Noclegi Ziemi Kłodzkiej

Glamping Resort Ski-raft Ławica

Glamping Resort Ski-raft

Zapomnij o zgiełku miasta, porzuć cywilizację i delektuj się wszystkimi urokami natury. Połącz się z naturą w ekskluzywnym stylu – zostań glampingowcem ze Ski-Raft!

parkingrestauracja lozko

Glamping - dla chcących więcej

Malownicza Kotlina Kłodzka, olśniewająca Dolina Przełomu Bardzkiego, rwąca Nysa Kłodzka, piękne Bardo oraz tajemnicze Kłodzko, lasy, góry i woda. Nieskalana natura, śpiew ptaków, cudne widoki i błękitne niebo nad głową – lepiej być nie może. Okolica ma ogromny potencjał i oddaje się w ręce turystów w swej pełnej krasie. A wszystko z dogodnym dojazdem i parkingiem na miejscu.

lokalizacja turysta 

Gdzie się znajdujemy? Pałac Ławica - Ławica 23h, 57-300 Kłodzko

Indywidualna przestrzeń do wypoczynku

 DSC8492

Własny taras z wygodami. Namioty stoją na drewnianych tarasach. To - po pierwsze - jest doskonałą barierą przed leśnymi żyjątkami, które trzymają się z daleka od waszych łóżek, po wtóre – na tarasach zorganizowaliśmy indywidualną przestrzeń do wypoczynku. Każdy taras wyposażony jest w leżaki, stoły piknikowe, hamak. Możecie więc spędzać czas dokładnie tak, jak lubicie najbardziej.

Śniadanie

glamping kotlina klodzka
Śniadanie – tak, jak lubisz i kiedy chcesz. Dla glampingowych turystów przygotowaliśmy ofertę indywidualnych śniadań. Zamawiacie wybraną opcję – tradycyjną, wege, jarską, bezglutenową, dla dzieci i wskazujecie godzinę, o której macie ochotę zjeść śniadanie przy swoim piknikowym stole pod chmurką. Możecie jeść z pierwszym kurem lub zamówić późne śniadanie dla śpiochów - nawet w południe. My o wskazanej godzinie dostarczamy wam wypełnione po brzegi regionalnymi przysmakami kosze piknikowe, w których znajdziecie wszystko, co najlepsze.

Łazienka

 DSC8486
Łazienki pod ręką. Na 5 namiotów glampingowych dysponujemy 4 łazienkami z toaletami, prysznicami i oczywiście ciepłą, ogrzewaną przez kolektory wodą. Dwie z nich znajdują się przy namiotach, dwie na terenie folwarku – dwa kroki dalej. W praktyce zwykle każda grupa turystów w obrębie jednej rezerwacji ma dostęp do własnej łazienki.

Kontakt i rezerwacje

Tel .+48 725 300 303

kontakt@ski-raft.pl

Rezerwacje: www.ski-raft.pl

 Artykuł sponsorowany

GALERIA ZDJĘĆ:

Powiązane artykuły