Wrocław

Kwatera Główna Laser Tag Wrocław

Kwatera Główna Wrocław

Czołem żołnierzu! Chcesz posłuchać o żołnierskiej historii, której sam możesz być uczestnikiem? Jest we Wrocławiu takie miejsce - trochę ukryte, choć w zasadzie w centrum miasta. Trochę tajemnicze, choć wielu bardzo dobrze je zna.

To Kwatera Główna - centrum Laser Tag, które chętnie odwiedzają grupy szkolne, kolonie i inne grupy zorganizowane. Ten rodzaj rozrywki w ostatnich latach podbił rynek atrakcji w Polsce. Dzięki temu, że to bardziej bezpieczna forma niż chociażby tradycyjny paintball, w rozgrywce mogą brać udział nawet dzieci. Ale tylko te odważne - komandosi, wojownicy, buntownicy i ryzykanci… Ci, którzy mają w sobie wolę walki i zwyciężania…

Jak wygląda gra w Kwaterze Głównej?

kwatera główna wrocław

Jak znajdziecie już ukryte wejście do podziemi Kwatery Głównej, staniecie na 430-metrowej powierzchni, na której w pierwszej kolejności czeka Was szkolenie. Nie byle jakie - chodzi w końcu o walki na śmierć i życie, albo przynajmniej na honor, więc zasady bezpieczeństwa liczą się tu podwójnie! Po poznaniu wszystkich zasad BHP każdy uczestnik gry otrzymuje kamizelkę taktyczną i karabin Zoltar, emitujący wiązkę podczerwoną. Karabin przypomina prawdziwą broń - jest dosyć masywny i waży ok. 3 kg (ale jego waga pozwala na swobodne posługiwanie się nim w trakcie walki), a kamizelki wyposażone są w specjalnie czujniki, które rejestrują każdy świetlny “strzał”. Gra jest więc sprawiedliwa i nie ma mowy o jakimkolwiek oszustwie - każde trafienie przez przeciwnika jest udokumentowane.

kwatera główna wrocław

Na karabinie widnieje wyświetlacz LCD, który pokazuje ile punktów życia zostało uczestnikowi, jaki jest stan baterii, ile czasu pozostało do końca gry, kto i ile razy trafił uczestnika, ile amunicji pozostało do “wystrzelania” czy z jakiego trybu obecnie korzysta gracz (jaki typ broni jest w użyciu - karabin maszynowy, granatnik, shotgun czy karabin snajperski - każdy z nich ma inną moc strzału!). Najdokładniejsze strzały to strzały snajperskie, ale najpotężniejsze obrażenia zadaje antitank. Po utracie całego wirtualnego życia gracz kończy grę lub musi odczekać określoną ilość czasu - o takim zdarzeniu poinformuje nie tylko wyświetlacz, ale i dźwięk emitowany przez system Zoltar.

Wśród dymu, w podziemnym, przyciemnionym labiryncie, między ustawionymi tam licznymi przeszkodami z opon czy worków z piaskiem wydawać by się mogło, że łatwo może dojść do oszustwa i zmylenia wroga. Nic bardziej mylnego! Po grze uczestnicy otrzymują dokładne statystyki - kto, kogo, ile razy i w co trafił - można więc wyłonić zwycięską drużynę i dodatkowo nagrodzić ją!

Jakie jeszcze korzyści może nieść ze sobą laserowy paintball?

kwatera główna wrocław laser tag

Uczestnicy rozgrywki mobilizują w sobie ducha wojownika i odkrywcy. Żołnierski styl walki wzmaga w uczniach chęć zdrowej rywalizacji i zwyciężania. To jednak gra bezdotykowa, bezbolesna i bezpieczna, w której dzieci i młodzież bierze udział szczególnie chętnie. Potyczki drużynowe mogą odbywać się według różnych scenariuszy - być może zainteresuje Was opcja z obecnością “kreta”, czyli zdrajcy? Albo scenariusz, w którym możliwe jest strzelanie nawet do “swoich”?

kwatera główna wrocław

Innymi korzyściami gry w laserowego paintballa jest to, że ilość amunicji jest dowolna - zależna tylko od tego, co zostało ustalone przy programowaniu broni (nie trzeba oszczędzać kulek, jak w klasycznym paintballu). Brak kulek to również brak ewentualnego bólu po trafieniu przez przeciwnika.

To co, jesteś gotowy na zmierzenie się twarzą w twarz z własnym strachem i zaznanie prawdziwych emocji w starciu z realnym przeciwnikiem? Zapraszamy do Kwatery Głównej!

Powiązane artykuły

Polecane katalogi

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla szkół

Informator turystyczny dla szkół

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Wrocław - odkrywaj z nami

Atrakcje turystyczne Wrocław i okolice

TOP 3 atrakcje wokół Wrocławia

Jeśli jesteście mieszkańcami Wrocławia, lub zamierzacie zostać w tym miejscu na dłużej, z pewnością zainteresuje Was kilka propozycji spędzenia czasu wokół stolicy Dolnego Śląska.

wrocław atrakcje turystyczne, wrocław atrakcje, dolny śląsk atrakcje, dolny śląsk atrakcje dla dzieci, TOP 10 atrakcji wrocławia, turystyka, wakacje w polsce

Poznaj z nami TOP 10 atrakcji Wrocławia

Wrocław ma niezliczoną ilość atrakcji turystycznych przeznaczonych dla różnych grup wiekowych. Przyjeżdżając do niego nie sposób odwiedzić wszystkich, służymy zatem pomocą wybierając te dziesięć, które naszym zdaniem, koniecznie musicie zobaczyć.

wrocław atrakcje, wrocław atrakcje dla dzieci, wrocław na niepogodę, gdzie na weekend wrocław, co robić we wrocławiu, co zobaczyć we wrocławiu

Wrocław na deszczowe dni - co robić?

Wrocław ma niezliczoną ilość atrakcji turystycznych, warto zatem, planując podróż do stolicy Dolnego Śląska, rozdzielić je sobie pod kątem pogody.

Wrocław atrakcje turystyczne, wrocław atrakcje dla dzieci, aktywnie we wrocławiu, wrocław atrakcje dla dorosłych, wakacje w polsce, polskie miasta, dolny śląsk atrakcje

Wrocław - atrakcje, które warto zobaczyć

Wrocław jest stolicą Dolnego Śląska. Oferuje niezliczoną ilość atrakcji turystycznych.

Wrocław atrakcje turystyczne, wrocław atrakcje dla dzieci, aktywnie we wrocławiu, wrocław atrakcje dla dorosłych, wakacje w polsce, polskie miasta, dolny śląsk atrakcje

Wrocław dla aktywnych - co warto zobaczyć?

Wrocław oferuje turystom niezliczoną ilość atrakcji, w tym takich, które wspomogą aktywność fizyczną.

Wrocław atrakcje turystyczne, wrocław atrakcje dla dzieci, aktywnie we wrocławiu, wrocław atrakcje dla dorosłych, wakacje w polsce, polskie miasta, dolny śląsk atrakcje, wrocław zabytki, zabytki wrocławia

Najciekawsze zabytki Wrocławia - co warto zobaczyć?

Miłośnikom zabytków zarówno świeckich, jak i sakralnych, Wrocław z całą pewnością przypadnie do gustu.

Długi weekend we Wrocławiu

13 pomysłów na długi weekend we Wrocławiu

Zbliża się długi, czerwcowy weekend - to dobry czas na odkrywanie najpiękniejszych miejsc i atrakcji turystycznych.

11 pomysłów na weekend we Wrocławiu

11 pomysłów na długi sierpniowy weekend we Wrocławiu

Długi weekend sierpniowy to czas, kiedy większość z nas będzie chciała skorzystać z dni wolnych i odpocząć.

MovieGate Wrocław - wycieczki szkolne

Wycieczka szkolna do Wrocławia? MovieGate Wrocław

Czy na kierunek szkolnej wycieczki wybraliście Wrocław? Jeśli tak, to dobrze się składa! Co Wy na to, żeby zejść do podziemi Wrocławia?

Kontakt

WSPÓŁPRACA I REKLAMA:
biuro@niesamowitapolska.eu

REDAKCJA:
marketing@niesamowitapolska.eu

Zbigniew Wójcik
tel. 698 613 550

Karolina Sobotkiewicz
tel. 535 360 843

PARTNERZY:

 nawypad