Loading color scheme

Spływ pontonami Doliną Bobru
Spływy pontonami Berga

Spływ pontonami Doliną Bobru to doskonała atrakcja i zabawa dla osób w każdym wieku!

Spływy pontonami BERGA

atrakcja dla dzieci niepelnosprawni zpsem parking

Spływy pontonami w pięknym par­ku krajobrazowym Doliny Bobru to propozycja dla tych, którzy nie cenią nudy natomiast lubią aktywny wypo­czynek na łonie natury. Rzeka Bóbr na odcinkach spływu jest bardzo spokojna dość płytka (do 1 m) co pozwala na bez­pieczny wypoczynek z dziećmi.

Organi­zatorzy przygotowali do wyboru dwie trasy: krótsza ma 6 km, a jej przepłynię­cie zajmuje około 1,5 godziny – to do­godna propozycja dla rodzin z dziećmi. Dłuższa przygotowana została dla osób o nieco większej sprawności, trasa liczy 10 km, a jej pokonanie zajmuje około 2,5 godziny.

Przeżyj przygodę na spływach pontonowych

20170527 115428

Przy przystani mieści się parking. Uczestnicy spływają sami w pontonach. Z dołu organizator odbiera kierowców.

Przystań otwarta jest codziennie od kwietnia do października, jednak ko­nieczna jest wcześniejsza rezerwacja te­lefoniczna. To tylko 35 km od Karpacza, Świeradowa czy Szklarskiej Poręby.

DARMOWA APLIKACJA TURYSTYCZNA TANIEODKRYWANIE

TanieOdkrywanie.pl to darmowa i prosta aplikacja mobilna, która umożliwia nie tylko dostęp do ogromnej i wciąż rosnącej bazy najlepszych atrakcji, restauracji, transportu i innych usług turystycznych w Twoim regionie lub miejscowości którą planujesz odwiedzić, ale daje także możliwość korzystania z rabatów na wszystkie oferowane w aplikacji obiekty oraz usługi.

Darmowa aplikacja pomoże Ci zaoszczędzić czas, pieniądze oraz zaplanować każdy dzień Twojego urlopu w zależności od Twoich preferencji. Najlepsze atrakcje turystyczne, restauracje, a nawet dojazd do wybranego miejsca, to wszystko znajduje się w ogromnej bazie TanieOdkrywanie.pl. Aplikacja to po prostu „RABAT NA OKOLICĘ”. Pozwól, żeby Twój smartphone stał się wirtualnym przewodnikiem, który zaprowadzi Cię w najciekawsze miejsca znacznie taniej niż ceny regularne. W celu najwygodniejszego korzystania z oprogramowania wskazana jest włączona funkcja lokalizacji, dzięki czemu TanieOdkrywanie.pl zaprowadzi Cię najwygodniejszą drogą do celu.

aplikacja to

przeczytaj także:

KARKONOSZE- ATRAKCJE TURYSTYCZNE

PARK MINIATUR W KOWARACH - ATRAKCJA KARKONOSZY

KARKONOSKIE TAJEMNICE - POZNAJ ATRAKCJE KARKONOSZY

Mała Japonia

miejsce na twoja reklame

miejsce na twoja reklame

Baner aplikacja

hotel stronie

bassau