Blog - Karkonosze

Atrakcje dla aktywnych - odkryj Karkonosze

karkonosze atrakcje, karkonosze, karkonosze dla aktywnych, aktywnie w karkonoszach, aktywnie w karpaczu, atrakcje dla aktywnych, dolny śląsk atrakcje, lot balonem karkonosze, dream jump karkonosze, spływy pontonami berga karkonosze, kajakem po bobrze karkonosze, spływy karkonosze, termy cieplickie

Karkonosze to region przepełniony licznymi atrakcjami turystycznymi. Dziś poznacie te, które zadowolą osoby, kochające aktywny wypoczynek.

Karkonosze - atrakcje turystyczne dla aktywnych

 

Karkonosze to region tak różnorodny, że swoje miejsce znajdzie tu każdy turysta, bez względu na preferencje dotyczące spędzania wolnego czasu. Prócz górskich wędrówek i licznych szlaków rowerowych w Karkonoszach naprawdę nigdy nie można się nudzić! Bez względu na pogodę i porę roku, do dyspozycji turystów przygotowano całą masę niesamowitych atrakcji turystycznych. Przygotowaliśmy zbiór atrakcji dla turystów kochających aktywnie spędzać czas. Znajdziecie wśród nich m.in. lot balone, parki rozrywki czy spływy pontonowe i kajakowe.

Mamy nadzieję, że nasza lista będzie dla Was pomocna podczas planowania przyjazdu w region Karkonoszy. 

Atrakcje dla aktywnych - poznaj je z nami

Balloon Expedition - wyprawy balonem

atrakcja dla dzieci

Karki 1

Szukasz wyjątkowej atrakcji? Kochasz dreszczyk emocji? Chcesz zobaczyć piękno Polski z nowej perspektywy? Usłysz syk gorącego powietrza napełniającego czaszę balonu, wznieś się w przestworza i zaznaj poczucia błogiego zawieszenia w czasie i przestrzeni… Tak, takie emocje zapewni Ci tylko lot widokowy balonem.

Już teraz wybierzcie jedno spośród dostępnych miejsc startu i zaplanujcie swoją własną, podniebną przygodę życia. Na pokładzie naszego bajecznie kolorowego balonu nie ma miejsca na nudę. Podczas lotu widokowego zobaczycie zapierające dech w piersiach widoki. Tego nie da się zapomnieć! Pilot zapozna Was z tajnikami latania balonem. Podczas naszego wyjątkowego rejsu poczujecie prawdziwą wolność i nieopisany spokój. Zapomnicie o przyziemnych sprawach, kłopotach i troskach. Wyruszycie w podniebny rejs pełen niespotykanych emocji oraz wrażeń.

Więcej dowiecie się tutaj: www.wyprawabalonem.pl

SKOK marzeń

atrakcja  

3

Z miłości do gór i dobrej zabawy stworzony został Gigant Tower - jest to 100 metrowa wieża, z której można oddawać skoki Dream Jump. Niezapomniane wrażenia, piękne widoki, wyjątkowa atmosfera. Wjedź na szczyt stumetrowej wieży i poczuj te emocje na własnej skórze! Wieża zlokalizowana jest pomiędzy Karkonoszami, Rudawami Janowickimi i Pogórzem Kaczawskim, co zapewnia zawsze wyjątkowe widoki. Znajduje się zaledwie 6 km od Karpacza oraz 35 km od Szklarskiej Poręby.

Więcej dowiesz się tutaj: www.100metrow.pl

Park Rozrywki Esplanada

atrakcja dla dzieci

widok1

Rodzinny Park Rozrywki Esplanada to atrakcje dla dużych i małych przez okrągły rok. Wśród atrakcji znajdziecie tu m.in. 500m zjazd kolejką grawitacyjną apline-coaster, 12-metrową wieżę emocji, tory do mini golfa, a dla najmłodszych Ogród Dmuchańców. 

Kawiarnia Cafe park Esplanada zaprasza dodatkowo na przepyszną kawę, ciasta i desery lodowe, serwowane na tarasie z widokiem na Karkonosze.

Więcej dowiecie się tutaj: www.parkesplanada.com

Spływ Bobrem

atrakcja dla dzieci

berga

Spływy pontonami po rzece Bóbr to atrakcja idealna dla rodzin z dziećmi, grup szkolnych oraz wyjazdów firmowych. Spływy pontonami raftingowymi – to atrakcja, która łączy ze sobą trzy elementy – współdziałanie na wodzie, aktywny wypoczynek oraz spędzanie niezapomnianych chwil na łonie natury.  Atrakcja jest idealna dla aktywnych rodzin z dziećmi oraz grup dzieci i młodzieży.

Więcej dowiecie się tutaj: www.berga.pl

Kajakem po Bobrze

atrakcja dla dzieci

kajakiempobobrze

Spływy kajakowe w Krajobrazowym Parku Doliny Bobru to idealny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu na łonie natury. Kajakiem po Bobrze to wypożyczalnia najlepszej jakości sprzętu i gwarancja profesjonalnej obsługi klienta. Daj się porwać Dolinie Bobru!

Więcej dowiecie się tutaj: www.kajakiempobobrze.pl

DoładujEmocje.pl

atrakcja naniepogode dla dzieci

doladujemocje

Centrum Rozrywki DoładujEmocje.pl to aż trzy osobne atrakcje, które zachwycą każdego miłośnika mocnych wrażeń i adrenaliny. Pierwszą z nich jest tor kartinowy KF1, gdzie możesz poczuć się jak kierowca F1! Kolejną z doskonałych atrakcji jest arena Laser Tag. Avatararena zbudowana jest w klimacie fantasy. Znajdziecie tu 460m2 labiryntu z terenem niebieskim- strefa obcego plemienia i strefą czerwoną- najeźdźców.

Trzecią atrakcją jest EnergyVR czyli prawdziwe centrum Wirtualnej Rzeczywistości, które porwie Was na przygodę do innego świata. Dostaniecie niepowtarzalną szansę wypróbowania przełomowej i niezwykle zaawansowanej technologii multimedialnej.

Więcej dowiecie się tutaj: http://doladujemocje.pl/

Termy Cieplickie

atrakcja naniepogode dla dzieci

termycieplickie

Termy Cieplickie to kameralny park wodny, zlokalizowany w centrum uzdrowiskowym Jeleniej Góry, w którym można znaleźć gamę ciekawych atrakcji, m.in.: zjeżdżalnie rurowe i trzytorowa zjeżdżalnia rodzinna, leżanki wodne, jacuzzi, bicze i płaszcze wodne, dziką rzekę i huśtawkę wodną. Na terenie kompleksu znajdują się również wyjątkowe baseny termalne zdrojowe oraz norweskie, które pozwalają na zrelaksowanie się na zewnątrz w gorącej wodzie, nawet przy najzimniejszej temperaturze.

Więcej dowiecie się tutaj: https://www.termycieplickie.pl/

Ścieżka w koronach drzew - Czechy

atrakcja dla dzieci

sciezka karkonosze

W Czechach znajduje się niesamowita wieża widokowa, która dostarczy Wam wielu pięknych widoków z prespektywy ptaka. Zobaczycie tutaj wyjątkowość przyrody karkonoszy - będziecie mogli podziwaić piękno tutajszego lasu od korzeni po korony drzew oraz niespotykane nigdzie indziej gatunki enedmiczne roślin i zwierząt.

bilety 280,00 CZK/bilet normalny, 220,00 CZK/bilet ulgowy

Więcej dowiecie się tutaj: www.stezkakrkonose.cz/pl

 

MAPA KARKONOSZE - ATRAKCJE DLA AKTYWNYCH

 

DARMOWA APLIKACJA TURYSTYCZNA TANIEODKRYWANIE

TanieOdkrywanie.pl to darmowa i prosta aplikacja mobilna, która umożliwia nie tylko dostęp do ogromnej i wciąż rosnącej bazy najlepszych atrakcji, restauracji, transportu i innych usług turystycznych w Twoim regionie lub miejscowości którą planujesz odwiedzić, ale daje także możliwość korzystania z rabatów na wszystkie oferowane w aplikacji obiekty oraz usługi.

Darmowa aplikacja pomoże Ci zaoszczędzić czas, pieniądze oraz zaplanować każdy dzień Twojego urlopu w zależności od Twoich preferencji. Najlepsze atrakcje turystyczne, restauracje, a nawet dojazd do wybranego miejsca, to wszystko znajduje się w ogromnej bazie TanieOdkrywanie.pl. Aplikacja to po prostu „RABAT NA OKOLICĘ”. Pozwól, żeby Twój smartphone stał się wirtualnym przewodnikiem, który zaprowadzi Cię w najciekawsze miejsca znacznie taniej niż ceny regularne. W celu najwygodniejszego korzystania z oprogramowania wskazana jest włączona funkcja lokalizacji, dzięki czemu TanieOdkrywanie.pl zaprowadzi Cię najwygodniejszą drogą do celu.

aplikacja to

 

przeczytaj także:

KARKONOSZE- ATRAKCJE TURYSTYCZNE

PARK MINIATUR W KOWARACH - ATRAKCJA KARKONOSZY

KARKONOSKIE TAJEMNICE - POZNAJ ATRAKCJE KARKONOSZY

MUZEUM SENTYMENTÓW W KOWARACH

 

Powiązane artykuły

Zobacz również

Polecane katalogi

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla szkół

Informator turystyczny dla szkół

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Kontakt

WSPÓŁPRACA I REKLAMA:
biuro@niesamowitapolska.eu

REDAKCJA:
marketing@niesamowitapolska.eu

Zbigniew Wójcik
tel. 698 613 550

Karolina Sobotkiewicz
tel. 535 360 843

PARTNERZY:

 nawypad