Spływy pontonowe Ski-Raft

Spływy pontonowe Ski-Raft

 

Niezapomniana przygoda - spływy pontonowe Przełomem Bardzkim   

Pośród wielu atrakcji Dolnego Śląska, a dokładnie Ziemi Kłodzkiej, na szczególną uwagę zasługują te, które oferują aktywny wypoczynek na łonie przyrody. Jedną z takich atrakcji są spływy pontonowe, które z roku na rok przyciągają coraz większą liczbę turystów. Wielu z Was zastanawia się czy taka forma aktywnego wypoczynku jest na pew­no bezpieczna. Oczywiście, że tak. Wszyscy uczestnicy spływu otrzymują nowo­czesne kapoki, a także muszą przejść odpowiednie szkolenie dotyczące pływania pontonami.

Zabawa dla całej rodziny! 

WR180803PR 2120

Spływy pontonowe odbywają się pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Prócz niesamowitych emocji związa­nych z wodną wyprawą i wspaniałą za­bawą, czekają na Was przepiękne widoki kolorowych łąk, skał otulonych lasem, a także możecie spotkać mieszkańców tej okolicy - czaple, sarny, a nawet dziki. Nie musicie martwić o bezpieczeństwo, czuwają nad Wami doświadczeni instruktorzy. Nie pozostaje Wam nic innego jak delektować się bliskością natury i niesamowitą przygoda.

WR180803PR 2341

Skala trudności jest zróżnicowana. Proponowane trasy spływów dosto­sowane są do wieku i możliwości uczest­ników, tak aby każdy mógł wziąć w nich udział. To doskonała przygoda zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób starszych. Nie ma na co czekać, spływy pontonowe na Ziemi Kłodzkiej to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. 

Co musisz wiedzieć? Rezerwacja i bilety

Główna przystań znajduje się w miejscowości Ławica, na terenie Pałacu Ławica (Ławi­ca 23b). Tam znajdują się parkingi oraz kasa biletowa. Od niedawna istnieje również moż­liwość rezerwacji i zakupu biletów on­-line. W tym celu zapraszamy Was na stronę internetową www.ski-raft.pl. Przygoda jest blisko!

MAPA ATRAKCJI ZIEMI KŁODZKIEJ

PRZECZYTAJ TAKŻE:
 
 

Powiązane artykuły

Polecane katalogi

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla firm

Informator turystyczny dla szkół

Informator turystyczny dla szkół

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Dwumiesięcznik Niesamowita Polska

Kontakt

WSPÓŁPRACA I REKLAMA:
biuro@niesamowitapolska.eu

REDAKCJA:
marketing@niesamowitapolska.eu

Zbigniew Wójcik
tel. 698 613 550

Karolina Sobotkiewicz
tel. 535 360 843

PARTNERZY:

 nawypad