Atrakcje Górnego Śląska

House of air – Gliwice

House of air – Gliwice

Na Śląsku nie brakuje atrakcji turystycznych i interesujących miejsc. To region pełny ciekawych muzeów, industrialnych budowli, pokopalnianych ciekawostek.

W regionie na turystów czekają także parki rozrywki i atrakcje dla dzieci. Jedną z nich, którą chcemy polecić wszystkim wybierającym się na Śląsk z dziećmi, jest House of air w Gliwicach. Co to takiego i dlaczego warto odwiedzić to miejsce? House of air to park trampolin, miejsce pełne radości i nieskrępowanej zabawy. Znajduje się w Gliwicach, przy ul. Pszczyńskiej 315. Jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach od 10.00 do 21.00 oraz w niedziele od 10.00 do 20.00.

SPIS TREŚCI:

Trampoliny i ekstremalne rozrywki

house of air gliwice park trampolin

To miejsce naprawdę wyjatkowe. Przestrzeń zaaranżowana jest bardzo ciekawie, to świat, w którym wszystko jest możliwe. Sport łączy się z przygodą i zabawą. Na 3000 metrach kwadratowych mieści się Park Trampolin wraz z parkiem rozrywki. Symbolem i bohaterem House of air jest pingwin geronimo. Ma drzutowy plecak i udowadnia, że każdy może sróbować latania, wystraczy tylko sróbować. Hasłem Parku jest „Przełam barierę grawitacji”. Któż nie chciałby tego spróbować?

Open air

house of air gliwice park trampolin

Strefa niekończącej się rozrywki i zabawy, trampoliny już czekają na dzieci. Tu rozładują swoją energię, witalność i siłe. Szkoda życia na siedzenie na kanapie! Park Trampolin podzielony jest na strefy uzależnione od wieku dziecka. Ile kosztuje ta szalona rozrywka? Wejście do Parku Trampolin dzieci powyżej 4. roku życia kosztuje 32 zł za godzinę (od poniedziałku do piątku), bilet kupiony on-line jest tańszy i kosztuje 27 zł. W soboty i niedziele bilety kosztują 37 i 32 zł za godzinę. Dla tej grupy wiekowej można też kupić bilet całodniowy, wtedy nie musimy kontrolować czasu, gdy dzieci szaleją na trampolinach, skaczą w piankowych klockach czy „uczą się latać”.

Bilet obejmujący dni od poniedziałku do piątku kosztuje 65 zł, w soboty i niedzielę trzeba zapłacić 70 zł. Bilet wstępu do Parku uprawnia do korzystania ze wszystkich stref aktywności osoby powyżej 4. roku życia. Kids Zone to miejsce dla dzieci mające 1 - 4 lata. Od poniedziałku do piątku zapłacimy za zabawę malucha 17 zł, gdy kupimy bilety przez internet - 14 zł. W soboty i niedziele bilety kosztują 22 i 17 zł. Opiekun z dzieckiem wchodzi na jednym bilecie do strefy Kids Zone!

Królestwo zabawy

house of air gliwice park trampolin

Kreatywnośc i pozytywna energia – to znaki rozpoznawcze House of Air. Tu każdy wyszaleje się do woli. Skoki na trampolinach to jedna z niewielu aktywności, których się nie czuje, bo nie ma czasu na myślenie o zmęczeniu. Atrakcji dostępnych w Parku Trampolin jest sporo. Main Court to główna strefa składająca się z aż 50 trampolin, Arena1 & Arena 2 - tu odbywają mecze w zbijaka, The Colosseum do walki wręcz oraz walki z grawitacją. Na gości czekają także: The Airbag - wielka poduszka przeznaczona do ćwiczeń akrobacji czy skoków, Air Ninja - tor przeszkód, Air Dunk - połączenie boiska koszykarskiego, trampoliny i kosza - nie sposób się nudzić! Kids Zone to strefa przeznaczona dla najmłodszych. The Wall - połączenie skoków z chodzeniem po ścianie oraz Walk The Wall! The Tower – zdobądź szczyt przy pomocy ścianki wspinaczkowej.

Air Camp – naucz się latać

house of air gliwice park trampolin

A może warsztay pod okiem fachowców, którzy pokażą jak pokonać bariery grawitacji? Park Trampolin w Gliwicach oferuje także taką możliwość. Ekstremalna zabawę na warsztatach to nieograniczony dostęp do Parku Trampolin, udział w odlotowych zajęciach sportowych z udziałem doświadczonej kadry trenerskiej, która zadba o bezpieczeństwo podczas przygody ze skakaniem i lataniem. Warsztaty Air Camp to profilowany program ekstremalnych, letnich i zimowych warsztatów, który powstał jako alternatywna forma spędzania czasu wolnego i przerwy od szkolnych obowiązków. Park Trampolin House of Air jako baza treningowa stwarza doskonałe warunki dla rozwoju nowych umiejętności w kierunku akrobatyki sportowej lub sportów deskowych. Zajęcia odbywają się w grupie i w atmosferze zabawy, a program oraz metody szkolenia są dopasowane do możliwości dzieci i młodzieży. To doskonała propozycja na aktywne i zorganizowane spędzenie wolnego czasu.

Co czeka chcących spróbować wspaniałej sportowej zabawy? Po pierwsze - warsztaty trwają dwa dni (poniedziałek - wtorek lub środa - czwartek), można też połaczyć dwa dni i bawić się codziennie przez 4 dni. Na śmiałków czekają: 5 godzin lotów dziennie, zajęcia sportowe na trampolinach, gry i zabawy oraz zawody na Ninja Warrior. Każdy uczestnik Air Camp otrzyma StartPack z gadżetami House of Air, poczęstunek i napoje. Aby wziąć udział w warsztatach, dziecko musi mieć minimum 6 lat. Jeżeli twoje dziecko narzeka na nude, a jesteś w Gliwicach lub planujesz odwiedzić to śląskie miasto, pomyśl o Parku Trampolin.

Zajęcia dla maluchów

house of air gliwice park trampolin

House of Air to rozrywka dla dzieci w każdym wieku. To jednak nie tylko rozrywka, ale także sport i rozwój funkcji ruchowych. Dlatego Park Trampolin przygotował także propozycję dla najmłodszych dzieci. Akademia Geronimo (geronimo to nasz dzielny bohater, latający pingwin) to zajęcia ogólnorozwojowe dla maluchów, dzieci aktywnych, które nie potrafią usiedzieć w miejscu i których wszędzie jest pełno. Zabawa będzie wspaniała, a podczas niej maluchy poprawią swoją koordynację i równowagę, rozwiną sprawność ruchową i koncentrację. W programie obowiązkowy taniec pingwina i Gość Specjalny! W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci od 2 do 6 lat. Odbywają się w poniedziałki i trwają 45 minut. Pojedyncze wejscie kosztuje 35 zł. Można też wykupić 4 wejścia w miesiącu, cena - 99 zł.

Extreme Kids

house of air gliwice park trampolin

Najmłodsi mają swoje zajęcia, a co ze starszymi dziećmi i młodzieżą, spragionymi ruchu, wrażeń i pozytywnej energii? Dzieci coraz więcej czasu spędzają przed komputerem. Ale możemy zadbać o ich aktywnośc fizyczną. Jak to zrobic, aby ich nie zanudzić i aby zajęcia nie przypominały zajęć szkolnych? Ciekawą formą będą zajęcia na trampolinach. Extreme Kids to gry i zabawy, odlotowe tricki i akrobatyka - dostosowane do potrzeb i wieku uczestników. Dla nich House of Air przygotował zajęcia Extreme Kids. Są to warsztay sportowe dla dzieci i młodzieży, których ideą jest inicjowanie czasu wolnego w kierunku sportu i upowszechnianie nawyku aktywności fizycznej. Bogaty i zróżnicowany program zajęć został dopasowany do wieku i indywidualnych predyspozycji uczestników. Tu każde dziecko staje się… pilotem.

Dla najmłodszych przygotowano emocjonujące gry i zabawy, które aktywizują i oswajają z trampolinami. Rozwijają sprawność ruchową, siłę, wzmacniają mięśnie. Forma zajęć grupowych sprzyja budowaniu relacji z innymi dziećmi, uczy komunikacji i współpracy. Starsze dzieci poznają bardziej wymagające techniki ćwiczeń i zajęcia z elementami akrobatyki. Pod okiem instruktorów adepci oswajają się z trampolinami i bezpiecznie uczą się odlotowych tricków. W trakcie 60 minut intensywnej aktywności fizycznej adepci lotnictwa otrzymują dostęp do wszystkich stref aktywności w Parku Trampolin House of Air! To oferta dla uczestników w wieku 6 -18 lat, zajęcia odbywają się środy i poniedziałki, trwają 1 godzinę, bilet kosztuje 35 zł, można też kupić karnet miesięczny za 99 zł, upoważniający do udziału w czterech zajęciach.

A może impreza w House of Air?

house of air gliwice park trampolin

Urodziny dla dzieci w domu przy stole? Nuda. Gliwicki Park Trampolin House of Air ma ciekawszą propozycję na imprezę urodzinową. Takich atrakcji nie zapewnicie dzieciom w domu. Do wyboru są cztery pakiety – organizujemy urodziny według potrzeb i liczby gości. Do dyspozycji dzieci jest pokój urodzinowy, mogą bawić się we wszystkich strefach Parku Trampolin, zabawy prowadzi animator, dzieci dostają skarpetki antypoślizgowe, wodę i w zalezności od wybranego pakietu słone i słodkie przekąski, musy owocowe, soki. Najmłodsi mają urodziny w Kids Zone. Wszyscy – zarówno solenizanci jak i goście – otrzymają wspaniałą zabawę pełną radości i energii. Także dorośli mogą urządzić imprezę w tym niezwykłym miejscu. Wieczory panieńskie i kawalerskie spotkania towarzyskie, imprezy integracyjne czy korporacyjne eventy. To wszystko jest możliwe.

Lekcja WF w Parku Trampolin

house of air gliwice park trampolin

A może urozmaicić lekcje wychowania fizycznego? To propozycja dla nauczycieli i opiekunów. W Parku Trampolin powstał program edukacyjny Air Sport. Stworzono go w odpowiedzi na coraz mniejsze zaangażowanie uczniów na lekcjach w szkole i malejące zainteresowanie aktywnym spędzaniem czasu wolnego. Ideą projektu jest wspieranie rozwoju fizycznego, upowszechnianie i zachęcanie do regularnej aktywności fizycznej, rozwijanie predyspozycji i talentu sportowego. W tym miejscu uczniowie nie tylko wzmacniają swoją tężyznę fizyczną, ale także doskonale się bawią. Zajęcia Air Sport odbywają się od poniedziałku do piątku do godziny 15.00. Opiekunowie grup nie płacą za wejście, bilet dla uczniów kosztuje 19 i 17 zł w zależności od wielkości grupy.

Jak bawić się bezpiecznie?

Skoki na trampolinie to świetna rozrywka i zabawa, ale może być również niebezpieczna, ponieważ związana jest z wysokością. Dlatego przed wejściem do Parku Trampolin goście są proszeni o obejrzenie filmu dotyczącego zasad bezpieczeństwa. Odwiedzających Park prosi się także o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz regulaminu House of Air i skakanie zgodnie z własnymi możliwościami. W House of Air goście mają w ofercie najnowocześniejsze trampoliny i sprzęt sportowy o najwyższej jakości, House of Air jest zrzeszony w międzynarodowym związku International Association of Trampoline Parks posiada certyfikat bezpieczeństwa oraz jakości wydany przez ASTM International. Sprzęt jest atestowany. Nad bezpieczeństwem uczestników skocznej zabawy czuwa wykwalifikowany zespół pracowników, trenerów i instruktorów.

Gdzie nas znajdziesz?

Pszczyńska 315, 44-100 Gliwice

http://www.houseofair.pl/

GALERIA ZDJĘĆ:

{gallery}gorny-slask/atrakcje/house_of_air{/gallery}

Powiązane artykuły

Polecane katalogi

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla szkół

Informator turystyczny dla szkół

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Kontakt

WSPÓŁPRACA I REKLAMA:
biuro@niesamowitapolska.eu

REDAKCJA:
marketing@niesamowitapolska.eu

Zbigniew Wójcik
tel. 698 613 550

Karolina Sobotkiewicz
tel. 535 360 843

PARTNERZY:

 nawypad