Loading color scheme

Chata na głowie w Miłkowie
Chata na głowie w Miłkowie

W Karkonoszach, a dokładniej w miejscowości Miłków nieopo­dal Karpacza, znajdziecie atrakcje, która przyprawią Was o zawrót głowy.

W Miłkowie staniesz na głowie!

atrakcja dla dzieci niepelnosprawni naniepogode

Przemierzając atrakcje turystyczne Karkonoszy, docieramy do miejscowości Miłków, któa znajduje się zaledwie kilka kilometrów od Karpacza. Jest to jedyne takie miejsce na południu Polski, gdzie możecie obejrzeć świat odwróco­ny o 180 stopni. Na miejscu czekają na Was dwie atrakcje: Chata na głowie oraz Chatka grawitacyjna.

Chata na głowie

1 2000x1188

W Chacie na głowie odnajdziecie świat, który sprawia niesamowite wrażenie. Wszystko jest tu odwrócone, a do budynku wchodzi się przez okno szczyto­we i spaceruje po suficie. Całość jest kompletnie wyposażo­na, dzięki czemu możecie poczuć, jak wyglądałoby życie, gdy wszystko dosłownie „stoi na głowie”.

Chatka grawitacyjna

2 2000x1188

Drugą atrakcją jest Chatka grawitacyjna, to autorski projekt, którego nie znajdziecie nigdzie w Polsce. Po wejściu do środ­ka, nagle dom zaczyna wirować, a wraz z nim wszystko wokół Ciebie. Chwila... a może to Ty będziesz się obracać? Zachęcamy Was do przeżycia tej przygody na własnej skórze. Zapraszamy do Miłkowa!

DARMOWA APLIKACJA TURYSTYCZNA TANIEODKRYWANIE

TanieOdkrywanie.pl to darmowa i prosta aplikacja mobilna, która umożliwia nie tylko dostęp do ogromnej i wciąż rosnącej bazy najlepszych atrakcji, restauracji, transportu i innych usług turystycznych w Twoim regionie lub miejscowości którą planujesz odwiedzić, ale daje także możliwość korzystania z rabatów na wszystkie oferowane w aplikacji obiekty oraz usługi.

Darmowa aplikacja pomoże Ci zaoszczędzić czas, pieniądze oraz zaplanować każdy dzień Twojego urlopu w zależności od Twoich preferencji. Najlepsze atrakcje turystyczne, restauracje, a nawet dojazd do wybranego miejsca, to wszystko znajduje się w ogromnej bazie TanieOdkrywanie.pl. Aplikacja to po prostu „RABAT NA OKOLICĘ”. Pozwól, żeby Twój smartphone stał się wirtualnym przewodnikiem, który zaprowadzi Cię w najciekawsze miejsca znacznie taniej niż ceny regularne. W celu najwygodniejszego korzystania z oprogramowania wskazana jest włączona funkcja lokalizacji, dzięki czemu TanieOdkrywanie.pl zaprowadzi Cię najwygodniejszą drogą do celu.

aplikacja to

przeczytaj także:

KARKONOSZE- ATRAKCJE TURYSTYCZNE

PARK MINIATUR W KOWARACH - ATRAKCJA KARKONOSZY

KARKONOSKIE TAJEMNICE - POZNAJ ATRAKCJE KARKONOSZY

Mała Japonia

miejsce na twoja reklame

miejsce na twoja reklame

Baner aplikacja

hotel stronie

bassau