZAMEK MOSZNA - DLACZEGO WARTO ODWIEDZIĆ

Powiązane artykuły

Polecane katalogi

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla szkół

Informator turystyczny dla szkół

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Opolskie - odkrywaj z nami

opolszczyzna, opolszczyzna atrakcje, opolskie atrakcje, opole atrakcje, krasiejów, krasiejów atrakcje, opole, jurapark, jurapark opole, jurapark krasiejów, atrakcje dla dzieci opole, turystyka, wakacje w polsce

JuraPark Krasiejów oraz Park Nauki i Ewolucji Człowieka - atrakcja Opolszczyzny

JuraPark Krasiejów to idealne miejsce na weekendową wycieczkę ze znajomymi lub rodziną. Krasiejów położony jest zaledwie pół godziny drogi od Opola, w kierunku Ozimka.

opolskie, opolskie atrakcje, opolskie parki rozrywki, opole atrakcje, głuchołazy, głuchołazy atrakcje, nysa atrakcje, co robić w opolskim, opolszczyzna turystyka, opolszczyzna atrakcje turystyczne, turystyka w polsce, gdzie na weekend, góry opawskie, wakacje w polsce

Opolskie - TOP 25 atrakcji turystycznych

Jesteście ciekawi atrakcji turystycznych województwa opolskiego? Góry Opawskie, jeziora, lasy, parki rozrywki, muzea, atrakcje dla dzieci, spływy kajakowe oraz wiele, wiele innych.

opolskie, opolskie atrakcje, opolskie parki rozrywki, opole atrakcje, głuchołazy, głuchołazy atrakcje, nysa atrakcje, co robić w opolskim, opolszczyzna turystyka, opolszczyzna atrakcje turystyczne, turystyka w polsce, gdzie na weekend, góry opawskie, wakacje w polsce

Aktywnie na Opolszczyźnie - poznaj atrakcje

Szukacie atrakcji w Opolszczyźnie, które zadowolą osoby lubiące aktywny wypoczynek?

opolszczyzna atrakcje, opolskie atrakcje turystyczne, opole atrakcje, opole atrakcje dla dzieci, góry opawskie, kopa biskupia, zamek moszna, fabryka robotów, jurapark krasiejów

Opolskie - co warto zobaczyć?

Co warto zobaczyć na Opolszczyźnie? Poznaj atrakcje najmniejszego województwa w Polsce.

opolskie, opolskie atrakcje, opolskie parki rozrywki, opole atrakcje, głuchołazy, głuchołazy atrakcje, nysa atrakcje, co robić w opolskim, opolszczyzna turystyka, opolszczyzna atrakcje turystyczne, turystyka w polsce, gdzie na weekend, góry opawskie, wakacje w polsce, zamek moszna, wieża piastowska

Odkryj z nami zabytki Opolszczyzny

Są z nami poszukiwasze polskich zabytków? Na Opolszczyźnie znajdziecie ich całe mnóstwo!

10 pomysłów na Dzień Dziecka na Opolszczyźnie

10 pomysłów na Dzień Dziecka na Opolszczyźnie

Dzień Dziecka już za kilka dni. Warto więc zaplanować ten dzień wyjątkowo!

Góry Opawskie - dlaczego warto odwiedzić?

Góry Opawskie - dlaczego warto odwiedzić?

Góry Opawskie to najbardziej wysunięte na wschód pasmo górskie Sudetów. Mimo że dla województwa opolskiego jest to jedyne pasmo górskie, czasem zapomniane wśród turystów.

Kontakt

WSPÓŁPRACA I REKLAMA:
biuro@niesamowitapolska.eu

REDAKCJA:
marketing@niesamowitapolska.eu

Zbigniew Wójcik
tel. 698 613 550

Karolina Sobotkiewicz
tel. 535 360 843

PARTNERZY:

 nawypad