Atrakcje Karkonoszy

Kuligi w Szklarskiej Porębie - zimowe atrakcje Karkonoszy

Kuligi Szklarska Poręba

Zimą Karkonosze mają swoją niesamowitą moc. Opruszone białym puchem miejscowości dodają wyjąkowego uroku. Szukacie zimowych atrakcji w Karkonoszach?

Zimowe kuligi w Szklarskiej Porębie

Prócz górskich szlaków i wodospadów, warto skorzystać z innych atrakcji, które oferują nam miejscowości Karkonoszy. W Szklarskiej Porębie możecie wziąć udział w niezapomnianym kuligu, który poprowadzi Was malowniczym duktem leśnym, położonym w najbardziej atrakcyjnej części Szklarskiej Poręby. To świetna propozycja dla całych rodzin i grupy przyjaciół. Idealna integracja, a co najważniejsze - świetna zabawa. Jeśli dodamy do tego niesamowite otoczenie i kontakt z przyrodą to tego typu forma zwiedzania robi się naprawdę ciekawa.

kon rad kuligi

Szczególnie wartymi polecenia są nocne kuligi z pochodniami i ogniskiem. Ta atrakcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów. Obcowanie z naturą, obraz cudownej scenerii Karkonoszy, a do tego zapach lasu, dźwięk janczarów i ciepło ogniska to wszystko otrzymacie podczas przygody z firmą Koń-Rad.

W ofercie znajdziecie także dojazd saniami lub bryczką do Wodospadu Kamieńczyka. Zapewniam, że kulig to jedna z najpiękniejszych przygód, która wpisze się w Wasze wspomnienia!

Informacje i rezerwacja: tel. 605 385 443 lub 697 200 259

Więcej o atrakcji Szklarskiej Poręby przeczytacie tu: www.kuligi.nawypad.pl

baner karkonosze 2023

Powiązane artykuły