Loading color scheme

Dom do góry nogami w Zakopanem
Dom do góry nogami w Zakopanem

Odwiedzając Małopolskę, a dokładniej sławne Zakopane, prócz wędrówek górskimi szlakami, warto zwrócić uwagę na inne atrakcje turystyczne.

Dom do góry nogami w Zakopanem

atrakcja dla dzieci aparat

Odwiedzając malownicze Zakopane, czeka na Was mnósto atrakcji, które warto odwiedzić. Wśród najciekawszych obiektów znajduje się Dom do góry nogami – atrakcja otwarta przez cały rok, bez względu na warunki pogodowe, dlatego gdy pogoda nie zachęca go zdobywania górskich szczytów, jest to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu.

Dom do góry nogami to wyjątkowa atrakcja, która pozwala na odczucie zjawiska w postaci innego oddziaływania sił grawitacji na człowieka i pozwala na uwolnienie fantazji gwarantując wyśmienitą zabawę.

Dlaczego warto odwiedzić "Dom do góry nogami"?

dom do gory nogami

Dom do góry nogami to doskona­ła atrakcja dla dzieci i dorosłych. Wszystko wygląda w nim zupełnie inaczej - dom stoi na dachu, a dodatkowo usta­wiony został na ukos, w domu chodzi się po suficie, a całe jego wyposażenie stoi, a raczej wisi, przyczepione do podłogi. Dodatkowo ukos sprawia, że utrzymanie równowagi nie jest takie proste, błędnik przypomni o sobie!

Jedyną prostą rzeczą są tutaj schody, prowadzące nie na piętro, a na parter... no tak - zwiedzanie zaczyna­my od pierwszego piętra.

Jak tu trafić?

ul. Aleje 3 Maja

34-500 Zakopane

miejsce na twoja reklame

miejsce na twoja reklame

Baner aplikacja

miejsce na twoja reklame

miejsce na twoja reklame