Loading color scheme

Spływy pontonowe SKI-RAFT
Spływy pontonowe SKI-RAFT

Odpocznij na łonie natury, przeżyj wielką przygodę i zakochaj się w Kotlinie Kłodzkiej ze Ski-Raft!

Przeżyj przygodę na spływach pontonowych ski-raft

atrakcja aparat dla dzieci niepelnosprawni parking

Pośród wielu atrakcji Dolnego Śląska, a dokładnie Ziemi Kłodzkiej, na szczególną uwagę zasługują te, które oferują aktywny wypoczynek na łonie przyrody. Jedną z takich atrakcji są spływy pontonowe, które z roku na rok przyciągają coraz większą liczbę turystów. Wielu z Was zastanawia się czy taka forma aktywnego wypoczynku jest na pew­no bezpieczna. Oczywiście, że tak. Wszyscy uczestnicy spływu otrzymują nowo­czesne kapoki, a także muszą przejść odpowiednie szkolenie dotyczące pływania pontonami.

Doskonała zabawa dla całych rodzin

WR180803PR 2120

Spływy pontonowe odbywają się pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Prócz niesamowitych emocji związa­nych z wodną wyprawą i wspaniałą za­bawą, czekają na Was przepiękne widoki kolorowych łąk, skał otulonych lasem, a także możecie spotkać mieszkańców tej okolicy - czaple, sarny, a nawet dziki. Nie musicie martwić o bezpieczeństwo, czuwają nad Wami doświadczeni instruktorzy. Nie pozostaje Wam nic innego jak delektować się bliskością natury i niesamowitą przygoda.

WR180803PR 2341

Skala trudności jest zróżnicowana. Proponowane trasy spływów dosto­sowane są do wieku i możliwości uczest­ników, tak aby każdy mógł wziąć w nich udział. To doskonała przygoda zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób starszych. Nie ma na co czekać, spływy pontonowe na Ziemi Kłodzkiej to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. 

Rezerwacja i bilety - wszystko, co musisz wiedzieć

WR180803PR 2403

Główna przystań znajduje się w miejscowości Ławica, na terenie Pałacu Ławica (Ławi­ca 23b). Tam znajdują się parkingi oraz kasa biletowa. Od niedawna istnieje również moż­liwość rezerwacji i zakupu biletów on­-line. W tym celu zapraszamy Was na stronę internetową www.ski-raft.pl. Przygoda jest blisko!

MAPA ATRAKCJI ZIEMI KŁODZKIEJ

PRZECZYTAJ TAKŻE:
 

DARMOWA APLIKACJA TURYSTYCZNA TANIEODKRYWANIE

Darmowa aplikacja TanieOdkrywanie.pl pomoże Ci zaoszczędzić czas, pieniądze oraz zaplanować każdy dzień Twojego urlopu w zależności od Twoich preferencji. Najlepsze atrakcje turystyczne, restauracje, a nawet dojazd do wybranego miejsca, to wszystko znajduje się w ogromnej bazie TanieOdkrywanie.pl. Aplikacja to po prostu „RABAT NA OKOLICĘ”. Pozwól, żeby Twój smartphone stał się wirtualnym przewodnikiem, który zaprowadzi Cię w najciekawsze miejsca znacznie taniej niż ceny regularne. W celu najwygodniejszego korzystania z oprogramowania wskazana jest włączona funkcja lokalizacji, dzięki czemu TanieOdkrywanie.pl zaprowadzi Cię najwygodniejszą drogą do celu.

aplikacja to

Gmina Radków
Stronie Śląskie

Mała Japonia

miejsce na twoja reklame

miejsce na twoja reklame

Baner aplikacja

hotel stronie

bassau